^
A
A
A

Kur atlikti ultragarsą?

 
, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 16.10.2021
 
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

21 May 2015, 18:00

Kur atlikti ultragarsą, šis klausimas tikrai kilo kiekvienam iš mūsų. Apsvarstykite ultragarso charakteristikas, pagrindines indikacijas ir kontraindikacijas savo elgesiui, taip pat medicinos centrų ir klinikų adresus.

Ultragarso diagnostikos metodas yra pagrįstas ultragarso bangų (oro kvantų nuo 20 kHz iki 1000 MHz, kurių žmonės negali girdėti) naudojimą žmogaus kūno poodinių struktūrų tyrinėjimui. Ultragarso pagalba galima ištirti sausgysles, raumenis, vidaus organus, atskleisti jų funkcionavimo sutrikimus ir galimas patologijas.

Šio diagnostinio metodo populiarumas paaiškinamas jo saugumu, mažomis sąnaudomis, dideliu informatyvumu. Be to, ultragarsas yra vienas iš nedaugelio metodų, kuriuos galima pakartoti, jei būtina.

Yra ultragarsinių diagnozavimo aparatų veikimo būdų, juos apsvarstykite:

 1. Vienmačio režimas - ultragarsinis spindulys prasiskverbia viename audinio taške ir atsispindi. Šis režimas yra naudojamas studijoms širdies kamerose, dideliuose induose, ertmėse, cistose, sienelių storyje. Šio režimo ir jo kokybės tikslumas yra daug didesnis nei kitų dviejų režimų.
 2. Dvimatis, sektorinis arba 2D režimas - suteikia tam tikrą gylį esančių struktūrų dvimatį plokščią vaizdą. Tai paprasčiausias suvokimo būdas, nes jis atspindi anatominę struktūrą skerspjūvyje.
 3. Doplerio režimas - naudojamas kraujotakos charakteristikoms įvertinti ir kiekybiškai įvertinti kraujotaką. Impulsų bangos režimas leidžia įvertinti kraujo tėkmę tam tikrame gylyje.

Ultragarsinio tyrimo tikslumas priklauso nuo diagnostinio aparato, jutiklių komplekto, programinės įrangos ir monitoriaus dydžio. Anatominės paciento kūno savybės, ty įvairios patologijos ir ligos, taip pat turi įtakos gautos nuotraukos kokybei. Būtent dėl šių veiksnių ultragarsas gali suteikti klaidingą informaciją. Tačiau yra keletas būdų, kaip pagerinti tyrimo tikslumą. Visų pirma, pacientas turi būti paruoštas, tai yra, to ar kūno tyrimas reikalauja specialaus pasiruošimo. Pavyzdžiui, inkstų ultragarsas atliekamas užpildytu šlapimu, o ginekologinį ultragarsą rekomenduojama atlikti skirtingais mėnesinių ciklo etapais.

Tačiau mes neturėtume pervertinti JAV reikšmę, kaip gydytojas-uzist nustato diagnozę ir galutinis diagnozė tik gydančio gydytojo. Todėl tam tikrų ultragarso duomenų nepakanka diagnozuoti, patikrinimams, bandymams ir daugeliui kitų egzaminų. Be to, ultragarsas yra subjektyvus būdas, ty skirtingi gydytojai skirtingais būdais apdoroja tuos pačius duomenis. Todėl labai svarbu yra gydytojo kvalifikacija ir paciento pasirengimas studijai.

Kur galite atlikti ultragarsą?

Kur galiu atlikti ultragarsą ir kokie šio metodo privalumai ir trūkumai? Taigi, ultragarso diagnostika atliekama medicinos centruose ir ligoninėse, kuriose yra ultragarsinis aparatas, ir kvalifikuoti gydytojai atlieka tyrimus.

