^

Antspaudai ir dekoratyvinės kosmetikos įvertinimas

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 20.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Yra daugybė kosmetikos prekių ženklų, iš kurių kiekviena gamina savo dekoratyvinės kosmetikos rūšį. Pažvelkime į populiariausias dekoratyvinės kosmetikos prekes.

 • "Givenchy" yra kosmetikos ženklas su ilgą istoriją. "Givenchy" kosmetika laimėjo gražių moterų iš viso pasaulio, jų produktų kokybę ir pagrįstą kainų orientavimą.
 • "Lancome" yra prancūzų prekės dekoratyvinė kosmetika. Šio prekės ženklo privalumas yra tai, kad visi "Lancome" produktai turi aukštos kokybės ir neprilygstamą aromatą.
 • "Body Shop" - visa eilutė kosmetikos ir dekoratyvinės kosmetikos. Viskas iš balzamų, kad rūpintųsi kūnu, tada skirtingi lūpų dažai ir antakiai.
 • Yves Rocher arba "Les Plaisirs Nature" yra vienas iš nedaugelio kosmetikos prekių ženklų, kurie gali pasigirti 100% natūraliu makiažu. Tai išlaisvina viską nuo šešėlių iki vokų, kvepalams ir balzamai plaukams.
 • "Faberlic" yra rusų kosmetikos prekės ženklas, kuris palaipsniui tampa vis populiaresnis daugelyje pasaulio šalių. Šios makiažo prekės pranašumas yra jo prieinamumas.

trusted-source[1]

Dekoratyvinė organinė kosmetika

Dekoratyvinė organinė kosmetika yra nauji grožio pasaulyje žodžiai. Tokios kosmetikos ypatumas yra tas, kad jame yra tik natūralių ingredientų, kurie kruopščiai rūpinasi oda. Tačiau, nepaisant to, organinė kosmetika yra 100% įveikianti dekoratyvines užduotis.

Ekologiškos kosmetikos sudedamosios dalys visiškai atitinka ekologiškų produktų reikalavimus. Iš tokios kosmetikos nebus niežulio, paraudimo, sausumo ar alerginių reakcijų ant odos. Kosmetika gaminama iš augalinės žaliavos, kuri auginama ekologiškose vietovėse ir chemiškai neapdorojama. Ekologiškos kosmetikos kokybę patvirtina daug sertifikatų, tokių kaip: ECOCERT, ICEA ir kt.

Ekologiškas makiažas daro moteris ne tik gražius, bet ir odos priežiūros priemones. Tai yra garantija, kad jūsų grožis ir jaunimas yra saugiose rankose

Rusijos dekoratyvinė kosmetika

Kasmet Rusijos dekoratyvinė kosmetika tampa vis populiaresnė. Ir tai nenuostabu, nes Rusijos gamintojai pertraukia stereotipus ir sukuria aukštos kokybės kosmetikos gaminius su natūraliais ingredientais. Pažvelkime į populiariausius Rusijos kosmetikos gaminius.

 • "Nevskaya Cosmetics".
 • "Laisvė".
 • "Baletas".
 • "Uralo brangakmeniai".
 • Juodas perlas.
 • "Makiažas".

Šie kosmetikos prekės ženklai yra populiarus tiek Rusijos, tiek kitų šalių gyventojams. Kai kurie iš aukščiau pateiktų prekių ženklų gamina tik anti-aging kosmetiką, o kiti sujungia žemą kainą ir natūralią kompoziciją. Renkantis rusų dekoratyvinę kosmetiką, reikia sutelkti dėmesį į vidutines kainas ir atidžiai perskaityti fondų sudėtį.

Dekoratyvinė kosmetika Maskvoje

Kiekviena mergaitė nori atrodyti gražiai ir turėti puikų makiažą, tai gali padėti kokybišką dekoratyvinę kosmetiką. Maskva yra didmiesčio miestas, todėl yra daug prekės ženklų parduotuvių, kuriose yra įvairių markių dekoratyvinė kosmetika. Siekdami pasirinkti naują lūpdaukį ar tušas, nueikite aplink kelias parduotuves, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią kokybės ir kainos pusiausvyrą.

Maskvoje yra keletas parduotuvių visame pasaulyje žinomų dekoratyvinių kosmetikos prekių ženklų ir jų kosmetikos prekių ženklų. Galite lengvai rasti dekoratyvinę kosmetiką su natūraliais ingredientais, profesionali kosmetika ir vaikų kosmetika.

