^

Rimti santykiai su vyru: 5 pagrindinės taisyklės

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 21.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Daug merginų skundžiasi, kad jiems nepavyksta rimtų santykių su vyru. Kad tokie santykiai vyktų, pirmiausia turime nuspręsti dėl jų. Dažnai atsitinka taip, kad mergaitė mano, kad ji nori rimtų santykių, bet tikrai to nenori. Tai vadinama "socialiniu troškimu" - tai kas atitinka standartinius visuomenės reikalavimus, bet ne savo.

Kaip rasti vyrą už rimtus santykius?

Mieli mergaičių santykiai neveikia dėl bent dviejų priežasčių. Pirmoji priežastis - nėra tinkamo žmogaus, o antrasis - žmogus, tačiau jis nesutinka su rimtais santykiais. Pirmiausia pažiūrėkime apie pirmąją problemą. Jei negalite rasti tinkamo žmogaus sau, pirmiausia turite išmėginti jo vaizdą į savo mintis. Ir geru įsivaizduoti, kam norite pamatyti šalia tavęs.

Pabrėžkite tas savybes, kurias norite matyti savo vyrą. Šios savybės turi būti suskirstytos į dvi sritis: išvaizdą ir pobūdį. Pagalvokite apie tai. Kuris žmogus jums labiau patinka išvaizda. Užsirašykite šias savybes ant lapų. Dabar pagalvokite apie kokį pobūdį norėtumėte matyti pasirinktoje. Parašykite juos ant popieriaus lapo. Ir dabar išbraukite tas savybes, kurios tarpusavyje atskiria vienas kitą. Pavyzdžiui, "mano vyras uždirba daug" ir "mano vyras visada namuose šalia manęs". Nuspręskite, ko norite daugiau: materialus turtas ar rūpestingo vyro sėkla?

Nepamirškite paminėti bet kokio santykio aspekto: intelektinio suderinamumo, karjeros, lyties, požiūrio į jus, troškimo ar nenorėjimo turėti vaikų, bendros sveikatos, meilės ar nepatinka sporto.

Kai pasirodo vyras, kuris yra kuo artimesnis jūsų pasirinktam vaizdui, jūs galite palyginti originalą su svajoniu ir nustatyti, ar tau tai tinka, ar ne. Ir tada pradedamas visiškai kitoks darbas: jūs sukursite rimtus santykius su savo svajonių žmogumi. Kokios klaidos tokiu būdu? Be to, jūs turite atsižvelgti į šias klaidas ir pirmiau nurodytą atvejį: žmogus, kurį jau turite, bet rimtas santykis su juo nėra pasiekiamas.

Kaip tikėti rimtais santykiais?

Pasak psichologų, žmogus verčia žmones aplink tokias aplinkybes, kurias nori matyti. Apytiksliai tariant, jei neturite rimtų santykių su vyru, tai reiškia, kad jūs arba netiki jų ar nenori jų. Tada šie santykiai yra tokie patys: jie yra labai toli, jie yra vedę ar laisvai, bet jis neatsižvelgia tau rimtai.

Tikėjimo taisyklė

Norint nustatyti rimtus santykius su vyru, pirmiausia juos reikia tikėti. Labai dažnai dėl psichologinės traumos moteris bijo pradėti naujų santykių, kad būtų išvengta skausmo. Ir tada ji pasąmoningai atsikratė tų žmonių, kurie gali būti patikimi partneriai. Arba susikuria santykius su vyru, laikydamiesi principo "Laikina", išlaikyti jį toli ir priversti jus lengvai jį priimti. Taigi, vienas iš principų: tikėkite, kad turėsite naują tikrą meilę. Tam, kad padėtumėte save, įrašykite visas savo mintis, veiksmus ir sprendimus tik teigiamu aspektu. Palaipsniui, jūs keičiate savo mąstyseną tiek, kiek nori teigiamų ir rimtų pokyčių jūsų asmeniniame gyvenime.

Taisyklė, kaip atsikratyti nereikalingos

Tarkime, kad liko kelios gerbėjai (kas jų neturi?). Ir manote, kad jūs turite švelnumą kai kuriems iš šių gerbėjų, ir jūs visi tikitės, kad jis pasikeis, jis pradės duoti jums dovanų, pakviesti jus į brangius restoranus ir tuomet pradėsite gyventi kartu. Tačiau šie svajonės atimti tavo laiką, energiją ir, svarbiausia, laisvą erdvę žmogui, kuris iš tikrųjų galėtų jus laimingą. Galų gale, meilė nusistato tik neužimtos širdies.

Taigi, mokykis kartą ir visiems laikams: jei vyras neatitinka jūsų poreikių, iš karto išverskite jį į draugo kategoriją ir atlikite savo asmeninį gyvenimą realybei. Jei vis dar neturite rimto vyro, rūpinkis savimi - galite patobulinti save iki begalybės. Ir svarbiausia yra labai dėkingas ir įdomus darbas. Tokia mergaitė kaip tu - linksmas, savarankiškas, patenkintas ir gerai prižiūrimas - būtinai atkreipia dėmesį į tą pačią savybę turinčią žmogų.

Veiksmų laisvės taisyklė

Ši taisyklė reiškia, kad nevaldysite savo vyro 24 valandas per parą. Tai niekas neišnyks - nebent jis yra masochistas ir žaidžiate įdomų žaidimą. Bet šis žaidimas nebus ilgas, jei kiekvienas iš jūsų neturės savo pasirinkimo laisvės ir savo veiksmų. Tai nereiškia, kad jums reikia daryti viską, kas malonu, bet tai reiškia, kad jokiu būdu negalima vieni kitiems taikyti veiksmų ir kritikuoti jo vyrą tik todėl, kad jis yra "jūsų".

Emocinio ištikimybės taisyklė

Jei esate savarankiška mergaitė, nebūsite skubėti nuo vieno žmogaus į kitą, ieškodami savo patrauklumo ir poreikio įrodymų. Emocinis išdavimas yra blogas ne žmogui, bet visų pirma jums. Jums reikia aiškiai ir ryžtingai įsitvirtinti savo vietoje to ar žmogaus gyvenime, o svarbiausia - suprasti savo vaidmenį ir elgesį jūsų santykiuose.

Jei išmesti savo energiją vyrams, kurių jums nereikia, tai nepasieks jūsų. Taigi, jūs negausite rimtų santykių, nes jūs būsite išmesti iš vieno kranto į kitą. Nuspręsk ir ramiai įsitikinsi savo tikslu.

Klaida taisyklė

Jūs ir jūsų vyras turi teisę padaryti klaidą. Tai reiškia, kad turite teisę į atleidimą. Ir tai yra normalu. Atleisk savo vyrui už savo klaidas ir atleisk jam už tai. Tai yra ilgalaikių rimtų santykių su vyru pagrindas. Mes linkime jums, kad turėjote tokius santykius.

trusted-source[1], [2]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.