^

Daržovės

Agurkai nuo gastrito: švieži, marinuoti, marinuoti

Nepaisant naudingų savybių gausos, agurkai nerekomenduojami sergant gastritu. Joms reikia daug skrandžio sulčių, o sergantis organas negali jų aprūpinti. Be to, padidėjus rūgštingumui, druskos rūgšties perteklius gali sukelti opinį procesą.

Moliūgas nuo atrofinio ir didelio rūgštingumo gastrito

Jei paciento virškinimo procesas sutrinka, neišvengiamai kyla abejonių, ar galima valgyti moliūgą su gastritu. Iš tiesų net ir naudingiausios jo savybės gali sukelti neadekvačią skrandžio reakciją ir apsunkinti patologinį procesą.

Pomidorai nuo gastrito: švieži, troškinti, kepti

Pomidorų vaisiai yra svarbus visų pasaulio gyventojų mitybos šaltinis. Apskaičiuota, kad jo produkcija pasaulyje sudaro apie 159 milijonus tonų, o vidutinis šviežių pomidorų suvartojimas yra 18 kg vienam europiečiui ir 8 kg vienam gyventojui JAV.

Bulvės su hiperacidiniu ir hipoacidiniu gastritu

Daugeliui bulvė yra antroji duona, be jos neįsivaizduojami pirmieji patiekalai, ji yra neatsiejama daugelio salotų dalis, tai yra populiarus garnyras, todėl tik sunki liga gali ją pašalinti iš mūsų žmonių raciono.

Pankreatito svogūnai

Neįmanoma įsivaizduoti maisto ruošimo be svogūnų, o daugelis žmonių tai mėgsta ir tiesiog neapdoroja, kai kalbama apie salą ar borschtą. Tačiau ne kiekviena sveikatos būklė leidžia jums naudoti šią daržovę.

Grybų nauda ir žala

Galų gale, daugelis motinų žino, kad tai yra labai sunkus maistas skrandžiui, ar vaikas neterks nuo grybų motinos? Klausimas yra labai sudėtingas, ir viskas priklauso nuo to, kuriuos grybus valgyti ir kokia forma.

Pomidorai sergant lėtiniu pankreatitu: švieži, virti ir troškinti

Dažnai visi mūsų kulinariniai pageidavimai nepaiso tam tikrų patologinių procesų organizme, ypač jei tai susiję su virškinamojo trakto organais.

Švieži, rauginti ir rauginti kopūstai su gastritu: indai ir receptai

Sunku rasti asmenį, kuris bent kartą savo gyvenime nebūtų sutrikdytas tokių pasireiškimų, kaip sunkumas skrandyje, skausmas, išsiveržimas, rėmuo.

Agurkai pankreatitu: ar įmanoma ar ne?

"Pankreatito" diagnozė yra susijusi su daugeliu gastronominių apribojimų, tk. Yra kasos audinių nugalimas, kurį sukelia organų uždegimas.

Daržovės, stiprinančios imunitetą

Česnakai ne tik stimuliuoja apsaugines jėgas: jos pagrindu yra paruošti net vaistai, kurie laikomi atjauninančiais ir prailginančiais gyvenimą. Daržovių derinys, įskaitant medų.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.