^
A
A
A

Pratimai pečiams

 
, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 20.11.2021
 
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Kaip pasiekti rezultatų be skausmo

Pradėkite daryti pečių pratimus ir atsikratyti skausmo.

Pagal Olandijos tyrimą, 50 proc. Žmonių, kurie kenčia dėl pečių skausmo ir reguliariai kreipiasi į gydytoją, vis dar skundžiasi skausmu po metų pabaigos. Problemos sprendimas: eik į fizioterapeutą, kuris specializuojasi sporto medicinoje, ir pridėkite šiuos pataisymus į savo pratimus.

Dievo liepsna

Jei nuleisite rankas žemiau pečių lygio, galite perveržti pečių sąnarius, todėl į krūtinę uždėkite rankeną, kad sumažintumėte kaklą.

TOP BLOKAS GYDYTI

Atlikdami šį pratimą, paimkite kaklą rankena žemyn, rankos mažesnės nei pečių plotis. Atsukite šiek tiek atgal ir, laikydami nugarą tiesiai, traukite barą prie krūtinės. Leisk rankas ištiesinti ir grįžti į pradinę padėtį.

KONVENCIJA SU AUGALU

Jei laikysite barą lygiagrečiai nugaros linijai, tai padidins pečių raumenis. Vietoj to pabandykite priekines pritūpimai. Laikykite barą, sulenkę pirštus, ir padėkite jį pečių priekyje, išlaikykite savo pečius aukštai.

RANKŲ PASKIRSTYMAS ŠALIMS

Paimkite rankinius hantelius, nykščius ieškokite, rankas šiek tiek už kūno. Taigi, jūs pašalinsite apkrovą iš peties rotacinės manžetės.

trusted-source[1], [2], [3]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.