^
A
A
A

Kubos stende spauda

 
, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 20.11.2021
 
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Kubos stende spauda

Aš atlieku neįtikėtiną bicepso lenkimo kiekį, bet mano bicepsai nustojo augti. Kas vyksta?

Atsakymas: sustabdykite lenkimą 4 savaites. Patikrinkite save taip: laikykitės natūralios padėties ir pažiūrėkite į rankų padėtį. Jie tikriausiai pasirodo taip, kad jūsų delnai šiek tiek išsitempia į priekį ir yra pasukti į kūną. Tai reiškia, kad jūsų trapezius ir romboidnye nugaros raumenys, kurie stabilizuoja savo rankas, kai jūs atliekate lenkimo - nėra pakankamai stiprūs, kad susidoroti su sunkiųjų svorio, kurie privalo už Biceps augimą.

Šis pratimas sustiprina viršutinės stuburo mechanizmą, todėl jūs galite pakelti svorį, kai grįšite į lenkimą. Padarykite 10-15 kartų kas 4 dienas.

Įstatykite nuolydį 45 laipsnių kampu. Paimkite porą šviesos (2-5 kg) hantelių su rankena ant viršaus ir atsigulkite, nuspaudę savo krūtinę ant stendo. Tegul rankos pakabins ant pečių.

Pakelkite galus, esančius statmenai grindims, kaip įmanoma aukštesnę, suvyniokite rankas į alkūnes ir kartu perkelkite pečių mentes.

Neišskirdami rankos pečių dalies padėties, pakelkite dilbius, pasukdami juos, kol jie yra tame pačiame kelyje.

Ašmenys yra sujungti. Išspauskite hantelius tiesiai virš galvos. Grįžkite atvirkštine tvarka ir grįžkite į pradinę padėtį.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.