^

Informacija

Meir Kohen - vienas garsiausių plastikos chirurgų pasaulyje, plastiko regeneracijos srities specialistas, medicinos daktaras. Jis turi plastinės chirurgijos magistro laipsnį ir yra Izraelio plastinės chirurgų asociacijos pirmininkas.

Dr Cohen atliko daugiau kaip du tūkstančius operacijų plastikiniam regeneravimui po traumos ar patologinės žalos. Pagrindinė gydytojo specializacija yra žandikaulio plastikai, taip pat greitas pieno liaukų dydžio ar formos pasikeitimas, veido pakėlimas, pilvo plastika, randų ir odos pažeidimų pašalinimas. Ypatingą vaidmenį medicinos praktikoje atlieka vaikų plastikai.

Meir Kohen Jis mano, kad jo tikslas yra užtikrinti, kad plastikinės intervencijos būtų prieinamos ir saugios, todėl jis naudojasi gerai apgalvotais patobulintais metodais ir metodais. Jis yra dviejų šimtų medicinos darbų autorius arba bendraautorius, pabrėžiantis inovatyvias technologijas operatyvinių plastikų srityje. Tarp jo darbų yra straipsniai ir skyriai apie žaizdų gijimo gerinimą, veido rekonstrukciją, praktinį lazerinių metodų taikymą.

Gydytojas neapsiriboja tik klinikine ir chirurgine praktika, užsiimdamas moksline veikla. Meir Kohen Jis yra kelių tarptautinių plastinės chirurgijos bendruomenių garbės narys, mokslinio tyrimo iniciatorius, pagrindinis internetinis medicinos leidinys ir plastinės chirurgijos mokytojas Tel Avivo universiteto Medicinos fakultete.

Švietimas ir darbo patirtis

  • Jeruzalės universiteto medicinos mokykla, Izraelis
  • Tel Avivo universiteto Medicinos fakultetas, Izraelis
  • Specializacija cranio-maxillofacial chirurgijoje
  • Specializacija vaikų plastinės chirurgijos srityje
  • Stažuotės didžiausiose JAV ir Kanados klinikose

Narystė tarptautinėse organizacijose

  • Izraelio plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugija
  • Amerikos plastikų chirurgų asociacija
  • Amerikos plastikų chirurgų asociacija galvos ir veido srityje
  • Kanados Ontarijo chirurginė asociacija
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.