Apsvarstykite pagrindinius medicininius ultragarsinius tyrimus kūno organų ir sistemų tyrimuose:

 1. Anesteziologija. Ultragarso naudojama, kai būtina injekuoti anesteziją į zoną, esančią netoli nervų pluoštų.
 2. Medicininė pagalba (nepaprastoji padėtis) - naudojama kūno ištyrimui po traumų. Tai leidžia diagnozuoti širdies ir kraujagyslių sistemos ir organizmo sutrikimus.
 3. Ginekologija ir akušerija - atskleidžia kraujavimą, organų darbo sutrikimus ir kitas patologijas. Ultragarsas skiriamas visoms nėščioms moterims, siekiant stebėti vaisiaus vystymąsi.
 4. Gastroenterologija - ultragarsu padeda nagrinėti pilvo ertmės organus. Tyrimas atskleidžia uždegiminius procesus ir kitus kasos, blužnies, skrandžio ir kitų organų patologijas.
 5. Skeleto-raumenų sistema - naudojama tirti raiščius, sausgysles, kaulų, minkštųjų audinių, nervų paviršių.
 6. Kardiologija ir kraujagyslių sistema - ultragarsinis naudojama diagnozuoti širdies ir aptikti neatitikimai širdies vožtuvų ir skilvelių veikimo. Su ultragarso pagalba galima nustatyti kraujagyslių praeinamumą, trombozę, arterijų susiaurėjimą ir kitas patologijas.
 7. Neurologija ir oftalmologija - leidžia aptikti arterijų ir sutrikimų susiaurėjimą nervų skaidulų darbe.
 8. Urologija - UZD naudojamas dubens organų tyrinėjimui ir pūslės, sėklidžių ir prostatos veikimo sutrikimams nustatyti.

Paprastai ultragarso tyrimai atliekami gydytojo kryptimi. Taigi, kai kuriose viešosiose institucijose jas naudoja UZD, ir tai yra nemokama. Tačiau yra daugybė klinikų ir medicinos centrų, kurie bet kuriuo pacientui patogiu metu atlieka ultragarso tyrimą be kreipimosi į gydytoją.

Apsvarstykite pagrindinius ultragarsinius privalumus ir trūkumus:

Privalumai:

 • Ultragarso tyrimai sukuria gyvus vaizdus, kurie yra labai patogūs biopsijai, injekcijoms ir kitiems vizualizavimo metodams.
 • Tyrimas nesukelia nepatogumų ar ilgalaikio šalutinio poveikio.
 • Leidžia atsižvelgti į raumenis ir minkštus audinius, kaulų paviršių, organus. Tai yra patogu atskirti struktūras, užpildytas skystu ir kietu audiniais.
 • Kalbama apie nebrangius ir nebrangius diagnostikos metodus, palyginti su kompiuteriu ir magnetinio rezonanso vaizdavimu ar atranka.

Trūkumai:

 • Ultragarso nesuteikia vaizdą per kaulų, o dujų susidarymą tarp zondo ir kūno yra užblokuotas ultragarsu, kuris neigiamai paveikia tyrimo tikslumą.
 • Vaizdo kokybė priklauso nuo paciento kūno sudėjimo. Diagnozuojant pacientus, kuriems yra didelis svoris, ultragarsas ne visuomet yra tikslus, nes poodinis riebalų sluoksnis blokuoja jutiklio ultragarsą.
 • Tyrimo tikslumas ir patikimumas priklauso nuo operatoriaus profesionalumo, ty specialisto, atliekančio ultragarso diagnostiką.

Kur geriau atlikti ultragarsą?

Daugelis žmonių nemano apie savo sveikatos būklę ir tik su akivaizdžiais ligos simptomais kreipiasi į medicinos pagalbą. Greitai identifikuoti ligą ir nustatyti jos priežastį galima ultragarsu. Kur geriau atlikti ultragarsą ir kokioje klinikoje kreiptis, mes išsamiai aptarsime šiuos klausimus.

JAV yra paremta skirtingo tankio audinių gebėjimu atspindėti ultragarso bangas. Gauta informacija apdorojama specialiu aparatu ir monitoriaus ekrane formuoja organų ar audinių vaizdą. Ultragarso naudojama visose medicinos srityse ir yra vienas iš labiausiai paplitusių diagnostikos metodų. Iki šiol daugelyje medicinos centrų ir ligoninių yra ultragarso aparatai.

Planuojant atlikti šį tyrimą ir pasirinkti vietą, kurioje geriau įsiimti, būtina kruopščiai pasirinkti kliniką ir gydytojus, kurie dalyvaus diagnostikoje. Taip yra dėl to, kad neseniai medicina yra viena iš verslo sričių, tai yra, ultragarso medicinos centrai yra savotiškas būdas užsidirbti pinigų jų savininkams. Tačiau ne visi iš jų turi medicininį išsilavinimą ir gali tinkamai interpretuoti tyrimo rezultatus. Todėl turite atidžiai rinkti informaciją apie kliniką ir ligonines, kuriose planuojate atlikti ultragarsą.

