^

Intymios problemos ir sutrikimai

Seksualumas vaidina pagrindinį vaidmenį žmogaus gyvenime ir pasaulėžiūroje. Kaip genties tęsimo šaltinis, seksualumas, žinoma, yra svarbiausia žmogaus psichikos funkcija. Kiekvienam asmeniui seksualinė tapatybė yra pagrindinė savianalizės sudedamoji dalis, atspindi somatinę konstituciją, mūsų vystymosi šaltinį, daro įtaką emociniam gyvenimui, socialinių vaidmenų įvykdymui ir netgi ekonominiam egzistavimui. Mūsų seksualinis veikimas ar jo trūkumai gali labai paveikti psichinę gerovę, asmeninius ryšius ir santykius. Žmogaus negalėjimas pasirodyti seksualinės veiklos seksualinės normos formos, priimtinos jo lyčiai, gali sukelti rimtų jausmų ir psichinės traumos.

Efebofilija

Epfebilija yra psichinis sutrikimas, tam tikra pedofilija. Išreikšta suaugusio vyro ar moters lytiniu patraukimu paauglių vaikams. 

Švelnumas

Apsvarstykite šio sutrikimo tipus, jo priežastis, diagnostikos metodus, gydymą ir prevenciją.

Anorgazmija

Šis sutrikimas veikia daugumą moterų. Žmonėms tai labai retai.

Greita ejakuliacija

Tai liga, paveikianti daugelį vyrų. Prisiminkime pagrindines ankstyvos ejakuliacijos priežastis, gydymo metodus ir profilaktikos metodus.

Frigidiškumo gydymas

Pažvelkime į populiariausius ir veiksmingiausius būdus, kaip gydyti fiziualumą naudojant alternatyvius vaistus, vaistus ir kitus metodus.

Baimė dėl lyties

Baimė dėl lyties (genofobija ar koitofobija) yra visiškai nesusijusi valstybė, todėl žmogus yra skausminga, nors tai yra suprantama psichologijos ir medicinos požiūriu.

Seksualiniai sutrikimai moterims

Daugelis moterų inicijuoja arba sutinka turėti lytinius santykius, nes nori emocinio artimumo ar nori pagerinti savo sveikatą, patvirtinti jų patrauklumą ar patenkinti savo partnerį.

10 kliūčių moterų orgazmui

Jei per seksualines moteris nepasiekiamas orgazmas, paprastai jie kaltina jo mėgėjus. Tačiau dėl kitų priežasčių orgazmas gali "išeiti".

Lytinio susijaudinimo procesas ir jo pažeidimas

Šiuolaikinė seksologija (seksualinio gyvenimo mokslas) ypač pabrėžia tokias neatidėliotinas problemas: vyrų ir moterų seksualumo ypatumus ir psichofiziologiją

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.