Baltarusijos dekoratyvinė kosmetika

Pastaraisiais metais pastebimi pokyčiai kosmetikos gaminių pasaulyje. Taigi, Baltarusijos kosmetika rado savo vartotojus daugelyje pasaulio šalių. Baltarusijos gamintojų proveržis naudojant naujas šiuolaikines gamybos technologijas ir profesionalus kosmetikos makiažo plėtojimas.

Visi Baltarusijos kosmetikos gamintojai gamina aukštos kokybės produktus iš natūralių ingredientų. Būtent šis faktas tapo dekoratyvinės kosmetikos prerogatyva iš Baltarusijos tarp kitų žinomų prekių ženklų. Gamintojai pasirūpino, kad pirkėjas galėtų rasti bet kokį grožio priemonę šalies gamintojui ir praleisti jam mažiausią piniginį ištekėjimą.

Korėjos dekoratyvinė kosmetika

Korėjos dekoratyvinė kosmetika - tai pagrindinė Azijos moterų grožio paslaptis. Štai kodėl Azijos moterys turi tokią sklandią ir šilkinę odą, o makiažas visada atrodo 100%. Populiariausios dekoratyvinės kosmetikos prekės Korėjoje: "Etude House", "TonyMoly", "Innisfree", "Missha". Prekių ženklo savitumas yra tas, kad jų kosmetikos gaminiai yra tik jų natūralūs ingredientai. Kiekviena dekoratyvinė priemonė skirta rūpintis bet kokio tipo odos priežiūra.

Korėjos dekoratyvinės kosmetikos gamybos technologija naudojant augalų ingredientus, kurie auga tik Korėjos teritorijoje. Taigi, daugelyje dekoratyvinių produktų sudėtyje yra jų ekstraktų iš dumblių ir ženšenio, vaisių rūgščių ir medžio anglies, kolageno ir natūralių aliejų. Šiuolaikinių technologijų ir senovinių grožio receptų derinys leidžia sukurti nuostabias priemones, kurių poveikis tik malonus.

Japonijos dekoratyvinė kosmetika

Japonijos dekoratyvinė kosmetika tapo žinoma visame pasaulyje ne tik dėl daugybės kosmetikos, kuri yra pristatoma kiekvienoje šalyje, bet ir su šiuolaikinėmis gamybos technologijomis. Populiariausi Japonijos kosmetika yra IV kremai. Be to, populiarumą mėgsta didžiulės šešėlių šešėliai, aukštos kokybės raudonumas, elegantiškas nagų lako pasirinkimas ir rankų bei plaukų priežiūros priemonės.

Japonijos moterys visada atrodo jaunos ir gražios, jų paslaptis yra kokybiškos vidaus kosmetikos naudojimas. Iki šiol beveik bet kokią dekoratyvinę kosmetiką iš Japonijos galima įsigyti internetu. Pakanka eiti į Japonijos gamintojo svetainę ir pasirinkti norimą prekę. Tai yra garantija, kad gausite kokybišką produktą į savo rankas.

Izraelio dekoratyvinė kosmetika

Izraelio dekoratyvinė kosmetika visada smogė su savo ingredientais ir nepriekaištingos kokybės. Ir tai nenuostabu, nes dauguma lėšų yra gydomųjų Negyvosios jūros ingredientų dalis. Populiariausi Izraelio kosmetikos gamintojai: "Ahava", "Holy Land", "Negyvosios jūros" premjeras, "Mineral Beauty System" ir "Sea of SPA".

Izraelio dekoratyvinės kosmetikos pagrindas yra moderni gamyba, mineralinės medžiagos ir Negyvosios jūros druska. Šie ingredientai yra žinomi visiems, nes jie gina ir regeneruoja savo savybes. Pirkdami tokią kosmetiką galite sukurti ne tik nuostabų makiažą, bet ir rūpintis odos būkle, suteikiant jam visus reikalingus mineralus ir vitaminus.

Prancūzijos dekoratyvinė kosmetika

Daugelyje moterų prancūzų dekoratyvinė kosmetika asocijuojasi su aukštos kokybės, brangiomis ir elitine medžiaga. Bet tai ne visada būna, nes Prancūzijos kosmetikos rinka yra skirta visiems gyventojų sluoksniams. Todėl, Prancūzijoje, daug kokybiškų ir prieinamų kiekvienam kosmetikos prekės ženklui.

