^

Vakuuminio volo kūno masažo mašinos

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas vakuuminio ritinio masažo aparato pasirinkimui. Verta iš anksto atkreipti dėmesį į salone ar klinikoje naudojamų įrenginių modelį, nes skirtingi įrenginiai gali turėti skirtingą konfigūraciją ir funkcijas. Jei norite įsigyti prietaisą asmeniniam naudojimui, reikia atkreipti dėmesį į nešiojamus prietaisus, kurie yra lengvi ir dideli, bet tuo pačiu metu atitinka visas sąlygas, reikalingas aukštos kokybės masažui.

Mes pradėsime peržiūrą su tokiais prietaisais, o tada pereikime prie įrangos, naudojamos salonuose ir klinikose.

Vakuuminio volo masažo įrenginys NOVA NV-600 

Vienas iš efektyviausių modelių Ukrainos rinkoje.

Tai patogus nešiojamasis prietaisas, kurio matmenys yra 28x35 cm ir kurių svoris yra šiek tiek didesnis nei 4 kg, su slėgio matuokliu ir vakuumo galios reguliatoriumi. Prietaisų rinkinyje yra 21 purkštukai ir silikoniniai vamzdžiai, per kuriuos purkštukai yra prijungti prie aparato kompresoriaus.

Purkštukai skirstomi į 3 grupes:

 • 12 stiklinių mažų stiklainių, skirtų veido, kaklo ir kūno masažavimui,
 • 6 didelės plastikinės skardinės darbui su krūtimis, sėdmenimis, nugaromis, klubais, kojomis,
 • 3 anticeliulitiniai antgaliai su kėbulo voleliais.

Prietaisas gali dirbti kaip vakuuminis įrenginys ir atlikti vakuuminio volo masažą. Jis dirba keliose programose: 2 kiekvienam - veido ir kūno, krūties tono gerinimo ir jo formos tobulinimo, gydymo programos.

Prietaisas yra daugiafunkcinis. Jis atlieka šiuos veiksmus:

 • atlieka vakuuminio ritinio anticeliulitinį kūno masažą ir atskiras problemines sritis,
 • atlieka veido, kaklo ir kūno kėlimą, kad jo kontūrai taptų patrauklesni,
 • pagerina krūtų ir sėdmenų formą dėl papildomos didelių bankų vibracijos poveikio funkcijos,
 • prisideda prie greito kūno svorio sumažėjimo su nutukimu ir pilnumu, tačiau oda išlieka tonuota ir elastinga,
 • suteikia limfodrenažą, padeda sumažinti edemą, valo kenksmingų medžiagų kūną, gerina medžiagų apykaitos procesus,
 • padidina raumenų ir odos tonusą ir elastingumą, kad asmuo atrodytų jaunesnis,
 • veiksmingai kovoja su raukšlėmis ant veido ir patinimas po akimis, sudaro gražią ovalo pusę,
 • stimuliuoja hipofizės hormonų, kurie padeda išlaikyti sveiką kūno toną ir pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, gamybą ir sekreciją.

Vakuuminio volo masažo aparatas B 306 

Paprasta naudoti nešiojamasis prietaisas, sveriantis tik 6 kg, o kaina yra 2 kartus mažesnė už NOVA NV-600. Toks įrenginys gali būti naudojamas ir grožio salonuose, ir namuose.

Kaip ir anksčiau aprašytas aparatas, B 306 yra įrengtas manometras, galios reguliavimo rankenėlė ir mygtukai ekspozicijos trukmei nustatyti. Prietaisas turi 2 keičiamus filtrus ir alyvos separatorių, kuris suteikia dvigubą filtravimo sistemą, kuri yra labai svarbi, jei prietaisas naudojamas ant plika kūno naudojant masažo alyvas.

Prietaisų rinkinyje yra 3 skirtingo dydžio rankenos. Didžiausias yra skirtas kūno masažui, vidutinis masažuojamas galūnėms, o mažiausias - veido ir kaklo. Papildomą prietaisą, skirtą veidrodžiui nuvalyti ir švirkšti, galima papildomai nusipirkti su prietaisu.

Prietaisas leidžia naudoti veido ir kūno vakuuminį ritininį masažą ir, jei pageidaujama, odos valymą ir lupimą.

