^

7 būdai, kaip atsikratyti standumo lyties

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Tikriausiai keletas dalykų gali padaryti žmogų jaustis labiau pažeidžiami nei drabužių nebuvimas, kai niekur nėra paslėpti ir nieko paslėpti. Emocinis pažeidžiamumas gali pakenkti santykiams ir net sukelti atsiskyrimą su savo mylimuoju. Asmuo, kuris yra nesaugus ir drovus savo kūno, su siaubu pereinant per miegamojo slenkstį, gali patekti į isteriją net iš nekaltų partnerio pastabų. "Ilive" parengė 7 patarimus, kurie padėtų jums susidoroti su abejonėmis dėl savęs, palaikyti ryšius ir įveikti vidines problemas.

Vaikščioti nuogas

Vaikščioti nuogas

Labiausiai intymiuose momentuose dauguma žmonių sutelkia dėmesį į savo mylimą žmogų ir jų jausmus. Tačiau yra tokių, kurie negali pamiršti apie jų nuogumą. Norėdami jaustis patogiai su partneriu, pirmiausia turite rasti ramybę per save, todėl eik namo namuose. Gerai apsvarstykite save veidrodyje ir kartą ir visiems laikams suprasite, kad jūsų kūnas yra visiškai simetriškas ir proporcingas, todėl nieko nebūtina nerimauti ir laikas atsikratyti įpročio išjungti šviesą miegamajame sekso metu.

Išmoksk savo kūną

Masturbacija yra įprastas būdas žinoti savo jausmus ir kūną. Daugelis žmonių tai daro nuo paauglių. Savo pasitenkinimo dėka žmogus gali suprasti, ką ir kaip jis turi padaryti, norėdamas jaustis įvairiais pojūčiais.

Apsilankymas gydytojui

Apsilankymas gydytojui

Jei jaučiate skausmą lyties metu, geriau ne atidėti lankymą specialistui, nes tai gali reikšti rimtą problemą. Nedvejodami kreipkitės į gydytoją apie tai, kas tau kelia nerimą, jis tikrai duos gerų patarimų, nes jis turėjo spręsti panašius sunkumus pirmą kartą.

Darykite tai, kas jums patinka

Jei norėtumėte kalbėtis sekso metu, jums nereikia susilaikyti, bet jei norite, kad partneris išsamiai kalbėtų apie tai, ką padarys jūsų kūnas, paklauskite apie jį. Tas pats pasakytina ir apie jūsų seksualinius norus - jūs turite juos balsuoti, kitaip jūs niekada atsikratysite standumo ir nesaugumo.

Praktika

Jei esate gėda, kad ne visi einate miegoti, tai nėra nieko blogo. Svarbiausia yra laikas ir praktika, kaip ir su pirmuoju bučiniu - kuo daugiau patirties, tuo geriau įgūdžiai.

Komunikacija

Negalima tobulinti įpročio užsikimšti problemas. Jei nesakysite, kad kažkas nepatinka ir sukelia nepatogumų, tai tik paskatins tai, kad susikaupusios problemos ir nepasitenkinimas ir galiausiai sunaikins santykius.

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5], [6]

Malonumas

Seksas - tai ne tik būdas tęsti šeimą, bet ir būdas gauti pasitenkinimą ir malonumą. Jei intymus santykiai nesuteikia jums malonumo, būtinai sužinokite, kodėl taip vyksta. Jei partneris sustiprina jūsų nesaugumą, pridedant degalų į ugnį, tai nėra tas asmuo, kuris tikrai palaiko ir supranta, todėl galvoja, ar tai verta jūsų dėmesio ir laiko? Deja, gyvenimas nėra toks ilgas ir verta jį išleisti klausydamas anekdotų apie celiulitą ar kitas kvailas pastabas.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.