^

Ligos nėštumo metu

Vaisiaus bradikardija ankstyvuoju ir vėlyvuoju nėštumu

Standartinis akušerinis vaisiaus bradikardijos nustatymas buvo palaikomas FHR <110 tvinksnių per minutę bent 10 minučių. 

Vidurių užkietėjimas nėštumo pradžioje

Analizuojant klinikinius atvejus, praktikuojantys ginekologai pažymi, kad daugelyje moterų anksčiausias nėštumo požymis nėra net atidėtas menstruacijų ciklas, bet vidurių užkietėjimas. 

Rudos sekrecijos pasekmės ir komplikacijos nėštumo metu

Sėkmingas negimdinio nėštumo ir pūslių slydimo išsiskyrimas palieka moteriai galimybę tapti motina ateityje, nors tai turės palaukti mažiausiai šešis mėnesius, kad organizmas atsigautų. 

 

Rudas išsiskyrimas nėštumo metu po įvairių manipuliacijų

Rudos spalvos išsiskyrimas nėštumo metu, kuris nėra susijęs su kitais įtartinais simptomais, neturi būti susijęs su fiziologiniais procesais organizme. 

Rudas išsiskyrimas nėštumo metu įvairiais laikotarpiais

Neseniai nėštumo metu rudos spalvos išsiskyrimo simptomai nėra tokie reti. Ir jei mes manome, kad daugeliu atvejų šis simptomas rodo daugiau ar mažiau rimtą patologiją, svarbu nepamiršti problemų ir laiku prašyti pagalbos.

Rudas išsiskyrimas nėštumo metu kaip ligos požymis

Daugelis moterų reprodukcinės sistemos ligų gali būti lėtai tęsiamos net prieš nėštumą, tačiau, veikiant hormoniniam koregavimui ir silpninant šią organizmo apsaugą, jie gauna naują, aktyvią formą. 

Placentos brandinimas: vėliau, per anksti

Būtina suprasti, kaip placentos brandinimas normaliomis sąlygomis ir kokios yra jos funkcijos, kad žinotų, kokie patologiniai pokyčiai ir jų požymiai gali būti.

Sunkumo sunkumas nėštumo metu: kodėl ir kur tai vyksta?

Reikėtų nepamiršti, kad sunkumo pojūtis nėštumo metu daugiausia priklauso nuo neišvengiamų fiziologinių pokyčių ir bendrų medžiagų apykaitos pokyčių, atsirandančių moterų organizme per visą nėštumo laikotarpį.

Plaukų slinkimas moterims nėštumo metu po gimdymo

Problema, su kuria susiduria daugelis nėščių moterų, yra plaukų slinkimas. Nėštumo laikotarpiu alopecija yra susijusi su tokiais veiksniais

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.