^

Greitas mityba

Greita mityba yra patogiausia ir, svarbiausia, beveik žaibo greita galimybė numesti svorio per labai trumpą laiką. Pavyzdžiui, per dieną praranda 2-3 kg. Ir per savaitę tapti plonesni tiek, kiek 5-6 kilogramai. Tai yra neabejotinas pliusas. .

Bet gal greitai dietos turi savo trūkumus? Kokie jie? Kokios dietos laikomos greitomis ir kurios jų netaikomos? Ar yra kokių nors kontraindikacijų dėl greito mitybos ir kam jos skirtos? Kokie yra greito mitybos receptai? Į šiuos ir kitus klausimus atsakys mūsų svetainės skyrius "Greitasis dietas" ..

Veiksmingos savaitinės dietos svorio ir ligų atvejais

Be maisto, pagrindinės asmens gyvenimo funkcijos yra neįsivaizduojamos. Maistas yra energijos šaltinis, be kurio negali atsirasti vidinių procesų, variklio ir psichinės veiklos.

90 dienų dieta

Siekdami grožio ir harmonijos, daugelis iš mūsų bando vis daugiau naujų dietų. Labai populiarios yra trumpalaikės mitybos programos, pavyzdžiui, 3 dienų ar penkių dienų dieta.

12 dienų dieta

Kai kurie prarasti svorio klausytis dietologų patarimų ir lėtai svorio, keletą mėnesių. O kiti turi greitai atsikratyti nuobodų kilogramų - pavyzdžiui, svorio atostogų ar pirmųjų atostogų dienų.

10 dienų dieta

Kiekviena moteris svajoja apie idealią figūrą, kuri pritrauktų žavių žmonių akis. Štai kodėl sąžininga lytis bando rasti tinkamą dietą, kuri padėtų išspręsti šią sudėtingą užduotį.

14 dienų dieta

Šios dietos pranašumas palyginti trumpą laiko tarpą kartu su pakankamai aukštu rezultato efektyvumu.

7 dienos dieta - metabolizmo ar testo aktyvacija?

Mitybos specialistai, siūlančių įvairias trumpas dietas svorio mažinimui, pateisina jų veikimo principą tuo, kad ilgalaikis suvartojimas su maistu sulėtina medžiagų apykaitą, tai yra, metabolizmą organizme.

5 dienų dieta

Jei nuoširdžiai tikite, kad per kelias dienas, kaip žadėta 5 dienų dietos svorio netekimui, jūs galite padaryti lengvesnę penkių (kitomis versijomis - devyniais) kilogramais, tada perskaitykite.

Trūkumai: trumpas svorio kritimas

Populiarus faktas yra tai, kad druskos dietos minusai kenkia sveikatai.

Šeši iš geriausių dietų greitai auga plonas

Ir čia yra ilgai lauktas sąrašas šešių geriausių dietų greitai svorio.

Dieta savaitę: grafikas

Dieta savaitę yra puikus būdas numesti svorį tiems, kurie nori greitai prarasti svorį.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.