Kijevas:

 • Medicinos centras "Borisas" - g. Didžioji Vasilkovskaya, 55A, tel. (044) 238-00-00.
 • Klinika "Virtus" - g. Konstantinovskio g. 57, tel. (044) 332-44-00.
 • Medicinos klinikų tinklas "Viva" - ul. Porika 9A, tel. (044) 238-20-20.
 • Medicinos centras "Agapit" - g. Nikolajus Лебедев, 14А, tel. (044) 292-23-43.
 • Šv. Panteleimono medicinos centras - ul. Simferopolis, 19/1, tel. (044) 594-94-55.

Maskva:

 • Klinika "Šeima" - st. Heroes Panfilovtsev, 1, tel. (499) 705-27-16.
 • Klinika "MedCenterService" - st. Aviamotornaya, 41B, tel. (499) 641-12-87.
 • Klinika "Dobromed" - st. Krasnodonskaya, 12, tel. (499) 649-24-31.
 • Medicinos centras "Euro-Med" - st. Mnevniki, tel. 6, (499) 649-39-87.
 • Medicinos centras "Mosialmed" - g. Arbat, 28, tel. (495) 956-15-03.

Sankt Peterburgas:

 • Klinika "Medica" - 72 Toreza avenue, tel. (812) 424-49-31.
 • Klinika "Universitetas" - st. Tavricheskaya, 1, tel. (812) 389-34-64.
 • "MediAlif" klinika - ul. Baldai, 47K, tel. (812) 424-32-61.
 • Klinika "Medpomosch 24" - Balkanų kvadratas, 5, tel. (812) 389-49-63.
 • Medicinos centras "ProfiMED" - 1, prospektas Jurijus Gagarinas, tel. (812) 748-29-95.

Kur atlikti mokamą ultragarsą?

Daugelis pacientų susiduria su tuo, kad nukreipdami gydytoją į ultragarsinį tyrimą, klinikoje ar ligoninėje turite palaukti ilgas eilutes. Štai kodėl kyla klausimas, kur mokėti ultragarsą.

 1. Jei gavote Kijevo gydytojo kreipimąsi, tada Jums bus dirbti toliau išvardytos klinikos, kuriose ultragarsas atliekamas kokybiškai, greitai ir nebrangiai:
 • Laboratorinės diagnostikos centras "Dneprolab" atlieka visų rūšių ultragarsą nėščioms moterims, taip pat inkstų, sąnarių, dubens organų ir kitų rūšių tyrimus. Kainos nuo 120 iki 400 UAH. Skirtingų tipų mokslinius tyrimus.

Adresas: st. Ivan Kramskoy, 9, tel. (044) 284-00-00.

 • Tarpdisciplininė klinika "Oberig" atlieka dubens organų, širdies ir kraujagyslių sistemos, galvos ultragarsą, taip pat nėščių moterų diagnozę nuo pirmojo mėnesio po gimdymo. Diagnostikos kaina yra nuo 200 iki 1000 UAH. Priklausomai nuo ultragarsinio tipo.

Adresas: st. Zoologijos 3 Tel. (044) 390-03-03.

 • Nacionalinė vaikų specializuota ligoninė "Ohmadet" puikiai tinka ultragarsinei diagnostikai jauniems pacientams perduoti. Priėmimas pagal paskyrimą.

Adresas: st. Sretenskaya, 7/9, tel. (044) 272-15-91.

 • Medicinos klinika "Viva" atlieka visų rūšių ultragarsą visų amžiaus grupių pacientams. Tyrimo kaina yra nuo 190 iki 1200 UAH. Priklausomai nuo SPL krypties. Medicinos centre yra keli filialai visame Kijeve, paskambinę registrui, galite sužinoti artimiausią adresą.

Adresas: st. Lavrukhina, 6, tel. (044) 238-20-20.

 • "Medicom" klinika atlieka ultragarsą nėščioms ir vaikams, taip pat visų krypčių ir organų ultragarsą. Kainos už paslaugas nuo 170 UAH.

Adresas: Geroevo stalinaldo prospektas 6, tel. (044) 503-77-77.

