^

Sveikos mitybos pagrindai

Kraujo spaudimo produktai

Visiškai vaistų pakeisti kraujospūdį mažinančiais produktais nepavyks, tačiau galite pasinaudoti jų savybėmis, tokiomis kaip galimybė išplėsti kraujagysles.

Kryžius su pankreatitu

Grūdų patiekalai pacientų, sergančių pankreatitu, racione atsiranda tarp pirmųjų: nuo antros ar trečios dienos po ūminio priepuolio pašalinimo.

Jūros gėrybės nuo pankreatito

Jei mes kalbame apie jūros gėrybes su pankreatitu, jūs negalite pasakyti vienu žodžiu. Jūros gėrybės skiriasi, kaip ir jų apdorojimo bei valgymo būdai. Tai, kas įmanoma, o kas ne, daugiausia priklauso nuo to.

Miltai su pankreatitu

Miltai su pankreatitu yra įtraukti ir į leidžiamų, ir į draudžiamų patiekalų sąrašus. Į leidžiamų sąrašą įtraukta balta, džiovinta duona ar vakarykštė kepinys, krekeriai, liesi sausainiai. Negalite naudoti šviežiai iškeptos bet kokios rūšies ruginės duonos, sočios, pūkuotos, riebios konditerijos gaminių, blynų, sūrio pyragų.

Produktai nuo pankreatito: ką galima ir ko negalima?

Kasos uždegimas arba pankreatitas yra liga, kurią lydi periodiniai paūmėjimai, kurie išprovokuoja tokiai diagnozei netinkamą mitybą. Šio organo funkcija – gaminti fermentus, reikalingus maisto perdirbimui dvylikapirštėje žarnoje.

Obuoliai 1 ir 2 tipo diabetui gydyti

Sveiki žmonės niekada neabejoja, valgyti obuolius ar ne. Nuo vaikystės pažįstami vaisiai auga kiekviename sode, parduodami kiekviename turguje, todėl laikomi kažkuo pažįstamu ir savaime suprantamu – kaip oras, saulės šviesa ar lietus.

Burokėliai nuo gastrito

Paradoksalu, bet tas pats produktas gali būti ir naudingas, ir žalingas sveikatai, priklausomai nuo diagnozės, paruošimo būdo ir vartojimo būdo. Puikus šio teiginio pavyzdys yra runkeliai nuo gastrito.

Pusryčiai su gastritu: sveiki receptai

Ne mažiau svarbūs yra pusryčiai sergant gastritu – viena iš labiausiai paplitusių žmogaus virškinimo sistemos ligų.

Cikorija nuo gastrito

Daugiausia apie cikorijas žinome, kad ji yra sveika alternatyva kavai. Tačiau šis augalas dedamas ne tik į gėrimus, bet ir į įvairius patiekalus. Ar tai visada naudinga? Pavyzdžiui, ar cikorija bus kenksminga sergant gastritu?

Patiekalai nuo pankreatito: ką galima ir ko negalima?

Standartinė dieta pacientams, sergantiems pankreatitu, yra gydymo lentelė Nr. 5, pagrįsta termine ir mechanine virškinamojo trakto apsauga. Mityba turėtų būti subalansuota, su mažu riebalų ir angliavandenių kiekiu, atsižvelgiant į didelį baltymų procentą.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.