^

Meilės žaidimai

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 20.11.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Meilės žaidimai seksologų kalba vadinami pirmuoju seksualinio kontakto etapu - preliudija. Preliudas reikalingas tam, kad vyras ir moteris su skirtingais lytiniais temperamentais galėtų kontroliuoti savo seksualinį intensyvumą ir pasiekti orgazmą tuo pačiu metu.

Žmonių meilės žaidimų ypatybės

Meilės žaidimai visiškai priklauso nuo partnerių vaizduotės. Jie gali būti išleisti bet kur - bent jau ant liustuvo. Nakvynė - labiausiai paplitęs ir labiausiai paplitęs būdas atlikti preliudiją, bet ne vienintelis. Žanras meilės žaidimų. Kad pora gali turėti skirtingus temperamentus ir, jei vienas partneris turi uždegti savo veiksmus, tada kitaip, jūs turite apriboti savo meilės uolumą.

Lovų žaidimų procese pora gali paliesti erogenines zonas, apkabas, bučinius, vibracinį glostymą, švelnius žodžius, kramtyti. Meilės žaidimuose žmogus pagal prigimtį yra labiau išradingas nei moteris. Ji daugiau priimančioji. Biologiškai moteris yra labiau slapta savo emocijų apraiškose, ir tai svarbu, kad žmogus į tai atsižvelgtų. Bet ji yra jautresnė ir giliau ir ilgiau patiria savo seksualines emocijas.

Jei pora moterys yra aktyvesnės nei vyras, jos puošnumas yra rafinuotas ir švelnesnis nei vyrai.

Labiausiai seksualus bučiniai

Į skirtingų tautų kultūrose bučiniai interpretuojami įvairiais būdais. Pavyzdžiui, kai kurios Afrikos tautos apskritai neturi bučinių ar laikomi labai nepadoriais. Pavyzdžiui, Fidžio saloje ir šiandien, mėgėjams, o ne bučiavosi, patrinkite jų nosis ir kaklelį. Tai yra meilės išraiška. Dauguma porų, pasak seksologų, nežino, kaip pabučiuoti. Tai atimti iš sensacijų karščio seksualinę intymumo. Tuo tarpu moteriai erogeninių zonų dirgikliai labiau priklauso nuo partnerio lūpų ir liežuvio nei jo rankos.

Kai kurios poros mėgina bučiavosi savo lūpų vidų. Iš to jie patiria malonumą. Tokio bučinio variantas gali būti bučinys apatinėje lūpose, kai žmogus ją sutraukia, liesdamas liežuvį. Tas pats gali būti padaryta su viršutine lūpa, kaip alternatyva. Kartais burnoje yra abi lūpas. Jei partnerio liežuvis liečia tik jo paviršių, toks bučinys yra intymus, todėl tai labai sunku vadinti.

Intymiausias yra vadinamasis Prancūzijos bučinys, kai partneriai pabučiavo pusiau atviras burnas, perkelia savo liežuvius. Šie bučiniai skiriasi pagal trukmę ir intensyvumą. Jie gali būti trumpi, ilgi, aštrūs, švelni, minkšti, kramtantys ir pan. Viskas priklauso nuo partnerių troškimo. Jei bučinys nemėgsta, jis negali sukelti tiek intensyvesnių jausmų, bet ir atvirkščiai, gali atmesti ir sumažinti šilumą.

Hugs

Norėdami sujaudinti partnerį (partnerį), vienam bučiavimui nepakanka. Apsirengimas seksu yra toks pat svarbus kaip bučiavosi elementas. Jie gali būti skirtingi pagal trukmę ir intensyvumą. Embracija gali būti ilga, stipri, kaip trumpas, trumpas, švelnus. Daugelis moterų mėgsta skirtingas intensyvumo apimtis ir bučinius. Pavyzdžiui, apskritimas yra trumpas ir stiprus, o bučinys yra ilgas ir švelnus. Kas ir kas mėgsta lytinius santykius, gali būti nustatyta tik praktikoje, eksperimentu.

Unikalus biologinis individualumas ir auklėjimas gali kilti konflikte, o tada moteris ir žmogus turi išlaisvinti savo tikrąją esmę. Tada seksualinis šaltis ir nežinojimas apie tai, ką daryti su partneriu (partneriu), nebus, jei jie parodys visišką abejingumą jūsų karštiems veiksmams.

Dažniausiai pasitaikanti vyrų (o kartais ir moterų) klaida - tai tikimybė, kad po jų veiksmų bus greitai reaguojama, karščiausias reakcija. Iš tiesų tai dažnai nėra taip. Jei seksualinis įkvėpimas palaipsniui didėja, partneriui reikia kantrybės ir pasyvumo, kad nebūtų laukiama neatidėliotino atsako ir toliau eksperimentu su partneriu, kol ji tikrai jaudins.

Erogeninės moters sritys

Klasikoje seksualinio žaidimo, po bučiavosi ir apimantis, yra poveikis erogeninėms zonoms. Paprastai iš viršaus į apačią: pirmoji galva ir kaklas, tada pečiai ir tuščiaviduriai po pažastyse, tada viena iš galingiausių erogeninių zonų yra pieno liaukas. Ir pagaliau genitalijas, klubus, kojas.

Bendra vyrų klaida yra ta, kad, jų nuomone, moterų krūties jautrumas priklauso nuo jo dydžio. Tai toli gražu nėra, nes jautriausia krūtinės dalis yra spenelis ir jo apylinkė, vadinamoji arola. Krūtinės sužalojimas greitai atsiranda, kai glostantis, dilgčiojimas, spaudimas, vibravimas ir pan.