Taip pat namuose gali būti atliekamas vakuuminio ritinio masažas Čekijos įmonės „Alvi-Prague“ įrenginyje V 02. Šis nešiojamasis prietaisas, sveriantis apie 8 kg ir 60 W galios, gali atlikti veido, krūtinės ir kūno vakuuminio volo masažą bei vibracijos poveikį probleminėse srityse.

Prietaisas turi specialius purkštukus darbui pieno liaukoje (3 komplektai porinių purkštukų), 3 poros stiklo purkštukų kūnui ir 3 poros krūtinės, veido ir kaklo, 3 skirtingų dydžių ritininiai purkštukai. Jis turi manometrą, koreguoja ekspozicijos intensyvumą ir gali dirbti su 6 programomis, skirtomis skirtingoms kūno dalims.

Ką galima padaryti su šiuo padalijimu:

 • rūpintis pieno liaukomis (prietaisas leidžia jums atlikti krūtinės kėlimą ir koreguoti, atkurti jo elastingumą),
 • atlikti visapusišką veido gydymą (kovoti su patinimas ir tamsūs apskritimai aplink akis, pašalinant antrą smakrą, gydant spuogus),
 • suteikti pilną kūno priežiūrą (padidinti odos elastingumą ir elastingumą), \ t
 • probleminių sričių gydymas ir antsvoris (kova su celiulitu, odos sugriežtinimas pilvo ir sėdmenų, svorio kritimas), \ t
 • bendros gydymo procedūros, kuriomis siekiama pagerinti medžiagų apykaitą, pašalinti toksinus, atkurti limfos srautą, gerinti kraujotaką, stimuliuojant imuninę sistemą.

Vakuuminio ir ritininio masažo įtaisas Lieknėjimo D-528 

Sunku paskambinti nešiojamuoju prietaisu, nes jo svoris yra apie 36 kg, jo aukštis yra 1,2 m, o jo plotis ir ilgis - apie 45 cm, tačiau tai jau yra sudėtingas įrenginys su dideliu reguliuojamu galingumu (maks. 800 W), kuris, be vakuuminio ir vakuuminio ritinio masažo atlieka vis dar chromo ir termoterapinę įtaką. Tai yra vakuuminio volo masažo aparato salono versija.

Chromoterapinis poveikis apima 6 drenažo-lipolitinio pobūdžio šviesos terapijos programas, o termoterapinis poveikis reiškia tą patį skaičių terminio apdorojimo programų. Manoma, kad šviesos ir šilumos terapija (audinių kaitinimas infraraudonaisiais spinduliais) padidina vakuuminio ritinio masažo poveikį.

Prietaisų rinkinyje yra 3 purkštukai - įvairių dydžių rankenos, kuriose įrengtos papildomos funkcijos: švitinimas ir šildymas. Abi šias funkcijas galima įjungti ir išjungti, kaip pageidaujama. Prietaisas taip pat turi slėgio matuoklį ir leidžia jums sklandžiai reguliuoti slėgį, palaipsniui didinant masažo intensyvumą, kuris apsaugo nuo mažų kapiliarų pažeidimų vakuuminio ritinio masažo metu (lieknėjimo režimas).

Prietaisas suteikia galimybę dirbti dviem režimais: nuolatinis ir impulsinis. Impulsinio efekto parametrai nustatomi rankiniu būdu, kad procedūra būtų patogi klientui.

Teigiamas prietaiso bruožas yra labai tylus kompresorius, kuris nekirgina ausies.

Prietaisas Slimming D-528 naudojamas šiais atvejais: su celiulitu, kovojant su vietiniais riebalais, pažeidžiant kraujotaką ir limfodrenažą, patinimą, sumažėjusį raumenų tonusą ir sumažėjusį odos elastingumą, pavargusias kojas, taip pat gerinant metabolizmą kūno audiniuose.

Vakuuminio volo masažo įtaisas IB-M8 taip pat nenurodo nešiojamų prietaisų skaičiaus. Jo „aukštis“ yra 1,44 m, o jo svoris - 32 kg. Kaip ir ankstesnis prietaisas, IB-M8 įrenginys turi sudėtingą poveikį probleminėms sritims, nes jame derinamas vakuuminis ir ritininis (LPG) masažas, kavitacija, radijo bangų ekspozicija (kūno kėlimas) ir audinių kaitinimas per infraraudonąją spinduliuotę.