Populiariausi prancūzų prekės ženklai: L'Oreal, Garnier, Maybelline, Bourjois, Yves Rocher, Christian Dior, Lancome ir kt. Prancūzijos dekoratyvinės kosmetikos ypatybė yra tai, kad ji gali lengvai tapti profesine kosmetikos linija pagal savo savybes ir sudėtį. Pirkdami tokias dekoratyvines priemones, gausite garantiją, kad ant jūsų odos bus tik kokybiški komponentai, kurie nekenkia, bet priešingai - maitins, drėkina ir apsaugo.

Vokiečių dekoratyvinė kosmetika

Vokiečių dekoratyvinė kosmetika yra unikali, nes ji yra specialiai sukurta tiems ar šiems odos tipams. Tai labai patogu, jei jums reikalingas kokybiškas produktas, kuris sukurs ryškią stilingą makiažą, tačiau tuo pat metu rūpestingai rūpinsis oda.

Vokietijoje daugelis kosmetikos prekių ženklų, kurie yra populiarūs iš grožio iš viso pasaulio. Tokios kosmetikos ypatumas yra tai, kad jis sukurtas šiuolaikinėje gamyboje naudojant žmonėms saugius ingredientus. Mes galime tvirtai pasakyti, kad vokiečių dekoratyvinė kosmetika yra aukštos kokybės produktas, kuris sukurtas pagal kruopštumą, būdingą vokiškai.

Lenkijos dekoratyvinė kosmetika

Lenkijos dekoratyvinė kosmetika patenkina vartotojus įvairiais gaminiais. Populiariausi lenkų kosmetikos gaminiai yra "Bell". Kosmetikos gamintojai sukuria unikalias priemones, kurios puikiai tinka šiuolaikinės moters gyvenimo ritmui. Lipos kosmetikos makiažo metu jums nereikia nerimauti, kad šešėlis nukristų, tekės rašalas, o lūpų dažai išnyks. Ne, makiažas tinka visai gaiviai ir gražiai.

Lenkijos dekoratyvinė kosmetika gaminama pagal Europos kokybės standartus. Tai yra garantija, kad galutinio vartotojo rankose bus gaunamas kokybiškas produktas iš natūralių ir saugių ingredientų. Visa tai daro lenkų dekoratyvinę kosmetiką vienu iš lyderių dekoratyvinės kosmetikos gamyboje.

Dekoratyvinė mineralinė kosmetika

Dekoratyvinė mineralinė kosmetika yra nauja tendencija grožio pasaulyje. Kokie yra šios rūšies kosmetikos ypatumai, ar iš tikrųjų yra mineralinės medžiagos ir kaip ji veikia odą. Apsvarstykite visus dekoratyvinės mineralinės kosmetikos klausimus.

Mineralinės kosmetikos gaminiai yra iš tikrųjų mineralų produktai. Taigi, kai kurie tokios kosmetikos sudedamosios dalys yra išgaunamos iš žemės ir žemės į miltelius. Toks mineralas, kaip žėrutis, suteikia spindesį, kuris labai dažnas milteliuose, raudonai ir šešėliai akių vokams.

Kokybiškoje mineralinėje dekoratyvinėje kosmetikoje turėtų būti tokios medžiagos kaip titano dioksidas ir cinko oksidas. Šių mineralų privalumas yra tai, kad jie apsaugo odą nuo kenksmingos ultravioletinės spinduliuotės. Cinko oksidas yra hipoalerginis komponentas, apsaugantis odą nuo dirginimo ir neigiamo poveikio aplinkai. Paprastai dekoratyvinės kosmetikos mineraliniai komponentai pateikiami miltelių pavidalu, ty milteliais. Iki šiol mineralinė kosmetika užima išskirtinę nišą tarp grožio žinovų.

trusted-source[2], [3]

Dekoratyvinės kosmetikos gamintojai

Dekoratyvinės kosmetikos gamintojai yra kosmetikos gamintojai, kurie gamina kosmetiką visiems tiek vyrams, tiek moterims ir vaikams. Kiekviena moteris ar vyras turi savo mėgstamą dekoratyvinės kosmetikos prekės ženklą, kurio priemonės dažniausiai perkamos. Pažvelkime į populiariausius dekoratyvinės kosmetikos gamintojus, kurie mūsų šalyje yra paklausūs.