 1. Maskvoje daugelis medicinos klinikų ir ligoninių, teikiančių mokamas ultragarsines paslaugas:
 • Ultragarso diagnozės centre gali būti ultragarsas nėštumo metu, taip pat gimdos, pieno liaukų, tulžies pūslės, kepenų, širdies ir kitų vidaus organų tyrimai. Paslaugos kaina yra nuo 600 rublių.

Adresas: st. Akademikas Jangelis 6A, tel. (495) 387-05-61.

 • Tarptautinis medicinos centras "MositalMed" atlieka ultragarsą mažų dubens, inkstų, sąnarių ir kitų organų organuose. Centras teikia SPL paslaugas nėščioms moterims ir visų amžiaus grupių pacientams.

Adresas: st. Arbatas, 28/1, tel. (495) 956-17-67.

 • Sostinės medicinos klinikų tinklas "Būk sveikas" atlieka visų rūšių ultragarsą. Profesionalūs specialistai atliks ultragarsu inkstų, kepenų, sąnarių, pieno liaukų, skydliaukės ir dubens organus.

Adresas: st. Suschevsky Val, 12, tel. (495) 782-88-82.

 • Klinika "MedCenterService" - bet kokio amžiaus pacientų visų organų ir sistemų diagnostika. Priėmimas atliekamas pagal paskyrimą.

Adresas: st. Aviamotornaya, 41B, (pastato viduje, 3 aukšte), tel. (499) 641-12-87.

 • Daugiafunkciniame medicinos centre "Euromedprestige" galite atlikti bet kokią diagnozę, įskaitant doplerografiją. Dėl ultragarsinio tyrimo praėjimo nereikia turėti medicininę kryptį.

Adresas: st. Donas, 28, tel. (495) 225-52-05.

 1. Sankt Peterburge procedūra vyksta šiose klinikose:
 • Daugiafunkcinis medicinos centras "Meditsentr" atlieka visų tipų ultragarso diagnostiką. Ultragarsas atliekamas aukštųjų technologijų prietaisu, kuris leidžia jums gauti kokybišką vaizdą, kuris yra artimas CT.

Adresas: alėja Polikarpova, 6, pastatas. 2, kūnai (812) 640-55-25.

 • Medicinos centrų ir laboratorijų tinklas "MedLab" atlieka sąnarių, inkstų, dubens organų, pilvo ertmės, širdies, kraujagyslių ultragarsą. Centras tarnauja nėščioms moterims ir atlieka ultragarsą vaikams.

Adresas: 15-osios Vasiljevo salos linija, tel. (812) 490-64-88.

 • Tarptautinė medicinos klinika MEDEM teikia visų organų ultragarso skenavimo paslaugas visų amžiaus grupių pacientams. Klinikoje atliekamas Doplerio tyrimas ir kitos diagnostikos procedūros.

Adresas: st. Marata, 6, tel. (812) 336-33-33.

Tarptautinis medicinos centras "Sogaz" atlieka visų tipų ultragarso diagnostiką. Tyrimas gali būti atliekamas tiek gydytojo kryptys, tiek paskyrimas centre.

Adresas: st. Malaya Konushennaja, 8A, tel. (812) 406-88-88.

 • Tarpdisciplininio medicinos centro "Grange" specialistai atlieka bet kokį ultragarsinį darbą, įskaitant 4d ir 3d diagnostiką. Prieš ultragarso pratimą rekomenduojama paskambinti į medicinos centrą ir sužinoti daugiau apie pasiruošimą procedūrai.

Adresas: st. Marata, 25A, tel. (812) 363-00-63.

Kur ultragarsas atliekamas nemokamai?

Kur atlikti ultragarsą nemokamai ir kaip gauti galimybę studijuoti be mokėjimo. Taigi, nemokamas ultragarsas gali būti atliekamas gydytojo kryptimi. Tai yra, gydytojas rekomenduoja šį diagnostinį metodą, nurodo klinika ir specialistas. Dažnai poliklinikos, motinystės ligoninės ir ligoninės turi savo ultragarso aparatus, todėl pakanka kreiptis į gydytoją apie galimybę nemokamai diagnozuoti ultragarsą.

