^

Ligos nėštumo metu

Intrauterinė vaisiaus hipoksija

Nėštumas yra ir džiaugsmas, ir nuolatinis nerimas dėl būsimo kūdikio būklės ir vystymosi. Viena iš nerimą keliančių priežasčių dažnai yra „intrauterinės hipoksijos“ diagnozė: apie šią ligą daugelis nėščiųjų išgirsta iš gydytojo, tačiau ne visos žino, apie ką kalbama.

Išorinis hemorojus nėštumo metu

Hemorojaus susidarymas aplink tiesiąją žarną vadinamas hemorojais, tuo pačiu išskiriant vidinį ir išorinį. Pastarasis yra susijęs su patologiniais pokyčiais išorinio tiesiosios žarnos rezginio, esančio aplink išangę, venų išsiplėtimo forma.

Kodėl mėšlungis kojose nėštumo metu ir ką daryti?

Gydytojai sako: kojų mėšlungis nėštumo metu atsiranda bet kada. Kartais jie neturi aiškios priežasties ir yra tiesiogiai susiję su „įdomia“ situacija, tačiau kai kuriais atvejais gali būti ligos požymis, reikalaujantis skubaus medicinos specialisto įsikišimo. 

Bakterijų šlapime nėštumo metu

Bendras šlapimo tyrimas yra standartinis, įprastas tyrimas, nuo kurio pradedama nėščių moterų diagnostika. Tokia analizė parodys šlapimo sistemos problemų buvimą, padės įvertinti vandens ir elektrolitų balanso būklę. 

Vaisiaus bradikardija ankstyvuoju ir vėlyvuoju nėštumu

Standartinis akušerinis vaisiaus bradikardijos nustatymas buvo palaikomas FHR <110 tvinksnių per minutę bent 10 minučių. 

Vidurių užkietėjimas nėštumo pradžioje

Analizuojant klinikinius atvejus, praktikuojantys ginekologai pažymi, kad daugelyje moterų anksčiausias nėštumo požymis nėra net atidėtas menstruacijų ciklas, bet vidurių užkietėjimas. 

Rudos sekrecijos pasekmės ir komplikacijos nėštumo metu

Sėkmingas negimdinio nėštumo ir pūslių slydimo išsiskyrimas palieka moteriai galimybę tapti motina ateityje, nors tai turės palaukti mažiausiai šešis mėnesius, kad organizmas atsigautų. 

 

Rudas išsiskyrimas nėštumo metu po įvairių manipuliacijų

Rudos spalvos išsiskyrimas nėštumo metu, kuris nėra susijęs su kitais įtartinais simptomais, neturi būti susijęs su fiziologiniais procesais organizme. 

Rudas išsiskyrimas nėštumo metu įvairiais laikotarpiais

Neseniai nėštumo metu rudos spalvos išsiskyrimo simptomai nėra tokie reti. Ir jei mes manome, kad daugeliu atvejų šis simptomas rodo daugiau ar mažiau rimtą patologiją, svarbu nepamiršti problemų ir laiku prašyti pagalbos.

Rudas išsiskyrimas nėštumo metu kaip ligos požymis

Daugelis moterų reprodukcinės sistemos ligų gali būti lėtai tęsiamos net prieš nėštumą, tačiau, veikiant hormoniniam koregavimui ir silpninant šią organizmo apsaugą, jie gauna naują, aktyvią formą. 

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.