Vadovai yra tokie kosmetikos prekės ženklai kaip: Avon, Oriflame, Amway. Šių gamintojų populiarumas yra visiškai suprantamas. Pirmieji du siūlome platų dekoratyvinės kosmetikos asortimentą už prieinamą kainą. Trečiasis gamintojas patenkintas prekių kokybe, bet turi aukštesnes kainas, palyginti su pirmuoju.

Tokie dekoratyvinės kosmetikos prekės ženklai kaip Yves Rocher, Faberlic, Garnier, L'Oreal, Mary Kay taip pat turi savo vartojimo rinką. Tačiau svarbiausia yra tai, kad visi gamintojai stengiasi pagerinti kosmetikos gamybą ir formavimą vartotojų labui.

Dekoratyvinės kosmetikos įvertinimas

Dekoratyvinės kosmetikos įvertinimas leidžia jums nustatyti, kuris gamintojas yra geresnis, koks prekės ženklas yra geresnis ir kokia kosmetika dažniausiai yra perkama. Mes siūlome Jums dekoratyvinės kosmetikos tam tikriems gaminiams ir populiariausiam gamintojui bei prekės ženklams įvertinimą.

 • Akių šešėliai - "Dior" 5 spalvų akių šešėlių paletė. Pasak daugelio mergaičių ir moterų, šio konkretaus gamintojo šešėlių paletės šešėlių šešėlių šešėlių šešėlių šešėliai yra aukščiausios kokybės, gerai išdėstyti ir laikomi ilgą laiką makiaže.
 • Akių pieštukas Dolce & Gabbana. Brangus, bet kokybiškas produktas, dėl kurio nereikės nerimauti dėl konjunktyvito atsiradimo ar akių, niežėjimas ir niežėjimas.
 • Blush yra Yves Saint Laurent. Natūralus produktas ir kokybiški ingredientai. "Blush" ne tik suteikia makiažui tobulumo, bet ir praturtina odą mineralais.

Kiekvienas, kuris naudojasi dekoratyvine kosmetika, savarankiškai gali sukurti savo kosmetikos ir gaminių įvertinimą. Tai leidžia pasirinkti geriausią įvairių kosmetikos gaminių gamintoją ir tam tikros rūšies odą.

Dekoratyvinė kosmetika Loreal

Dekoratyvinė kosmetika "Loreal" yra Rusijos kosmetikos rinkos lyderė. Ir tai nenuostabu, nes kosmetika gaminama Rusijoje. "Loreal" taip pat įsitvirtino kitose pasaulio šalyse kaip kokybiškas prekės ženklas, turintis platų produktų asortimentą skirtingiems klientams.

Kosmetikos ženklo Loreal šūkis yra "Tu nusipelnai". Įmonė patvirtina savo kredo, gamina kokybiškus produktus. Visi "L'oreal" dekoratyviniai kosmetikos gaminiai gali būti suskirstyti į kelias grupes. Taigi, kompanija išleidžia asmens atakas, tai yra balso dažnio kremai, raudoni, milteliai. Akių makiažo įrankiai: akių šešėliai, blakstienų kosmetika, tušas. Lūpų kosmetika - lūpų dažai, balzamai ir blizgesys. Kiekviena produkto linija yra aukštos kokybės ir atitinka dekoratyvinės kosmetikos standartus.

trusted-source[4], [5]

Dekoratyvinė kosmetika "Siberika"

Dekoratyvinė kosmetika "Siberica" arba "Natura Siberica" yra "Organic" kosmetikos prekės ženklo prekės ženklas iš Rusijos. Pagrindinis kosmetikos komponentas yra unikalios Sibiro vaistažolės. Sunkus Sibiro klimatas leidžia gaminti kosmetiką iš augalų, turinčių daug vitaminų ir maistinių medžiagų. Būtent šios savybės yra pasižyminčios atspariais augalais.

Dekoratyvinė kosmetika "siberika" - pirmoji kosmetikos prekės ženklas Rusijoje, kuri gavo tarptautinius kokybės sertifikatus - ICEA ir ECOCERT. Visos kosmetikos sudedamosios dalys auginamos saugomose teritorijose, todėl produktas tampa kokybiškas. Milijonai moterų šiame pasaulyje jau įvertino dekoratyvinės kosmetikos "Siberikas" kokybę.

