Taisyklės ir politika

Reklamos politika

Reklamuojame svetainėse iLive.com.ua, iLiveOK.ru, iLiveOK.com, įskaitant šių svetainių subdomenus ir mobilias versijas (kurias mes vadiname šiomis svetainėmis bendrai „iLive“, „iLive Sites“ arba „Sites“) iš trečiųjų šalių („ Reklamuotojai “), į kuriuos gali būti įtraukti trečiųjų šalių baneriai

ILive redakcinė politika

Mūsų misija - suteikti Jums objektyvią, patikimą ir tikslią informaciją apie sveikatą. Mūsų kasdienis tikslas yra užtikrinti, kad „iLive“ būtų jūsų praktinis ir tinkamas sveikatos ir medicininio turinio šaltinis.

ILive privatumo politika

Suprantame, kaip svarbu, kad mūsų naudotojams būtų užtikrinta asmeninės informacijos konfidencialumas. Šioje Privatumo politikoje sužinosite, kokią informaciją renkame apie jus ir apie jūsų naudojimąsi šia svetaine ir jos paslaugomis.

ILive slapukų politika

Ši slapukų politika paaiškina, kada ir kodėl „iLive“ (toliau - „iLive“ ar „mes“) ir mūsų partneriai naudoja slapukus ir panašias stebėjimo technologijas mūsų svetainėse, programose, reklamoje ir susijusiose paslaugose, įskaitant „iLive.com.ua“, iLiveOK.ru, iLiveOK.com, įskaitant šių svetainių subdomenus ir mobilias versijas (mes vadiname šias svetaines bendrai „iLive“ svetainėmis).

Naudojimo sąlygos

Išskyrus atvejus, kai „iLive“ svetainėje yra aiškiai nurodyta konkrečiame „teisiniame pranešime“, šios sąlygos ir „iLive“ privatumo politika sudaro visą sutartį tarp jūsų ir „iLive“ dėl „iLive“ svetainės ir turinio naudojimo.

23 February 2012, 10:58

iLive portāls nesniedz medicīnisku padomu, diagnostiku vai ārstēšanu.
Portālā publicētā informācija ir tikai atsauce, un to nedrīkst izmantot, konsultējoties ar speciālistu.
Uzmanīgi izlasiet vietnes noteikumus un politiku. Taip pat galite susisiekti su mumis!

Autortiesības © 2011 - 2020 iLive. Visas tiesības aizsargātas.