^

Kodėl atsiranda seksualinis nesuderinamumas?

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 17.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Seksualinis nesuderinamumas yra antras dažniausiai pasitaikantis suskaidymas. Visų pirma - visiškas emocinis nesuderinamumas. Kodėl seksualinis nesusipratimas ir ką su juo daryti?

Kas yra seksualinis nesuderinamumas?

Mokslininkai vis dar ginčija, ar iš tikrųjų yra seksualinis nesuderinamumas, ar yra paprastas neraštingumo rezultatas seksualiniu ir emociniu būdu. Tikrasis gydytojų seksualinis nesuderinamumas laikomas akivaizdžiais nukrypimais nuo normos, pavyzdžiui, impotencija ar fiziualumas, kuris gali pasireikšti tik 2% atvejų.

Seksologijos srities specialistai mano, kad gryna forma biologinis nesuderinamumas tarp poros yra labai retas. 80% atvejų jo priežastis yra išgalvota ir gali (nepasakyti, kas yra lengva), bet pašalinta. Pakanka tik tam, kad taptų labiau suvokiamas lytinių santykių srityje. Yra daugybė būdų: speciali literatūra, bendravimas su gydytoju-sekso terapija, interneto šaltiniai.

Biologinio nesuderinamumo priežastys

Pagal porą tai gali būti:

  • Įvairūs temperamentai
  • Skirtingas dienos režimas
  • Įvairios lyties sąvokos
  • Įvairūs bioritmai

Daugelio seksologų nuomone, šios priežastys dažniausiai nėra dirvožemyje. Nuo pat pradžių šie konfliktai gali būti prarasti, jei vyras ir moteris seksualiai daugiau sužinotų apie save (jau nekalbant apie partnerius). Tačiau praktikoje tai dažnai atsitinka, kad nerealu biologinis nesuderinamumas išsipučia į milžiniško dydžio, o tada turi ištaisyti net santykius, kurie yra įtempti dėl įžeidinėjimų, įžeidinėjimų ir tarpusavio nepasitikėjimo. Tyrimas tampa didesne santykių kliūtimi nei priežastis.

Todėl kuo anksčiau pora seksologo konsultacijas gauna, tuo greičiau jie gali nustatyti savo santykius - tiek seksualinius, tiek psichologinius. Pora turėtų atvykti į priėmimą kartu, taip pat galima individualias konsultacijas. Geriausias seksologo pagalbos būdas - tai kombinuoti metodai, kai atskiros sesijos keičiasi kartu su poromis.

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10]

Kai lytinis aktas atneša malonumą

Seksualinis instinktas yra vienas iš stipriausių laukinių. Bet tik žmogus praleidžia lytinius santykius ne tik dėl šeimos tęsimo, bet ir dėl malonumo. Maža seksualinė kultūra gali tapti kliūtimi gauti malonumą lytinių santykių metu. Pavyzdžiui, pora (ar viena iš pora) gali manyti, kad sekso malonumas gali jį pasiekti ir jaustis partneriui. Tačiau tai yra toli gražu ne. Jei nėra jausmo, lytinis aktas virsta koitai (kopuliacija). Toks veiksmas, turintis grynai biologinį turinį, yra daug mažiau tikėtinas, kad bus sėkmingesnis už artumą, kuriame ir patirtis abipusiškumas.

Bet ar pakanka visateise lytinių santykių tik meilės (užuojautos vieni kitiems)? Žinoma, ne. Pora turėtų turėti bent jau mažiausiai žinių apie seksualinius santykius.

Vyro seksualumas

Vyras paprastai turi stipresnį seksualinį temperamentą nei moteris. Taigi tai yra būdinga gamtai - ji greičiau susijaudinusi ir aktyviau intima. Iniciatyva dėl seksualinių santykių dažniausiai kilo iš vyro (biologiškai jis pateisina savo vaidmenį vyro atžvilgiu).

Jei vyras seka tik savo instinktus, bet yra seksualiai neraštingas, normalūs santykiai gali žlugti. Jei vyras trunka tik iniciatyvos stipriai reikalaudama seksas, greitai susijaudinęs ir negali kontroliuoti savo erekcijos, jis turi patyrusį pacientą ar partnerį, ar patyręs seksologas, kuris koreguos savo seksualinį elgesį.

Agresyvus seksualinis veiksmas, kurio metu žmogus atsižvelgia tik į jo emocijas ir neatsižvelgia į partnerio jausmus, reikalauja tiek didelio fizinio, tiek emocinio streso. Šio meilės žaidimo beveik nėra, seksualinis veiksmas yra greitas ir agresyvus, o orgazminiai pojūčiai gali pasireikšti tik vyrams, tačiau jie tęsiasi ilgai. Kai pilnas santykiai Meilės gali trukti nuo 10 iki 15 minučių, tada ateina pati sueitis (poravimosi), Orgazminis etapas tiek gali trukti ilgiau ir yra lėtas sumažėjimas malonumą, įdomus ištempti laike.

Konfliktas dėl netinkamo seksualinio bendravimo atvejo

Su agresyviu seksualiniu bendravimu be moters noro ji apskritai negali patirti orgazmo. Savo veiksmo metu moteris gali likti šalta ir abejinga, galų gale nepasiekdama jokio malonumo. Ir tada gali kilti interesų konfliktas: seksualiai netinkamas vyras nesupranta, kas vyksta, nes jis taip sunkiai bandė. Jis turi įtarimų dėl savo partnerio, jis teigia, kad jis yra šaltas, galvodamas, kad ji patiria save su kitu asmeniu. Patyręs seksologas padės išspręsti šią problemą, jums reikia tik abiejų norų.

Tinkamai vykdžius lytinius santykius, žmogus turi mokytis valdyti savo emocijas ir biologinius instinktus. Pageidautina, kad jo orgazmas laiku atitiktų partnerio orgazmą. Tai reiškia, kad žmogus turi išmokti susilpninti jo jaudulį, sugebėti paskatinti partnerį, tai darant taip, kad pasibaigus seksualiniam veiksmui abu jauduliai pasiektų tokį pat intensyvumą. Tada nėra jokio seksualinio nesuderinamumo klausimo.

trusted-source[11], [12], [13]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.