Naujausiame 8 kartos įrenginyje kovojant su celiulitu yra 12 programų, kuriose apibūdinami pirmiau aprašyti poveikiai, tačiau jie skirstomi pagal ekspozicijos laiką ir intensyvumą. Programos pasirinkimas priklauso nuo celiulito stadijos ir norimo rezultato, t.y. Tai gali būti odos pakėlimas, kova su vietiniais celiulito žiedais, bendras kūno formavimas, svorio netekimas ir pan.

IB-M8 galia yra žymiai prastesnė už Lieknėjimo D-528 (250 W, o ne 800), tačiau tai yra pakankama veiksmingam masažui. Sakykime, populiarus nešiojamas NOVA NV-600, kurį galima įsigyti namų reikmėms, turi tik 50 W talpos, o tai nesumažina jo savybių, bet veikia tik procedūrų trukmę.

Prietaisas gali būti naudojamas nutukimui ir įvairiems celiulito etapams, odos navikams, pvz., Randams ir strijų, mažinant odos turgorių ir patinimą.

trusted-source[1]

Vakuuminio volo masažo aparatas SHAPE V8-C1

Vienas efektyvesnis prietaisas, skirtas naudoti kosmetologijos tarnybos sąlygomis. Labai mažai tikėtina, kad dideli įrenginio matmenys (šiek tiek daugiau nei 1 m aukščio ir 58 kg svorio), taip pat gana didelės kainos (vienas iš brangiausių prietaisų) atitiks paprasto pirkėjo reikalavimus. Tačiau klinikoms ir salonams, kuriuose teikiamos brangios, profesionalios paslaugos, toks įrenginys bus dieviškas, nes jame naudojamos novatoriškos populiarių Amerikos ir Izraelio įmonių patentuotos technologijos (ALUMA ir VELASHAPE metodai).

Didelį prietaiso efektyvumą lemia jame naudojami metodai:

 • vakuuminio volo masažas,
 • bipolinio radijo bangų energija
 • šildymo audiniai, naudojant mažo intensyvumo diodų lazerį, \ t
 • ultragarso kavitacija.

Kartos susidarymas atsiranda dėl vakuuminio veikimo, o ultragarso kavitacija suteikia pulsuojančią raukšlių konfiskaciją, nedarant neigiamo poveikio vidaus organams. Odos paviršinis šildymas atliekamas veikiant infraraudonųjų spindulių spinduliams, o radijo bangų spinduliuotė šildo gilesnius audinius. Toks daugiafunkcinis poveikis pakartotinai padidina paprasto masažo poveikį ir rezultatai jau matomi po pirmųjų procedūrų. Šis metodas laikomas efektyviausiu iš visų.

Įrenginyje yra 4 manipuliatoriai, kurių kiekvienas jungia tam tikrus efektus. Pirmasis manipuliatorius suteikia kompleksinį vakuumo ir ultragarso kavitacijos efektą, antrasis - RF efekto, vakuuminio ritininio masažo ir infraraudonųjų spindulių derinys, trečiasis yra identiškas antrajam, bet neįtraukiamas mechaninis smūgis, kurį sukelia ritiniai, ketvirtasis - RF kėlimo ir vakuuminio masažo kompleksas.

1 manipulo naudojimas rodomas dideliuose kūno plotuose ir leidžia lipolitinį bei drenažinį poveikį, pagerina kraujotaką ir limfos nutekėjimą. „Manipula 2“ skatina riebalų ląstelių skilimą, išsiplėtė kraujagysles probleminėje zonoje ir pagerina kraujotaką, padeda sugriežtinti odą ant pilvo, šlaunų, sėdmenų. Rankinis instrumentas 3, turintis mažesnį darbinį paviršių, palyginti su antruoju ir pirmuoju, dažniausiai naudojamas mažų plotų, taip pat apatinių ir viršutinių galūnių zonų apdorojimui.

