^

Kas yra nėštumo, yra žinoma, kad visi ... Pagal dauguma apibrėžimų, "speciali sąlyga", nes medicinoje nėštumo apibrėžiama kaip fiziologinės būklės moterų vystymosi laikotarpiu jos kūno apvaisintas kiaušinėlis į embrionui ir vaisiui. Atkreipkite dėmesį, kad ši būklė yra fiziologinė, tai yra, natūrali - susijusi su svarbiausio bet kurio gyvo organizmo funkcijos vykdymu - reprodukcijos funkcijomis.

Taigi, kas yra nėštumas? Ypatinga moters organizmo būklė arba, visų pirma, fiziologinis naujo organizmo vystymosi procesas?

Akivaizdu, kad verta daugiau sužinoti, kaip šį valstybinį procesą pritaikyti prie pagrindinio tikslo - sveiko vaiko gimimo.

Populiariausi šio skyriaus straipsniai

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.