^

Sveikos mitybos pagrindai

Šokoladas nuo gastrito

Kai kuriais atvejais šokoladas tampa draudžiamu desertu. Šokoladas nuo gastrito yra iš šios produktų kategorijos. Kodėl?

Daržovės nuo pankreatito: mitybos specialistų rekomendacijos

Specialiu dietiniu požiūriu taip pat valgomos daržovės, kurių gali būti racione – esant ūminiam uždegimui, jo remisijai ar lėtinei pankreatito formai.

Ar galima troškinti sergant gastritu?

Sergantiems gastritu tinkamiausi terminio kulinarinio maisto apdorojimo būdai gaminant maistą yra virimas (taip pat ir garuose) bei troškinimas.

Česnakai nuo gastrito

Bendra dietinės mitybos rekomendacija sergant skrandžio gleivinės uždegimu – vengti valgyti maistą ir gėrimus, kurie dažniausiai ją dirgina, o žalio česnako sergant gastritu taip pat daugeliu atvejų nerekomenduojama.

Bulvės nuo gastrito

Bulvės – būtinas produktas sergantiesiems gastritu. Mityba ligos paūmėjimo metu turėtų būti itin visavertė ir kartu tausojanti.

Gėrimai nuo pankreatito: ką galima ir ko negalima?

Gėrimai, kaip ir maistas, labai svarbūs sergant kasos uždegimu. Liūto dalis gydymo sėkmės ir normalios savijautos ateityje priklauso nuo teisingos mitybos, kurioje vietos yra toli gražu ne visiems gėrimams. Jie gali ir padėti sergančiam organui, ir jam pakenkti. Kas yra įmanoma, o kas neįmanoma sergant pankreatitu?

Mėsos produktai nuo pankreatito: ką galima ir ko negalima?

Sergant pankreatitu, svarbų vaidmenį atlieka ne tik maistas, bet ir jų gaminimo būdas, maisto temperatūra, porcijų dydis ir vartojimo dažnumas.

Saldainiai nuo pankreatito: ką galima ir ko negalima?

Kartais sunku atsisakyti mėgstamo maisto savo sveikatos labui. Smaližius nerimauja klausimas, kas gali būti ir kas negali būti saldumynai sergant pankreatitu?

Erškėtuogės sergant gastritu: užpilas, nuoviras, arbata

Prieš atsakant į klausimą, ar erškėtuogės gali būti naudojamos sergant gastritu, verta prisiminti, kodėl erškėtuogės yra tokios naudingos organizmui.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.