Jūs galite atlikti ultragarsą nemokamai, atliekant įprastą tyrimą. Paprastai tai įvyksta perduodant medicininę komisiją ir nėščias moteris. Tai reiškia, kad jie turi galimybę nuskaityti be mokėjimo pagal gydytojo receptą. Tokią paslaugą gali naudoti draudimo poliso savininkai, kurie teikia medicininę priežiūrą.

Kur sekmadienį atlikti ultragarsą?

Sekmadienį, kai reikia ultragarsu, tai yra skubus klausimas tiems žmonėms, kuriems reikia skubiai atlikti diagnostinį tyrimą. Panaši procedūra savaitgaliais yra populiari tiems, kurie negali savaitgalį patekti į medicinos centrą ar kliniką. Apsvarstykite, kur galite atlikti ultragarsinį tyrimą atostogų metu.

Kijevas:

 • Metropolitan Clinic - st. Lepse, 4A, tel. (044) 599-00-03.
 • Luko avarinės medicinos klinika - Krasnozvezdny avenue, 17, tel. (044) 200-03-11.
 • Klinika "Hipokratas" - Ivano Lepse bulvaras, 4, tel. (044) 454-04-04.
 • Medicinos centras "Borisas" - 12A a. Nikolajus Pageidautina, tel. (044) 238-00-00.
 • Amerikos medicinos centras - st. Berdichevskaya, 1, tel. (044) 490-76-00.

Maskva:

 • Daugiafunkcinė klinika "MedTsentrServis" - st. Aviamotornaya, 41B, tel. (499) 641-12-87.
 • Medicinos centras "Europos klinika" - kelias Dukhovskio, 22B, tel. (499) 750-05-50.
 • Klinikinė ligoninė "MEDSI" - kelionės Botkinsky 2-asis, 5 pastatas 3 ir pastatas 4, tel. (499) 704-52-41.
 • Kelių klinikinė ligoninė. N.A. Semashko - st. Stavropolis, 23K1, tel. (499) 266-98-98.
 • Klinika "Pirmasis gydytojas" - st. Kijevo, 22, tel. (495) 921-33-99.

Sankt Peterburgas:

 • Klinika "BaltMed" - Pargolovo kaimas, Vyborgas, 5k1, 1 tel. (812) 612-70-49.
 • Tarptautinė klinika "MEDEM" - st. Marata, 6, tel. (812) 336-33-33.
 • NMHTS juos. N.I. Pirogovo Sankt Peterburgo klinikinis kompleksas - Cadet line, 15, tel. (812) 676-25-33.
 • Klinika "Euromed" - prospektas Suvorovsky, 60, tel. (812) 327-03-01.
 • Jiems pirmosios pagalbos institutas. I.I. Dzhanelidze - st. Budapeštas, 3, tel. (812) 384-46-99.

Klinikų, kuriuose galite atlikti ultragarsą

Šiuolaikinės daugiadalykės klinikos, kuriose kiekviename mieste galite atlikti ultragarsą, ir ultragarso aparatus daugelyje ligoninių ir klinikų. Šio diagnozavimo metodo populiarumas paaiškinamas jo pigumu, paprastumu, saugumu ir kokybe. Naudojant ultragarso nuskaitymą, galite nustatyti rimtas ligas pradiniame etape ir užkirsti kelią jų vystymuisi. Ultragarso pagalba galima kontroliuoti regeneravimo procesą ir prireikus pakeisti gydymo kursą.

JAV doleriai gali būti perduodami gydytojo, tiek nemokamos ar minimalios išmokos viešosios medicinos įstaigoje, tiek privačiuose klinikose. Pirmame ir antrajame atvejais tyrimo kokybė yra didelė, todėl paciento pasirinkimas kliniškai išlieka.

trusted-source[1], [2]

Klinikų Kijeve, kur galite padaryti uzi

Klinikai Kijeve, kur galite atlikti ultragarsą, yra labai įvairialypūs, renkantis diagnozės ir bendravimo su pacientu metodą. Dėl modernios įrangos ir kompetentingų gydytojų ultragarsinis tyrimas yra kokybiškas, tai yra patikimų diagnozavimo duomenų garantija. Apsvarstykite populiariausias klinikas:

 • Viva multidisciplininių klinikų tinklas atlieka visų tipų ultragarso diagnostiką, įskaitant 3D ir 4D tyrimus. Klinikos yra visose Kijevo apskrityse, o tai yra svarbus pacientų pranašumas. Klinika dirba be dienų nuo 8 iki 21, tačiau prieš pradedant procedūrą rekomenduojama paskambinti registrui ir užsiregistruoti, tai padės išvengti eilės.

