^

11 idėjų, kaip organizuoti romantišką vakarą

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Galbūt jūsų santykiai nėra tokie švieži kaip anksčiau, ar jūs tiesiog romantiškas žmogus, o jūsų gyvenime yra tiek mažai romantikos. Rengiantis romantiškam vakarui jums ir jūsų partneriui yra puikus būdas pagerinti savo meilės santykius. Bet kaip tai padaryti? Kaip padaryti, kad jūsų partnerio akys degtų, ir jūsų širdis plakirasi greičiau? Ir tavo taip pat.

Romantiškas "lux" klasės vakaras

 1. Jei nuspręsite, kad turėsite romantišką vakarą jums ir jūsų partneriui, pirmiausia įsitikinkite, kad niekas netrukdytų tau, tėvams, vaikams, draugams ir tt
 2. Geriau pasirinkti šią vakarą paskutinę darbo dieną. Net jei esate pavargęs po darbo, mintys apie artėjančius savaitgalius suteiks jums jėgų. Be to, abu jūs nemanysite, kad kitą rytą turėtumėte eiti dirbti.
 3. Romantiškas vakaras turėtų būti gražus ir jūsų išvaizda turėtų atitikti šią situaciją.
 4. Rūpinkitės romantiška muzika, kuri būtų ideali šiai situacijai. Šią muziką turėtų mylėti tiek jūs, tiek jūsų partneris. Dėl to nebūtų įmanoma iš anksto sužinoti apie jo skonį.
 5. Negalima pergudrauti su paruošimu. Gali būti, kad po visų preparatų jums nebus stiprios romantiškam vakarui.
 6. Pamiršk apie telefonus ir televizorių. Viskas, ko jums reikia, yra jūsų partneris.
 1. Negalima daug valgyti. Jūsų romantiškas vakaras nėra skirtas nužudyti alkį. Svarbu išlaikyti bendrą vakaro atmosferą. Be to, neperleiskite, nes jei jūs abu norėtumėte vėliau padaryti meilę, piltiniai skrandžiai gali tapti rimta kliūtimi.
 2. Patarimai moterims: pabandykite atrodyti apsvaiginimo. Pagalvokite apie savo suknelę, vakarinę makiažą, seksualią moterišką apatinę rankinę ir pan.
 3. Romantiškas vakaras yra jūsų abiejų poilsis. Jūs turite sukurti intymią atmosferą, žaidžiant šviesą ir šešėlį: šviesos žvakės, aromatinės lempos. Tačiau galite juos pakeisti žibintais, ypač įspūdingomis lempomis su raudona arba mėlyna šviesa.
 4. Galite pakeisti romantišką vakarą kambaryje, apsistoję lauke. Kaip jaudinantis kartu galite vaikščioti po žvaigždėmis, sustoti prie paplūdimio su šampano buteliu (žinoma, jei įmanoma) ir kt. Naudok savo vaizduotę ...
 5. Pagalvokite apie savo romantiško vakaro tęsimą. Padarykite meilę neįtikėtinai švelniai arba, priešingai, parodykite savo nepaprastą aistra (darykite viską, kad galėtumėte pasidžiaugti partneriu, bet nepersistenkite).

Pasibaigus tokiu ryškiu romantišku laiku kartu galite staiga suvokti, kad tavo meilė vis dar stipri, kad ji nepasikartojo kasdieniame tuštybėje. Romantiškas vakaras atskirai ... Viena mintis apie tai rytoj, darbo dienomis, gali uždegti jūsų seksualinę aistra - tavo ir jūsų partnerį.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.