^

Aprangos makiažas ir spalva blyškiai odai

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Sudėtis nuo šviesios odos nėra ypač sunku. Šiuolaikinė pramonė pristatė daugybę spalvų ir atspalvių, kurie laimės šviesoje pateiks blyškią odą.

Žinoma, ryškus makiažas atrodys absurdiškas dėl alabastrinės odos. Nenaudokite ryškių mėlynos ir mėlynos, rudos ir rausvos atspalvių. Būtina teikti pirmenybę blyškių spalvų - lengvo smėlio, minkšta rožinė, šviesiai pilka, smėlio ir rudos spalvos. Šiame intervale galite naudoti šaltus ir šiltus atspalvius. Pearly šešėliai turėtų būti naudojami atsargiai: jie gali švelninti vidinius kampų akis šiek tiek arba uždėti šešėliai dramblio kaulo pagal antakius, kad akys vizualiai didesnis.

Jei naudosite podvodku, norėdami nukreipti aiškią rodyklę aukščiau ir po akimis, ji atrodys įspūdingai dėl blyškios veido odos. Jūs galite padaryti plonas išlenktas rankas, ir tiesiai, ir zadekorirovat akis kaip kačių.

Kartu su porcelianine odos spalva juoda tušas taps puikiu. Nenaudokite slyvų, mėlynos ir mėlynos skerdenos atspalvių, nes šios spalvos suteiks alabastro odai išblukusią išvaizdą.

Blyškios odos kremas

Yra galimybė pabrėžti porceliano odos tonas, naudojant šiuolaikines dekoratyvinės kosmetikos priemones, pavyzdžiui, pamatą.

Tamsiai gaišto odos grietinėlę atstovauja tokie prekių ženklai: "Chanel", "Dior", "Clinique". Dėl blyškios odos nereikia pasirinkti toninių garsų atspalvių su geltonu pagrindu ir bronzikatoriais. Yra triukas, kuris padės padaryti veido beveik. Būtina sumaišyti 3: 2 tonu ir drėkinamuoju kremu santykiu, kuris taikomas veido paviršiui.

trusted-source[1]

Apsvaiginkite nuo šviesios odos

Alebastrinės odos savininkams draudžiama švelniai rožinės spalvos atspalvių. Pirmenybė turėtų būti teikiama minkšta rožinė arba persiko atspalviai.

Sumišimas gali pakeisti moters išvaizdą. Pirmiausia, skaistalai turėtų būti dedami į skruosnius ir šešėliai. Tada ant viršutinio voko užtepamas nedidelis kraujo kremas. Kai kurie makiažo menininkai rekomenduoja naudoti skaistalą tik viršutinėje skruosnių dalyje, toli nuo nazolabialių raukšlių. Toks priėmimas suteiks asmeniui daugiau jaunatvio ir naujo išvaizdą.

Lūpdaukis blyškiai odai

Butelei odai reikia atsigaivinimo ir sveikos išvaizdos. Naudojant lūpdažį yra idealus būdas tai pasiekti.

Porcelianinės odos turėtojai tinka minkštiems lūpų dažams ir blizgesiams, būtent persikams, rožiniams ir smėliams. Jų dėka lūpos tampa viliojančios spalvos, o oda taps spinduliuojančia ir šviežia.

Milteliai šviesiai odai

Pasirinkti milteliai blyškiai odai yra nepatogūs. Galite rekomenduoti šių gamintojų produktus, kurie idealiai tinka porcelianinei odai:

 1. Lumine, tonas "0".
 2. Marie Kay, "dramblio kaulo 1" spalva.
 3. Max faktorius № 01, 20, 85.
 4. Bourgeois Biodetox, yra keletas tinkamų atspalvių.
 5. L'Oreal Alliance Perfect, tonas R1.
 6. Vivienne Sabot, lengviausio atspalvio drėkinamieji milteliai.
 7. Chambord, šviesūs atspalviai.
 8. Už Dora, antibleksas.
 9. Pupa šilko taškas, Nr. 1.
 10. Triumfas, lengvas atspalvis.

Plaukų spalva blyškiai odai

Blyškios odos savininkai dažnai kenčia nuo jų trūkumo - veido ir kūno odos pernelyg didelis skausmas yra skausmo apraiška. Tačiau, turėdamas kūrybišką požiūrį, jūs galite paversti bet kokį nepalankią padėtį oriai. Tai yra sėkmingos plaukų spalvos pasirinkimas blyškiai odai.

Sėkmingiausias derinys yra tamsios plaukų spalva ir blyški porcelianinė oda. Ir berniukai su rudomis akimis, pasižyminčios labai šviesia oda, yra labai populiarus tarp vyrų. Todėl blyškios odos savininkas gali kompensuoti šį trūkumą ir pabrėžti savo "razinus", keičiant plaukų spalvą, naudojant spalvą. Pirmą kartą ši procedūra turėtų būti atliekama patyrusio kirpėjo pagalba, kuri pataria pasirinkti tinkamą dažų tonas, taip pat jo gamintoją. Reikėtų pažymėti, kad "blyškios" moterys paprastai turi labai jautrią odą, kuri gali reaguoti su alerginiais bėrimais bet kokiai agresyviai kosmetikai ir buitinėms cheminėms medžiagoms.

Dažniausiai natūrali plaukų spalva sveikiose moterims su šviesia oda yra raudona. Nors yra ir blondinės (blondinės) su mėlynomis akimis, kurių gamta suteikė šviesią ir jautrią odą. Jei dėl sąžiningos lyties nemanoma, kad būtina keisti savo plaukų spalvą, jie turi sušvelninti blyškių perteklių naudojant makiažą ir tinkamą drabužių spalvą.

Spalvos drabužių šviesiai odai

Labai daug žmonių, turinčių sąžiningą odą, susiduria su drabužių pasirinkimo problema. Pavyzdžiui, šviesa gali būti neskaidri porceliano odos savininkų veido savybes ir atrodo kaip vaiduoklis. Todėl drabužių dizaineriai sukūrė tam tikras taisykles, kurias, jei pageidaujama, reikėtų laikytis, kad būtų sukurta patraukli išvaizda.

 1. Visų pirma, drabužiuose būtina naudoti tamsią spalvą - tamsiai mėlyna, įvairių atspalvių mėlyna, smaragdas.
 2. Taip pat gerai atrodys šviesios, grynos spalvos drabužių, skirtų blyškios odos savininkams, pavyzdžiui, raudonos, geltonos, žalios spalvos.
 3. Juodųjų drabužių fanai turėtų dėvėti ryškius priedus, pavyzdžiui, raudonus tonus.
 4. Nenaudokite balto, smėlio, apelsino, grietinėlės ir terakotos drabužių. Tokie atspalviai apšviečia odą vizualiai.
 5. Drabužių pastelinės spalvos taip pat netinka porceliano odos savininkams. Bet jei vis dėlto ryškios spalvos nėra mėgstamos, tuomet reikia pastelinių šaltų atspalvių spalvų, pavyzdžiui, turkio spalvos.

Maudymosi kostiumėlio spalva dėl blyškios odos

Mažosios spalvos maudymosi kostiumėlio spalva turėtų pabrėžti savininko orumą, o ne atvirkščiai. Todėl labiausiai pageidaujama yra neoninių spalvų maudymosi kostiumėliai, kurie didina saulės spindulių ryškumą ir palengvina šviesių odos savininkų pasirodymą.

"Palyginti" moterims labiausiai tinka mėlynos ir turkio spalvos maudymosi kostiumėliai. Viskas, kas primena jūros bangos spalvą, idealiai tinka labai šviesiai odai.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.