^

Koks yra seksualinis seksas?

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 20.11.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Platofazė yra antrasis visiško seksualinio bendravimo etapas, būtent tai, kad vyrų penis prasiskverbia į moters makštį. Platofazė - tai meilės žaidimo tęstinumas ar pagunda - kaip turi pora. Kokios yra platofazės ar pilnaverčių lytinių santykių ypatybės?

Koks turėtų būti plytinis?

Koks turėtų būti plytinis?

Penio įvedimas į makštį turėtų būti švelnus, švelnus, o svarbiausia - neskausmingas. Jei žmogus leidžia nešvarumus, skubėti, nežinote apie save ir moteris dar nėra pasiruošusi koitai, seksualinis veiksmas nesudarys abipusio malonumo. Prieš vyro seksualinį organą įsiskverbia į moters makštį, turi būti iš anksto parengtas etapas, kuris rengia abi lytines akcijas, ugdo jų aistą. Preliudijos etapas trunka vidutiniškai 15 minučių.

Kai abu - vyrų ir moterų - yra pasirengę lytinio akto (įsiskverbimo falą į makštį), vyrų lytiniai organai įsiskverbti lengvai ir moteris suvokia, kad be menkiausio pastangų, nes jos makšties pakankamai tepimo. Tai tepalas, kuris rodo, kad moteris yra pasirengusi toliau mėgautis.

Kokie turėtų būti trinčiai?

Trinimai yra žmogaus judesiai, kai faluzas įsiskverbia į moters makštį. Paprastai pirmieji trinčiai yra giliau ir lėtesni. Tada frikcijų dažnis pagreitėja ir gali siekti 100 smūgių per minutę. Tada trinties intensyvumas gali paspartėti, tada sulėtinti greičiu, kuris yra malonus abiem. Vyrams fiziologiškai susijaudinimas auga greičiau, o moteris - lėčiau, jis gali kontroliuoti tempą, atidėlioja savo orgazmą ir priartina partnerio orgazmą.

Moterys vyro judesiais gali padėti jam su kūnu, reguliuoti partnerio seksualinį elgesį ir jo judėjimo greitį. Per trintis abiejų partnerių sužadinimas yra maždaug tokio paties lygio, ir tai vadinama plokščių faze. Suaktyvinimas gali būti stimuliuojamas, šiuo metu žmogus labiausiai jaudina nedidelį plotą, esantį vainikinių galūnių koronarinėje griovelyje, ir moteriai yra klitoris arba įėjimas į makštį. Jei trintis yra lėtos ir nėra labai dažnos, šios sritys yra labiausiai įdomus.

Pirmuoju trinimu abu partneriai gali nesunkiai linksmintis, juos lengva valdyti su tam tikrais įgūdžiais ir žiniomis. Kartais galite sustoti trintis, tada vėl juos atnaujinti, didinant akto trukmę. Kai abu partneriai stipriai susijaudina, tampa sunkiau kontroliuoti dažnį ir intensyvumą trinties, jie tampa labiau aštrūs ir stiprūs, kaip šoktelėjimai. Vis mažiau ir mažiau įmanoma kontroliuoti šį procesą ir pagaliau atsiranda orgazmo fazė - orgazmo fazė.

Jei žmogus yra pakankamai patyręs, jis gali glamonėti orgazmą su moterimi jau preliudą, o kitą etapą - platofazę. Todėl jis arba jo partneris iki orgazmo pradžios gali paskatinti klitorį - tai padidins moters jaudulį ir priartins jį prie orgazmo.

Kokie pokyčiai vyksta platofazės metu?

Jei moteris yra pakankamai susijaudinusi, ji turi šias charakteristikas.

  • Smeigtukai padidėja, jie yra labai įtempti
  • Pilvo oda tampa rausva ar net raudona
  • Krūtinės odos ir netgi užpakalinė gali tapti raudona
  • Klitoras šiek tiek sumažėja, tačiau įtampa nesumažėja
  • Dideli labiajai gali šiek tiek padidėti, nes kraujo nutekėjimas venose mažėja
  • Maži labiajai tampa daug didesni - 2-3 kartus
  • Riebalai gali būti skiriami daugiau dėl aktyvios barforino liaukų veiklos
  • Iš išorinės makšties dalies raumenys susitraukia, gimdos zonos kiaušidės kūnai tampa tankesni, o vyriškasis narys yra padengtas stipriau - tai vadinama moterų orgazminiu rankogaliu
  • Makštis yra stipri ištemptas pločio. Platus, todėl varpa gali juda joje be sunkumų

Vyras platofazės etape taip pat keičiasi, bet mažas. Jo speneliai taip pat įtempia, ir varpa, kaip taisyklė, išlieka pastovioje įtampoje, erekcija daugiau nejaučia. Dešiniojo galva tampa raudona nuo kraujo potvynio, sėklidės padidėja ir traukiama aukštyn. Iš šlaplės gali išsiskirti skaidraus skysčio lašeliai, kurie vadinami "Cooper" liaukų išskyromis.

Platofazė, tokia kaip sužadinimo fazė, nėra būtina atidėti, kitaip seksualinis veiksmas nesuteiks malonės - partneriai tik išnaudojami. Komandos fazė turėtų trukti 2-5 minutes. Yra nerašyta taisyklė, kuri žinoma patyrusiems mėgėjams: meilės žaidimas trunka apie 4 kartus ilgiau nei platofazė (pats kolektyvas). Šįkart pora gali reguliuoti, kaip ji nori, jei tik abi buvo geros. Gydytojai sako, kad jums nereikėtų nerimauti, jei coition fazė trunka tik 1 minutę, jei abu pasiekia orgazmą.

Tinkamai atliktos plokščiosios fazės, ty coition fazės, rezultatas bus orgazmas. Moterims ir vyrams jis gali trukti nuo 10 iki 15 sekundžių, ypač jaudinantis, orgazmo trukmė gali siekti 30 sekundžių. Abiejų partnerių pojūčių ryškumas yra apdovanojimas už kuklių ir jausmų dosnumą.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.