Dekoratyvinė kosmetika Chanel

Dekoratyvinė kosmetika "Chanel" savo vartotojams pateikė platų įvairiausių tonų korekcijos priemonių. Dekoratyvinė kosmetika "Chanel" suteikia odai tolygų, spinduliuojančią ir sveika. Dekoratyvinių gaminių asortimentą sudaro lūpų ir akių kosmetika, toninė kosmetika, plaukų kosmetika.

Šio prekės ženklo lūpų dažai yra labai populiarūs. Tokios kosmetikos populiarumas yra tas, kad gamintojas gamina kosmetiką visų amžiaus grupių moterims. Daugelis lūpų ir blizgesių turi drėkinamus ir mitybos komponentus, kurie rūpinasi lūpomis. Be dekoratyvinės kosmetikos, "Chanel" siūlo specialius kosmetikos reikmenų priedus. Tai yra skirtingi šepetėlių dydžiai, miltelių dėžės, pūkai, kempinės ir daug daugiau.

Dekoratyvinė kosmetika Letuan

Dekoratyvinė kosmetika Letuan siūlo įvairius grožio ir sveikatos produktus. Taigi, įmonė dirba keturiomis pagrindinėmis kryptimis. Ši veido, akių, lūpų ir plaukų kosmetika. Ši kosmetikos prekė gamina gerus tonusinius pagrindus ir akių šešėlį.

Toninės bazės nuo "flywale" sklandžiai lieka ant odos ir sukuria nuostabų sklandaus odos efektą. Tonalka flyau tiksliai nuslopina smulkius odos trūkumus ir pagerina natūralų veido toną. "Letual" blakstienai turi didelę spalvų schemą. Tai leidžia jums pasirinkti tinkamą variantą merginoms su bet kokia akių ir plaukų spalva ir bet kokio tipo makiažu.

Dekoratyvinė kosmetika Lankom

Dekoratyvinė kosmetika "Lankom" - kosmetikos prekės ženklas su gana įdomia istorija. Iš pradžių Lanka užsiėmė kvepalų gamyba, o vėliau pradėjo gaminti dekoratyvinę kosmetiką. Įmonę įkūrė vyras, kuris daugelį metų dirbo dirbdamas su parfumerija, todėl dekoratyvinė kosmetika iš Lankos turi žavų kvapą, kuris bus pagauti nuo pirmųjų sekundžių.

Kaip ir kiti dekoratyvinės kosmetikos prekės ženklai, "Lancome" siūlo vartotojams kosmetiką akims, ty akių šešėlį, akių pieštuką, pieštukus. Veido kosmetika - skaistalai, milteliai, pamatai. Lūpų kosmetika - drėkina ir apsaugo lūpų dažus, balzamą ir lūpų blizgesį. Kitas Lankos dekoratyvinės kosmetikos bruožas yra tai, kad prekės ženklas gamina specialius produktus tam tikrą sezoną ir visiems odos tipams. Dėl to kiekviena moteris galės pasirinkti savo makiažą, kuri jai idealus.

Dekoratyvinė kosmetika Revlon

Dekoratyvinė kosmetika Revlon yra Amerikos kosmetikos prekės ženklas. Įmonė užsiima kvepalų, asmeninės priežiūros produktų gamyba ir, žinoma, dekoratyvine kosmetika. "Revlon" kosmetikos gamyklos yra daugiau nei 22 šalyse. "Revlon" ir jos dekoratyviniai gaminiai pakartotinai buvo mados tendencijos kosmetikos, grožio ir makiažo pasaulyje. Be to, ši bendrovė pirmą kartą pradėjo gaminti kosmetikos rinkinius, kurie buvo pasirinkti pagal spalvų schemą.

Visa dekoratyvinė kosmetika "Revlon" pagaminta iš aukštos kokybės ingredientų, kurie turi teigiamą poveikį odai. Visi bendrovės gaminiai yra testuojami specialiose laboratorijose. Kiekvienais metais revlonas gerina ir tobulina dekoratyvinę kosmetiką.

Dekoratyvinė kosmetika Black Pearl

Dekoratyvinė kosmetika "Black Pearl" yra Rusijos kompanija, kuri yra apdovanota visame pasaulyje. Kosmetiniai juodieji perlai yra sukurti kasdieniniam naudojimui. Padirbdami su šio prekės ženklo lėšomis, galite būti tikri, kad ne tik turėsite gražią makiažą, bet ir švelnų odos priežiūrą.

