^

Monodietės

Vienos dietos yra puikus ir labai paprastas būdas numesti svorį per labai trumpą laiką. Tai yra galimybė numesti svorį vieno produkto pagalba. Pavyzdžiui, dietoje naudokite tik grikius, tik kefyras ar tik obuolius. Bet ar žinote, kas gali būti neteisinga tavo vienkartinei dietai?

Kokius produktus galiu pasirinkti ir kam aš turiu atsisakyti? Kaip turėtumėte paruošti indus, kuriuos naudosite vienkartinei dietai? Kokie pojūčiai laukia jūsų metu svorio praradimo proceso ir kiek laiko bus nustatytas rezultatas? Dėl šių ir kitų klausimų skaitykite atsakymus mūsų skyriuje "Monodiettes"

Gėrimo dieta 7 dienas

Kaip ir dauguma metodų, dieta naudojama svoriui koreguoti. Pagrindinės indikacijos paskyrimui yra per didelis kūno svoris.

Obuolių dieta: išsamus kiekvienos dienos meniu, receptai

Tokiems svorio metimo būdams, kaip obuolių dieta, reikėtų pasiruošti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai.

Obuolių dieta: veislės

Yra dvi obuolių technikos atmainos: įprasta pasninko diena ir griežta obuolių dieta. Jei pirmasis leidžia obuolius neribotais kiekiais, tada antrasis riboja porciją iki 1,5 kg

Obuolių dieta: esmė, nauda, rezultatai

Obuolių dieta yra populiari dėl savo efektyvumo ir daugybės versijų, iš kurių kiekvienas gali pasirinkti sau patogiausią.

Maggi dietos meniu 1, 2, 3 ir 4 savaites

Dėl vyraujančių kiaušinių Maggi dietos meniu vadinamas kiaušinių dieta, nors į jį įtraukiami ir kiti baltymų turintys maisto produktai.

Dieta Maggi 4 savaites

Meniu 4 savaitėms suplanuotas pagal dieną, nukrypimas nuo jo reiškia sugedimą ir idėjos atsisakymą arba iš naujo pradžią nuo nulio.

Dieta Maggi 3 savaites

3 savaičių versija yra pagrįsta dviejų savaičių versija, o antroji savaitė kartojama. Kaip ir klasikinėje dietoje, galimi kiaušinių ir varškės variantai.

Dieta Maggi 2 savaites

Sutrumpinta 2 savaičių Maggi dieta įdomi tuo, kad ji perpus trumpesnė už standartinę 28 dienų dietą.

Maggi dietos kiaušinių versija: apžvalgos ir rezultatai

Maggi dieta orientuota į baltymų dominavimą ir turi 2 variantus: varškės ir kiaušinių. Kuris iš jų geresnis?

Daržovės ir vaisiai Maggi dietos metu

Populiarioji Maggi dieta, kurios atsiradimas siejamas su pačia Margaret Thatcher, remiasi valgymu paprastu ir sočiu maistu: kiaušiniais ar varške, daržovėmis ir vaisiais, mėsa.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.