^
A
A
A

Rumunijos velenas

 
, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 20.11.2021
 
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Pereiti į kitą lygį

Eikite į kitą fizinio pasirengimo lygį su tokiais Rumunijos slenksčio variantais

Šie klasikinio stumdymo variantai yra skirti stiprinti klubo ir centrinių raumenų bicepsus. Prieš atlikdami traukimą, nutieskite šlaunis, kad pakreiptumėte hamstringas ir apatinę nugaros dalį - dvi zonas, kuriose vyrai užsikabinę dalį. Sportininkų premija: ši ruožas yra naudingas golfo žaidėjams, tenisininkams ir kitiems sportininkams, jis sustiprins apatinę nugaros pusę, taip pat pagerins lankstumą ir pusiausvyrą.

Šviesos lygis

TILT

Būk tiesiai Paspauskite gimnastikos lazdelę ant nugaros. Palenkite į priekį, o kojos turi būti šiek tiek sulenktos keliuose, nugara natūraliai sulenkiama. Stick turėtų palaikyti ryšį su galva, nugara ir sėdmenis. Sustokite, kai lazdelė nukrenta žemiau jūsų sėdmenų. Užfiksuokite šią padėtį 20 sekundžių, tada grįžkite į stovint. Kartokite dar du kartus.

Sudėtingas lygis

Vidutinis lygis

RUMUNIJOS NAGRINĖJIMO PLIENO 1

Laikykitės dešinės kojos ir pakelkite medicininį kamuolį per dešinįjį pečių. Paimkite savo klubus atgal ir nuleiskite kamuolį žemyn į dešinę koją. Sustokite, kai liemuo yra kiek įmanoma lygiagrečiai grindims. Įsitikinkite, kad nugara nėra per kreivuotos ir ne pernelyg tiesi. Tada pakartokite judesį atvirkštine tvarka. Atlikite 12 kartojimų, tada pakartokite judesį kairėje kojoje.

RUMUNIJOS STACIONARINIS PADENGIMAS 2

Atlikite šį užduotį taip pat, kaip ir trauką Nr. 1 (aprašyta aukščiau), bet įveskite vieną pakeitimą, kad apsunkintumėte. Praktikos pradžioje pakelkite rutulį per kairįjį pečių ir, nusileidžiant, nuleiskite jį žemyn ir per visą kūną. Tai pagerins jūsų pusiausvyrą, koordinavimą, lankstumą ir jėgą. Atlikite 12 kartų kiekvienoje kojoje.

trusted-source[1], [2], [3]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.