^

Kas yra moterų prezervatyvas ir kaip jį naudoti?

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Moteriškas prezervatyvas yra vienas iš naujausių kontraceptikų, nors tai nėra labai pigus pasirinkimas. Tai vadinama Themis arba prezervatyvu. Jei žmogus net nenori kalbėti apie apsaugos priemones, o pati vyriškojo prezervatyvo mintis daro jį isteriška, galite pasirūpinti savimi ir pirkti moterišką prezervatyvą.

Kada ir kodėl buvo išrastas moters prezervatyvas?

Kur išrado moterų prezervatyvas nėra žinomas. Tik žinoma, kad ši paprasta, bet veiksminga gynimo priemonė buvo sukurta 1990 m., Ir ji pasirodė pasaulinėje rinkoje tik po trejų metų. Pirmą kartą jį naudojo Jungtinės Valstijos. Moterų prezervatyvai buvo prastai parduodami, kol ji buvo laikoma puikia priemone prieš nepageidaujamą nėštumą dėl smurto. Tada moterys pradėjo jį pirkti, ypač kai informacija apie AIDS plinta visame pasaulyje.

Moterų prezervatyvas netgi pradėjo keistis: siekiant apsaugoti Afrikos moteris nuo smurto, išradėjas Sonnet Ehlers pateikė modelį su dantimis. Jis buvo vadinamas RAPEX. Kai tik piktnaudžiauja padarė pirmąją trintį, jo varpa akimirksniu persikėlė į erškėčius į nukentėjusiojo makštį ir buvo sužeista. Nors išžagintojas sukrėtė skausmą, auka nedelsdama kreipėsi į policiją ir greitąją pagalbą.

Įprasta moterų prezervatyvas yra puiki priemonė, apsauganti nuo lytiniu keliu plintančių ligų. AIDS ir nepageidaujamas nėštumas. Jo patikimumas nėra prastesnis už vyrų prezervatyvą ir yra 99,2% garantija - didžiausias procentas visų esamų kontraceptikų. Iš pradžių moteriški prezervatyvai buvo pagaminti iš poliuretano, tada jie pradėjo plonesni ir patvaresni - lateksą. Jie nėra kvapo kaip nemalonūs kaip poliuretanas, be to, jie yra šiek tiek plonesni nei vyrai, o tai leidžia moteriai ir žmogui geriau jaustis vieni kitų genitalijomis.

Kaip naudoti moterišką prezervatyvą?

Themis arba moterų prezervatyvas yra paprasta naudoti, bet pirmiausia reikia praktikuoti. Tai permatomas vamzdis, pagamintas iš latekso arba poliuretano, kurio skersmuo yra maždaug 8 cm, o ilgis siekia 18 cm. Vienas iš šių žiedų, kaip ir tamponas, švelniai įterpiamas į makštį, o antrasis „Themisoma“ žiedas lieka į makštį. Siekiant apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo, svarbu, kad femidas būtų tinkamai įdėtas į makštį. Jo pirmasis žiedas visada turi būti šalia gimdos kaklelio, už gaktos kaulų. Kai mergaitė iš makšties pašalina prezervatyvą, turite kelis kartus pasukti jį išoriniu žiedu. Taigi spermatozoidai išliks viduje ir nebus jokio nepageidaujamo nėštumo ir infekcijų pavojaus.

Prezervatyvo pašalinimas iš makšties negali iš karto - ir tai yra jo žavesys. Jūs galite atsigulti, atsipalaiduoti ir, jei lytinis aktas nebebus planuojamas, galite jį išgerti per 10 valandų. Tai išskiria moterišką prezervatyvą nuo vyrų, kurie nedelsiant pašalinami. Jūs negalite eiti per toli: tuo pačiu metu naudokite tiek moteriškus, tiek vyriškus prezervatyvus, nes jie gali pakenkti vienas kitam. Taip, o ne malonus jausmas.

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8]

Moterų prezervatyvo privalumai

Jų masė. Štai kodėl Jungtinių Tautų AIDS komisija taip aktyviai skatina šią apsaugoti moteris nuo infekcijų ir nepageidaujamo nėštumo. Moteriškas prezervatyvas yra geras, nes jis gali būti montuojamas makštyje iš anksto, prieš kelias valandas prieš lytį, nei palaikyti santykių romantiką. Vyriškas prezervatyvas turi būti išspausdintas ir įtrauktas į meilės žaidimo procesą, ir tai šiek tiek sumažina abiejų saugiklį. Galima. Todėl daugelis vyrų ir moterų nėra malonu naudoti vyrų prezervatyvus.

Moteriškas prezervatyvas yra suprojektuotas taip, kad prisideda prie geresnio klitorio stimuliavimo, o tai padidina moters jaudumą. Tai ypač tinka moterims, turinčioms silpną ir vidutinį seksualinį temperamentą, kuris nėra toks lengva „pradėti“.

Moteriškas prezervatyvas yra labai geras, nes jis gali būti naudojamas bet kokioje vyriškos varpos būklėje, net jei jis nėra pastatytas.

Prezervatyvas moterims yra sukurtas taip, kad jis apimtų didžiąją dalį moters išorinių lytinių organų, kurie taip pat saugo ją.

Dėl aplinką tausojančių medžiagų, iš kurių gaminamas prezervatyvas, jį gali naudoti visos moterys, netgi alergijos. Kontraindikacijų nėra. Vienintelis pakeitimas: tie, kurie yra alergiški lateksui, turėtų įsigyti poliuretano prezervatyvą ir atvirkščiai: kad poliuretanas nepriima, leiskite jiems pasirinkti latekso produktus.

trusted-source[9], [10], [11]

Ar yra kokių nors moterų prezervatyvo trūkumų?

  • Žinoma, kaip ir bet kuris produktas. Lyginant su vyrišku prezervatyvu, moteris yra daug brangesnė. Jis kainuoja nuo 2 iki 6 eurų už 1 produktą.
  • Poliuretano prezervatyvai nėra labai malonūs kvapai, ypač kai pašalinami. Bet jis greitai išgaruoja.
  • Moteriški prezervatyvai nėra labai tinka tiems, kuriems yra silpni makšties raumenys. Pagal šią sąlygą jis gali iškristi.
  • Taip pat neįmanoma naudoti tepalo kartu su moterišku prezervatyvu ir ypač pavojinga naudoti benziną. Kartu su vazelinu, prezervatyvų guma atsipalaiduos ir suminkštės. Ir tada netikėtesnėje ir neplanuotoje akimirkoje prezervatyvas gali sulūžti.

Jei tikrai reikia tepalo, galite pirkti moteriškus prezervatyvus su tepalu.

trusted-source[12], [13]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.