„Manipula 4“ turi 3 mažus skirtingo dydžio purkštukus, kurie, be aprašytų efektų, prisideda prie kolageno susidarymo ir jos tankinimo. Pagerinkite odos išvaizdą ir struktūrą, užtikrinkite kėlimo efektą. Purkštukai naudojami kaklo ir veido, kaklo ir švelnaus ploto šalia akių.

Prietaiso pagalba galima atlikti abi kosmetologines procedūras, leidžiančias sukurti gražią figūrą ir pagerinti odos būklę, taip pat terapines manipuliacijas, kuriomis siekiama sumažinti tam tikrų ligų skausmą raumenyse ir sąnariuose.

Prietaisas turi aiškų jutiklinį meniu su grafiniais ragikliais, beveik tyliu kompresoriumi, didelės galios ir didelio efektyvumo, kuris leidžia greitai susigrąžinti įsigijimo išlaidas. Meniu parametrai turi gamyklinius nustatymus, tačiau kosmetologas gali juos keisti pagal kliento poreikius.

Vakuuminio ritinio masažas starvac sistemoje taip pat prieinamas tik grožio salonuose ir klinikose. Prancūzijoje pagamintas „Starvac SP“ originalas yra labai populiarus dėl didelio su juo atliekamo masažo efektyvumo (vakuuminis ritininis, konservuotas, refleksologinis), jis nėra laimėjęs Grand Prix nominacijoje „Geriausias prietaisas celiulito gydymui“.

Tai gana platus ir brangus prietaisas, sveriantis vos 50 kg, naudojamas salonuose vakuuminei terapijai, limfos drenažo procedūroms ir anticeliulito vakuuminio ritinio masažui. Unikalus prietaiso rankinis instrumentas turi 2 volus, kurie, naudojant vakuuminį retušavimą, suformuoja ir aktyviai minkština odos raukšles, naikindami riebalų ląsteles. Patobulintą slydimą užtikrina 2 išoriniai ritinėliai, o manipuliatoriaus mentelės sustiprina limfos drenažo poveikį ir skatina sunaikintų riebalinių audinių ląstelių pašalinimą iš organizmo.

Net jei nėra aktyvaus spaudimo ant odos, prietaisas užtikrina pakankamą anticeliulito masažo efektyvumą, kurio rezultatai aiškiai matomi po 2-3 procedūrų.

Be vakuuminio volo masažo manipuliavimo prietaisas apima:

 • 4 dvigubos siurbimo puodeliai yra skirti veiksmingai ekspozicijai probleminėse srityse. Puodelių veikimas sukonstruotas taip, kad apsaugo odą nuo tempimo vakuume ir nesugadintų audinių. Masažo procedūra nesukelia skausmo ir nepalieka sumušimų. Puodeliai gali būti naudojami vienu metu, taip sumažinant laiką, praleistą vienam masažui.
 • 4 dideli skaidrūs dubenys vakuuminiam masažui, kurio skersmuo 40–10 cm, skirti pagerinti raumenų tonusą, limfos drenažą ir refleksologiją.
 • 3 mažos dubenys veido vakuuminiam masažui. Jie taip pat naudojami pataisyti cicatricial formacijas ir dirbti sunkiai pasiekiamose vietose.

Prietaisas yra paprasta naudoti, turi optimalią priedų vietą ant skaidrių lentynų lentynų, gali dirbti pastoviu ir impulsiniu režimu. Jis naudojamas masažuoti bet kurią vietą, įskaitant galvos odą.

Vakuuminio volo masažas b flexy

Efektyvi salono procedūra Baltarusijoje gaminamiems prietaisams B-Flexy CelluStop. Skirtingi įrenginio modeliai gali turėti skirtingą konfigūraciją. Pirmieji modeliai turi stūmoklio valdiklį ir yra įrengti tik 1 rankena vakuuminio volo masažui atlikti. Vidutinės konfigūracijos modeliai jau turi jutiklinį ekraną, veikia 18-20 programų, o jų rinkinyje esantis instrumentas yra labiau pažengęs. Maksimalios konfigūracijos modeliai su jutikliniu ekranu ir apšvietimu, be standartinio rankinio elemento, turi mini antgalį, skirtą kaklo, kojų, sunkiai pasiekiamų vietų ir akupunktūros masažavimui. Vaistas yra aprūpintas termografiniu celiulito laipsnio analizatoriumi.

