^

Sveikata

Operacijos

Perikardektomija

Siekiant išvengti gyvybei pavojingų būklių išsivystymo, skiriama perikardektomija – chirurginė intervencija, kurios metu perikardas pašalinamas iš dalies arba visiškai.

Knarkimo operacija

Chirurginis ronchopatijos gydymas, tai yra knarkimo operacija, gali išspręsti kai kurias viršutinių kvėpavimo takų praeinamumo mažinimo problemas – sumažinti jų spindį dėl esamų nosiaryklės, burnos ir gerklės anatominių struktūrų.

Šlaunikaulio lūžio chirurgija vyresnio amžiaus žmonėms

Geriatrai teigia, kad kiekvieną vyresnio amžiaus žmogų, patyrusį šlaunikaulio lūžį, reikėtų operuoti.

Varpos protezas

Endofaloprotezavimas arba varpos protezavimas – tai chirurginė intervencija erekcijos disfunkcijai koreguoti. Operacijos metu kaverniniai varpos kūnai pakeičiami implantais.

Inkstų akmenų smulkinimas: pagrindiniai metodai

Kai susiformavo inkstų akmenys, sutrikdantys šlapimo sistemos veiklą, ir visi bandymai jų atsikratyti gydant vaistais buvo nesėkmingi, lieka vienas būdas - sutrinti inkstų akmenis ar litotripsija.

Chirurgija, skirta pašalinti sėklidžių lašelius

Yra ginčų dėl pirminio hidrocele gydymo. Aprašyta aspiracija ir skleroterapija; tačiau hidrocelektomija arba hidrocelektomija išlieka hidrocele pasirinktas gydymo būdas.

Artrozė

Sąnario atidengimas ir jo ertmės atidarymas atliekamas chirurginiu būdu, o ši manipuliacija ortopedinėje ir trauminėje chirurgijoje apibrėžiama kaip artrotomija, kurią galima atlikti įvairiais chirurginiais metodais.

Stapedektomija

Stapedektomija yra vidurinės ausies mikrochirurgija. Operacija atliekama siekiant atkurti fiziologinį garso perdavimo mechanizmą, visiškai arba iš dalies pašalinant sąvaržas.

Limfadenektomija

Limfadenektomija yra ribota arba baigta, atsižvelgiant į operacijos mastą. Komplikacijų atsiradimo tikimybė po tokios procedūros yra gana didelė. Tačiau dažnai intervencija leidžia sustabdyti tolesnį vėžio struktūrų plitimą ir taip išgelbėti paciento gyvybę.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.