^

Monodietės

Vienos dietos yra puikus ir labai paprastas būdas numesti svorį per labai trumpą laiką. Tai yra galimybė numesti svorį vieno produkto pagalba. Pavyzdžiui, dietoje naudokite tik grikius, tik kefyras ar tik obuolius. Bet ar žinote, kas gali būti neteisinga tavo vienkartinei dietai?

Kokius produktus galiu pasirinkti ir kam aš turiu atsisakyti? Kaip turėtumėte paruošti indus, kuriuos naudosite vienkartinei dietai? Kokie pojūčiai laukia jūsų metu svorio praradimo proceso ir kiek laiko bus nustatytas rezultatas? Dėl šių ir kitų klausimų skaitykite atsakymus mūsų skyriuje "Monodiettes"

Dieta Maggi: apžvalgos ir rezultatai

Maggi dietos kūrėjai pasirūpino, kad ji būtų subalansuota, o papildomų kilogramų atsikratymas įvyko natūraliai.

Obuolių dietos receptai

Salotos, sultys, marinuoti vaisiai, kompotai iš šviežių ir džiovintų obuolių svorio metimui naudingi ne tik dietos laikotarpiu, bet ir kasdienėje mityboje.

Obuolių dieta: salotos svorio netekimui

Dietiniuose metoduose dažnai naudojamos populiarios nekaloringos salotos. Šių vaisių ir daržovių patiekalų nauda yra įvairi.

Obuolių dieta: gėrimai svorio metimui

Sultys, kokteiliai, kompotas, kokteilis, gira, limonadas, uzvaras, arbata – iš obuolių galite pasigaminti gėrimą kiekvienam skoniui, kasdienei ir dietinei mitybai.

Obuolių dieta svorio netekimui

Obuolių savybės lieknėjimui buvo atrastos daug vėliau, o mūsų laikais, kai antsvoris tapo pasauline problema, aktyviai diegiami obuolių metodai, padedantys sumažinti kūno svorį.

Gėrimo dieta 7 dienas

Kaip ir dauguma metodų, dieta naudojama svoriui koreguoti. Pagrindinės indikacijos paskyrimui yra per didelis kūno svoris.

Obuolių dieta: išsamus kiekvienos dienos meniu, receptai

Tokiems svorio metimo būdams, kaip obuolių dieta, reikėtų pasiruošti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai.

Obuolių dieta: veislės

Yra dvi obuolių technikos atmainos: įprasta pasninko diena ir griežta obuolių dieta. Jei pirmasis leidžia obuolius neribotais kiekiais, tada antrasis riboja porciją iki 1,5 kg

Obuolių dieta: esmė, nauda, rezultatai

Obuolių dieta yra populiari dėl savo efektyvumo ir daugybės versijų, iš kurių kiekvienas gali pasirinkti sau patogiausią.

Maggi dietos meniu 1, 2, 3 ir 4 savaites

Dėl vyraujančių kiaušinių Maggi dietos meniu vadinamas kiaušinių dieta, nors į jį įtraukiami ir kiti baltymų turintys maisto produktai.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.