^
A
A
A

Push-ups ant fitbole: sūpynės tricepsas

 
, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
 
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

  • Geriausias būdas nusileisti rankas

Išmeskite hantelius ir paimkit fitneso kamuoliuką. Nulenkite ant grindų ir užimkite standartinę poziciją, kad išsitrauktumėte, padėkite rankas ant rutulio. Neišplėšdamas rankų, lėtai lieskitės link kamuoliuko; Sustokite, kai jūsų pečiai yra keli centimetrai nuo rutulio paviršiaus. Lėtai keiskite atvirkštine tvarka. Norėdami pradėti, atlikite tik 3 rinkinius iš 3 kartų ir palaipsniui pereikite prie 5 metodų. Taigi, tricepsas pumpuojamas greičiau, nes turėsite išlaikyti pusiausvyrą ir kontroliuoti savo žemyn judesius. Geriau raumenis vystyti negu pratimai su lengvais svoriais.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.