Dekoratyvinė kosmetika turi pagrindinę kosmetikos liniją - tai kosmetikos komplektas puikiam makiažui. Taigi visa dekoratyvinė kosmetika padalinta į amžiaus kategorijas. Tai leidžia kiekvienai moteriai pasirinkti kosmetikos gaminį, kuris puikiai tinka jūsų odos tipui ir atitinka su amžiumi susijusius niuansus. Dekoratyvinės kosmetikos "Black Pearl" pranašumas yra tai, kad visi produktai yra aukštos kokybės ir prieinamos kainos.

Dekoratyvinė kosmetika ZHivanshi

Dekoratyvinė kosmetika ZHivanshi yra prancūzų elito kosmetikos prekės ženklas. "Givenchy" gamina prabangią kosmetiką. Tai reiškia, kad visa šio gamintojo kosmetika turi aukštą kokybę, tai patvirtina daugybė kokybės dezinfekcinių kosmetikos prekės ženklų kokybės sertifikatų ir pripažinimo. Be dekoratyvinės kosmetikos, živanshi gamina kvepalus ir drabužius. Kiekvienas produktas iš gyvybės šaltinio rastas jo vartotojas.

Populiariausi "Givenchy" dekoratyviniai gaminiai yra: toninės bazės, lūpų blizgiai ir lūpų balzamai, lūpų dažai, milteliai, akių šešėliai, tušas su pailginimo efektu. Kosmetikos gamintojo makiažas papildo mineralais, terminiais vandenimis ir tauriaisiais metalais. Dėl to, zhivanshi kosmetika yra aukštos kokybės.

Dekoratyvinė kosmetika Gerlen

Dekoratyvinė kosmetika "Guerlain" yra prancūzų kosmetikos prekės ženklas. "Guerlain" gamina daug odos priežiūros kosmetikos gaminius ir sukuria tobulą makiažą.

Ypač populiarios dekoratyvinės veido priemonės. Tonuoti milteliai iš "gerlen" - tai puikus įrankis, kuris leidžia sklandžiai sudaryti odos spalvą, duoti matinį ir slėpti trūkumus. Guerlain Mes turime keletą veislių toninio sistemą - šis kremas miltelių ir pamato į kamuolius forma, kuris turi būti taikomas su šepečiu ir Tonalka aerozolių formos, ir žinoma, klasikinių - skystos pamato.

Pagrindinis dekoratyvinės kosmetikos gerlenso privalumas yra tai, kad ji turi šimtmečius seną istoriją. Taigi, net Napoleono metu ponios naudojo Guerlain lūpų dažą.

Dekoratyvinė kosmetika "Avon"

Dekoratyvinė kosmetika "Avon" yra populiari kosmetikos prekės ženklo rūšis tarp mergaičių ir suaugusių moterų. Bendrovės istorija prasidėjo 1886 m. Tuo metu bendrovė užsiėmė kvepalų gamyba. Jos pavadinimas, bendrovė "Avon" gavo po to, kai kūrėjas Davidas McConnellas keliavo į Angliją prie Avono upės.

Šiek tiek vėliau, būtent 1900 m., Bendrovė pradėjo gaminti dekoratyvinę kosmetiką ir odos priežiūros produktus veido ir kūno. "Avon" siūlo savo vartotojams: parfumeriją, platų dekoratyvinę kosmetiką, odos priežiūros ir higienos produktus, plaukų priežiūros produktus. Atkreipkite dėmesį, kad bendrovė gamina tris dekoratyvinės kosmetikos linijas: lėšas vyrams ir moterims, vaikų kosmetiką.

Dekoratyvinė kosmetika "Armani"

"Armani" dekoratyvinė kosmetika yra populiarus prabangos kosmetikos prekės ženklas. Visuose "Giorgio Armani" fonduose yra aukštos kokybės natūralių ingredientų, skirtų vidutinio amžiaus moterims. Tačiau, nepaisant to, gamintojas gamina dekoratyvinius gaminius ir jauniems klientams.

Populiariausi Armani dekoratyvinės kosmetikos priemonės yra lūpų dažai, šviečia ir kvepiančios talpos. Be to, "Armani" turi gražią dekoratyvinės akių šešėlių liniją. Visi "Armani" kosmetika patenkinti ne tik kokybe, bet ir stilinga pakuotė, kuri neturi analogų.

