^

Nėštumas ir vaistai

Daugeliu atvejų nėštumo ir vaistų sąvokos yra nesuderinamos. Beveik visi vaistiniai preparatai, išskyrus labai mažai išimčių, turi kontraindikacijų vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Nurodymai narkotikams dažnai sako, kad jų vartojimas nėštumo metu turėtų būti skiriamas tik gydytojo receptui. Kartais formuluotėje pateikiama rekomendacija gydytojui: atsargiai pasverkite tikėtiną motinos naudą ir galimą pavojų vaisiui.

Rinofluimucilas nėštumo metu

Vaistus nėštumo metu - net peršalimo gydymui - turėtų skirti gydantis gydytojas ir, kaip suformuluota instrukcijose, įvertinti laukiamos naudos nėščiai moteriai santykį ir galimą riziką negimusiam vaikui.

Sukcininė rūgštis nėštumo metu: ar galiu gerti, kaip vartoti?

Sukcino rūgštis yra balti, druskingo ir kartaus skonio kristalai. Tai daugiausia buvo naudojama augalininkystėje, kaip skatina augalų augimą, padidina jų produktyvumą.

Jodas nėštumo metu

Nėščiajai moteriai reikia didesnės jodo normos, nes vaisius iki gimimo šį elementą iš motinos kūno. O moteriai dėl hormoninio aktyvumo padidėjimo reikia daugiau apimties.

Betadinas nėštumo metu 1, 2 ir 3 trimestrą

Efektyvus vietinis preparatas, pagrįstas jodu, turinčiu platų antiseptinį aktyvumą Betadine, būtent dėl savo veikliosios medžiagos, nėra labiausiai pageidaujama priemonė nėščioms moterims.

Paracetamolis žindymo laikotarpiu: dozė

Paracetamolis yra labai populiarus vaistas, vartojamas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams gydyti, ir yra prieinamas beveik kiekvienos šeimos vaistinėje. Retai, peršalimo gydymas be jo.

Sorbifer durules nėštumo metu: kaip vartoti?

Dalyvaujant geležiui, vyksta visi svarbiausi žmogaus gyvenimo procesai: DNR sintezė, fermentai, baltymai, audinių redukcijos reakcijos ir kraujotakos sistema, kvėpavimas, energijos apykaita.

Deksametazonas nėštumo metu: už ką skiriama?

Nėštumas yra laikotarpis, kai turite būti labai selektyvus dėl vaistų vartojimo. Galų gale, net „nekenksmingiausias“ vaistas gali sukelti nepataisomą žalą besivystančiam vaisiui, taip pat neigiamai paveikti visą nėštumo procesą.

Purškite ir lašina Derinat nėštumo metu

Nėštumo metu šis įrankis skiriamas ne tik kaip terapinis agentas ligos vystymosi atveju, bet ir kaip prevencinis, imunostimuliuojantis, antivirusinis agentas. Be to, ji yra plačiai naudojama ginekologijoje pasirengti gimdymui, normalizuoti gleivinių būklę, užkirsti kelią infekcijai.

Glicerino žvakutės nėštumo metu: naudojimo instrukcijos

Pradiniame nėštumo etape aktyviai gaminamas progesterono hormonas, kuris atpalaiduoja vidinių organų raumenis, neleidžiančias gimdos overacijai ir sumažina abortų riziką.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.