^
A
A
A

Pratimai, kurie padės įveikti skausmą peties srityje

 
, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
 
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Išstumkite veidą išoriniu sukimu

Stiprinkite pečių raumenis nauja klasikinio pratybų versija.

Jei praeityje patyrėte pečių skausmą arba norėtumėte išvengti šios problemos ateityje, tai jums tinka. Tai unikalus judesys - traukite savo rankas sau, o sukdami juos. Jis skirtas ypač pažeidžiamiems skapulių raumenims, kurie stabilizuoja pečių sąnarius. Išbandykite šį pratimą vieną ar du kartus per savaitę treniruotės pabaigoje viršutinėje kūno dalyje.

  • Privalumai

Jūs sustiprinsite savo užpakalines deltos raumenis ir žemesnius trapecijos raumenis. Jūsų pečių peiliai bus grąžinti ir nuleisti.

  • Kaip naudotis

Pritvirtinkite virvę virve ant viršutinio bloko ir paimkite virvelės galus kiekvienoje rankoje, delnai atsukdami vienas į kitą ir nykščius į jus.

Atsukite kelis žingsnius nuo bloko, kol jūsų rankos bus ištiesintos priešais save ir jūs pajusite įtempimą kabeliu.

Patraukite virvę ant akių, kad jūsų rankos būtų lygios ausims. Turite pasiimti klasikinę sunkiųjų svorio poziciją, pavadintą "dvigubo bicepso poza".

Leisk rankomis lėtai ištiesti prieš jus.

  • Patarimai iš mūsų ekspertų

Per didelis svoris gali pakenkti jūsų balansui ir technikai. Pradėkite dviem 15-20 kartų paketais. Kai jums lengviau atlikti pratimą, pridėkite svorio ir sumažinkite pakartojimų skaičių (tačiau atlikite ne mažiau kaip 8 per metodą).

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.