Dekoratyvinė kosmetika Artistry

Dekoratyvinė kosmetika "Aristri" yra didžiulis kosmetikos gaminių asortimentas, skirtas pabrėžti gamtos grožį ir žavesį. Kosmetikos priemonės Artistry turi keletą priemonių valdytojų - tai pagrindo kremai, tai yra pagrindai makiažui, raudonai, milteliai, korekciniai pieštukai ir geliai.

Kosmetika aristri sukurta specialiais receptais. Taigi, visi dekoratyviniai produktai yra hipoalerginiai ir pagaminti iš specialių natūralių ingredientų, kurie rūpestingai rūpinasi oda. Jei ieškote kokybiškos dekoratyvinės kosmetikos, turinti milijonus vartotojų visame pasaulyje, jums reikia "Artistry" kosmetikos.

Dekoratyvinė kosmetika Bremen

Dekoratyvinė kosmetika Bremenas turi su amžiumi susijusias kosmetikos linijas. Taigi, yra lėšų, skirtų brandžiai odai ir vidutinio amžiaus moterims. Tačiau yra jaunų grožio kosmetika. "Bremani" kosmetikos ypatumai yra tai, kad visuose produktuose yra patogių aplikatorių ir buteliukų, kurie patogiai ir paprastai naudojasi kosmetika.

Dekoratyvinės kosmetikos pranašumas yra tai, kad visi gaminiai gaminami tik iš natūralių ingredientų. "Bremani" bendradarbiauja su daugybe visuotinės svarbos kosmetikos prekių ženklų. Taigi, bramani garsėja savo pieštuku akims ir lūpoms, kurie leidžia sukurti tobulą makiažą.

Dekoratyvinė kosmetika Vichy

Dekoratyvinė kosmetika "Vichy" - tai prancūzų kosmetikos kompanijos idėja. "Vichy" yra kompanija, kuri pozicijas kaip pirmaujanti gydymo dekoratyvinės kosmetikos lyderė ir gamintojas. Pagrindinis "Vichy Cosmetics" ingredientas yra terminis vanduo. Šis komponentas yra naudojamas tonizuojant ir drėkinant veidą. Terminis vanduo yra tonas bazių dalis ir visi kremai iš Vichy.

Kitas Vichy kosmetikos pranašumas yra natūralus kosmetikos makiažas. Naudodamiesi lūpdažis ar akių kontūro, galite būti tikri, kad jūsų odą saugo natūralus makiažas.

Kosmetikos kosmetika Sisley

Dizaino kosmetika "Sisley" yra prancūzų kosmetikos prekės ženklas. Kosmetika Sisley yra prabangos kosmetikos lyderė. Dizaininė kosmetika sisley yra atstovaujama daugiau nei 80 šalių. Beveik 80% kosmetikos gaminių importuojama į kitas šalis. "Sisley" sėkmė yra ta, kad gaminant kosmetiką naudojami tik aukštos kokybės natūralūs produktai ir šiuolaikinės technologijos.

Kaip ir su visais makiažas ženklų, Sisley pradeda lūpų dažų, blakstienų tušo, akių kontūro, pieštukai akims ir lūpų, akių šešėliai, skaistalai, milteliai, nagų lakas ir dar daugiau. Užsakyti kosmetiką Sisley įmanoma ir oficialiai svetainėje. Prekės taps ne tik produktų kokybe, bet ir stilinga kosmetikos pakuotė.

Natūrali dekoratyvinė kosmetika

Natūrali dekoratyvinė kosmetika - tai, ką visi kosmetikos gamintojai siekia ir vertina visi pirkėjai. Kosmetikos natūralumą lemia produkto sudėtis. Kuo daugiau natūralių žolelių ingredientų, ty aliejų, ekstraktų ir kt., Daugiau vertinama tokia kosmetika.

Pagrindinis natūralios dekoratyvinės kosmetikos privalumas yra tai, kad tokie kosmetikos gaminiai ne tik leidžia sukurti nuostabų makiažą, bet ir rūpinasi odos priežiūra. Taigi, jei pagrindo sudėtyje yra arbatmedžio ekstrakto, tada toks įrankis puikiai drėkina jūsų odą. Lūpdažis su vitaminais C, A arba E yra garantija, kad pažeistos odos ląstelės greitai ir gerai atsigaus. Natūralios kosmetikos privalumai yra daug, tačiau svarbiausias dalykas yra žmogaus kūno saugumas.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.