Labiausiai jautrios moters erogeninės zonos yra mažos labiajos, aplink juos esanti erdvė, klitoris ir įėjimas į makštį. Teisingas (ne grubus) prisilietimas prie klitorio gali sukelti moterims ne tik stiprų jaudulį, bet ir orgazmą. Klitoris yra vienas iš galingiausių partnerio seksualinio elgesio svertų. Jei žmogus tai žino, lengvai pateiks partnerį į orgazmo būseną.

Kai kurie vyrai klaidingai mano, kad labiausiai erogeninė moters zona yra vidinis makšties paviršius, taip pat gimdos kaklelis ir saugyklos, esančios viduje. Bet tai ne taip - klitoris yra nekonkurencingas.

trusted-source[1]

Kaip rasti klitorį?

Garsusis taškas G, kuris, pasak pokalbių, yra moterys, tada ir ten, greičiausiai tai yra klitoryje. Tiksliau tame pačiame taške. Tačiau ne visi vyrai žino, kaip tinkamai paskatinti moters klitorį. Kai klitoras yra ramybėje, jis yra praktiškai nematomas. Dauguma jos yra po moterų išorinių lytinių organų. Viršutinėje labio dalies dalyje gali išsikišti maža gliukozės formos klitorio dalis. Kai moteris susijaudinusi, klitoris matomas daugiau. Jis ateina į erekcijos būklę taip pat, kaip vyrų lytinis organas, pilnas kraujo. Ir tada jis didėja.

Žmogus gali aptikti klitorį tik tuo atveju, jei jis švelniai spaudžia šį smūgį. Čia moteris gali jam padėti - ji geriau žino savo lytinių organų vietą. Nepaisant to, kad klitoris yra labai jautrus, to nepakanka. Norėdami paskatinti partnerį, reikia taikyti lengvąjį masažą - ilgą ar trumpą laiką.

Meilės žaidimai ir klitorio stimuliavimas procese paruošia partnerį lytiniams santykiams. Kol vyksta šis meilės žaidimas. Svarbu ne skubėti ir neatsižvelgti į stereotipus. Meilės meilės metu žmogus neturėtų formuoti įvykių, o moteris turėtų pasiduoti tokia ir apsimesti, kad ji yra pasiruošusi, jei taip nėra. Rezultatas turėtų būti abiejų sužadinimas, todėl preliedijos seksologai vadina sužadinimo fazę.

Kaip nustatyti, ar partneris kelia nerimą?

Žmogui susikaupimą lengva nustatyti - jo varpa pasakoja apie viską, kas didėja ir tampa elastinga. Moteris gali išreikšti jaudulį ir orgazmą, tačiau gamta negali būti suklastota. Jei partneris supranta moters sužadinimo požymius, jis pastebės:

 • Bendras veido odos paraudimas arba dalinis
 • Moteris gali deginti prakaikas, lūžius ant skruostų, ausų skilčių
 • Pulsas yra
 • Pilvo raumenys
 • Moteris gali būti padengta "goosebumps"
 • Įtemptos ir klijuoti speneliai
 • Klitoris yra įtemptas, o labia nebe suspaudžiama taip pat sandariai, kaip ir lukšto korpusai - jie yra šiek tiek atidaryti
 • Iš išorės genitalijų (mažos lūpos) išsiplečia nuo kraujo potvynio
 • Jų jautrumas žymiai padidėja
 • Makštis plečiasi
 • Gimda išslydo
 • Iš makšties gali išsiskirti skaidrios gleivės - tai tepalas, rodantis moters pasirengimą bendravimui

Paskutinis ženklas (riebalai) yra ženklas, kad moteris yra pasiruošusi artimui su vyru.

Šis etapas paprastai baigiasi įspūdžių faze, kuri trunka vidutiniškai 15 minučių. Kartais - ilgiau. Ilgas meilės žaidimas taip pat nėra geras. Ji gali padengti tiek moterį, tiek vyriškį, ypač jei tuo metu abu turėjo laiko patirti orgazmą.

Jei partneris nėra pasirengęs ...

Jei vyrui vis tiek nepavyko uždegti moters aistros preliudo fazėje, jis gali naudoti vadinamąjį daugiapakopį stimuliavimo būdą. Jis yra tas, kad žmogus atidžiai seka moters reakciją prie jo padegimų, tačiau jis nepasiduoda orgazmui. Kai moteris nuramina, jis vėl tęsiasi ir t. T. 2-3 kartus, kol moteris pasirengusi koitai. Tai yra daugiapakopis metodas.

Jei partnerio inicijavimo metu žmogus vis tiek neapsiribojo ir gavo orgazmą, o ji - ne, tu negali iš karto reikalauti iš jo kito lytinio akto. Vyrų fiziologija tokia, kad jiems reikia laiko vėl susijaudinimui. Ši pauzė yra iki 20 minučių. Moteriai tuo metu nepatyrė nepasitenkinimo ir skausmo jausmų kiaušidėse, todėl partneris gali paskatinti ją pasiekti orgazmą stimuliuodamas klitorį.

Čia yra meilės žaidimų savybės - pirmasis pilnaverčio seksualinio veiksmo etapas. Po to, kai ateina kitas etapas, coition, ar gydytojų kalba, tai skamba kaip plokščias. Apie tai - mūsų kitame leidinyje.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.