Adresas: st. Lavrukhina, 6, tel. (044) 238-20-20.

 • ACMD-MEDOX medicinos centras yra Kijevo centre ir siūlo platų diagnozavimo procedūrų spektrą bei išsamią medicininę pagalbą. Klinikoje galite atlikti ne tik ultragarsą, bet ir CT, MR, EKG ir kitas procedūras.

Adresas: st. Petropavlovskaya, 14D, tel. (044) 393-09-3.

 • Plataus profilio "Olgerd" medicinos klinika teikia visų rūšių ultragarsinę diagnostiką, taip pat konsultuoja kvalifikuotus gydytojus. "Olgerd" galima kuo greičiau perduoti viso organizmo diagnozę ir už prieinamą kainą.

Adresas: 36 ACademija Вернадский prospektas, tel. (044) 422-95-05.

Klinikos Maskvoje, kur galite užsiregistruoti

Maskvos klinikos, kuriose galite atlikti ultragarsinį darbą su bet kokio amžiaus pacientais. Tačiau yra ir specializuotų medicinos centrų, kurie atlieka vaikų apklausą arba diagnozuoja moters organizmo ligas.

 • Daugiafunkcinė klinika "MedCenterService" siūlo pacientams platų paslaugų spektrą. Klinikoje galite atlikti kokią nors diagnostiką ir gauti profesionalių gydytojų konsultacijas kokybe.

Adresas: st. Aviamotornaya, 41b, pastato viduje, 3 aukštas, tel. (499) 641-12-87.

 • Hipokrato medicinos centras teikia medicininę ir diagnostikos pagalbą. Klinikoje galite atlikti visus būtinus testus ir egzaminus.

Adresas: st. Žemė Val, 20s3, 2 aukštas, tel. (499) 704-30-82

 • "Dobrimod" klinikų tinklas yra visoje Maskvoje. Klinikoje galite atlikti bet kokią ultragarso diagnostiką, atlikti testai ir gauti patarimo iš gydytojo. Ypatinga "Dobriedom" ypatybė yra tai, kad diagnostinio centro pagrindu yra visateisė stacionaraus klinikos, kur galima gydyti.

Adresas: st. Krasnodonskaya, 13 Pastatas 2, tel. (499) 649-24-31.

Sankt Peterburgo klinikos, kur galite užsiregistruoti

Kai kuriose Sankt-Peterburgo klinikose, kur galima atlikti ultragarsinį darbą visą parą, kuris yra populiarus tarp pacientų. Apsvarstykite daugiadalykius diagnostinius centrus:

 • Medicinos centras "Longevity" teikia ultragarsinės diagnostikos paslaugas, taip pat konsultuoja kvalifikuotus gydytojus.

Adresas: Krestyansky Lane, 4, tel. (812) 425-30-31.

 • "Almeda" yra daugiadalykis medicinos centras, teikiantis paslaugas keliose medicinos srityse. Klinikoje galite atlikti ultragarsu ir kitomis diagnostikos priemonėmis, aplankyti odontologą, kosmetologą ir chiropraktiką.

Adresas: st. Dimitrova, 8k2, 1-as aukštas, tel. (812) 425-36-79

 • Daugiafunkcinis medicinos centras "Granti-Med" jau daugiau nei dešimt metų teikia diagnostikos paslaugas gyventojams Sankt Peterburge. Klinikoje dirba įvairių sričių specialistai, kurie užtikrina integruotą požiūrį į bet kokios sveikatos problemos sprendimą.

Adresas: st. Chekistovas, 22, tel. (812) 425-35-61.

Kur atlikti ultragarsą ir kaip tokia diagnozė yra veiksminga, tokie klausimai atsiranda daugeliui pacientų, kuriems buvo paskirta ultragarsinė procedūra. Bet nesijaudinkite, nes šiandien ultragarso diagnozė nurodo saugiausius ir geriausius kūno tyrimo metodus. Visų ultragarso paruošimo taisyklių laikymasis ir gydytojo reikalavimų laikymasis yra kokybinio, greito ir patikimo tyrimo užtikrinimas.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.