Visi B-Flexy įrenginiai yra tylūs ir efektyvūs. Kalbant apie vakuuminę galią, šie prietaisai viršija skirtingų gamintojų kolegas, kartu išlaikydami energijos suvartojimą, nors šis indikatorius yra reguliuojamas visuose įrenginiuose.

Iš esmės tai yra standartinis kokybės įrenginys, kuris sujungia savo darbinį ritininį LPG masažą ir vakuuminį efektą. Tarp gamintojo nustatytų programų yra:

 • 35 min. Lipomazažas Android ir genoidams (pirmuoju atveju jie veikia skrandį, rankas ir nugarą, antra - ant šlaunų, pėdkelnių ir sėdmenų), lipomazažas su vienodu pilnumu, LPG masažas odai, kuri yra susilpnėjusi ir susilpnėjusi,
 • 25 minučių šviesos kojų drenažo procedūra, lipomazažas vyrams, kuris padeda įtempti pilvą, stiprina liemens ir pan.

Deja, toks prietaisas netinka veido masažui, nauji modeliai naudojami tik kaklo audinio tonui padidinti. Be to, B-Flexy prietaisai pasižymi gana didelėmis sąnaudomis, kurių ne kiekvienas salonas gali sau leisti. Nors yra įrodymų, kad šių prietaisų populiarumas yra ne mažesnis už Starvak instrumentų populiarumą.

Vakuuminis ritininis masažas su „Vortex“ 

Jis taip pat laikomas puikiu brangaus ir mažiau efektyvaus ritininio masažo pakaitalu. Didelis prietaiso dydis ir aukšta kaina leidžia jį naudoti tik grožio salonų ir klinikų sąlygomis.

Tai vidutinio galingumo įrenginys su galimybe programuoti ir viena manipuliacija, skirta kūno masažui, kurią gamina Rusijos bendrovė, vadovaudamasi Vokietijos specialistais. Tiesą sakant, tai yra Vokietijos kokybės prietaisas, atitinkantis buitinio vartotojo reikalavimus: svorio mažinimas, kūno apimties mažinimas ir kova su celiulitu.

Vakuuminio ritinio masažas, užtikrinantis vibracinį-vakuuminį poveikį kūnui, gali būti atliekamas ir Prancūzijoje „Le Skin V6“, „Dermopulse“, „Skintonik“, Rusijos „Charm“ modelio ir kitų italų, kinų ir japonų prietaisais.. Visi jie turi skirtingų dydžių rankenas, todėl galima masažuoti veidą ir kūną.

Įvairiuose įrenginiuose vakuuminio volo masažas gali būti derinamas su RF kėlimu, odos infraraudonųjų spindulių šildymu, kavitacija. Papildomos funkcijos padeda padaryti procedūrą veiksmingesnę, aišku, kad šiuo atveju rezultatas pasirodys greičiau nei tik ritinio masažo ir vakuuminio poveikio derinys. Faktas yra tas, kad paviršinis ir gilus audinių kaitinimas prisideda prie kraujotakos aktyvinimo, o tai savo ruožtu pagerina jų mitybą ir kvėpavimą, atkuria normalų metabolizmą.

Prietaisai, jungiantys kavitaciją ir vakuuminį ritininį masažą, gali intensyviau sunaikinti riebalų ląsteles, tai palengvina ultragarso smūgio banga, kuri gali sulaužyti net kietus objektus, tokius kaip inkstų akmenys. Tiesa, šios bangos galia masažo prietaisuose yra tokia, kad prisideda prie tik riebalų dalelių sunaikinimo. Akivaizdu, kad kavitacija gali sustiprinti audinių kaitinimą, todėl prietaisai, sujungiantys visus šiuos efektus (kavitacija, radijo bangų ir infraraudonųjų spindulių efektai, vakuuminis ir ritininis masažas), gali gauti daug naudos mažiau procedūrų.

Akivaizdu, kad skirtingų prietaisų vakuuminio volo masažo procedūrų kaina bus kitokia, tačiau naudingiausia įsigyti nešiojamą įrenginio versiją, kuri, nors ir neturės papildomų funkcijų, padidinančių klasikinio masažo poveikį, tačiau bus saugesnė nuo higienos.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.