^
A
A
A

Suspaudimas lygiagrečiose juostose

 
, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
 
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Sužinokite, kaip teisingai atlikti šį užduotį

Sraigtai ant lygiagrečių strypų yra svarbi tricepso stiprioji treniruotė. Ji vysto visas tris tricepso galvutes (ilgas, šonines ir medines), taip pat krūtinės ir pečių raumenis.

Dauguma vyrų daro klaidą tuo, kad jie nusilenks per tolią į priekį, o tai padidina didelio krūtinkaulio raumens apkrovą ir deltoidinių raumenų priekines sijas, todėl pratimai tricepsams yra mažiau veiksmingi.

Jei negalite išspausti kūno svorio, pirmiausia naudokite specialų stendą. Kai pratimas tampa jums lengvesnis, žiupsnelis tarp jūsų kojų ar laikykite svorį brangakmenį tarp kojų, susiejant jį su sunkiosios atletikos diržu.

  • Suimkite barus neutraliu rankeniu ir ištiesinkite rankas. Jūsų rankos turėtų būti iš abiejų pusių, o ne priešais jus.
  • Sulenkite kelius ir kryžius savo kulkšnis. Ištraukite skrandį.
  • Lėtai nuleiskite kūną tiesiai žemyn, kol pečių pečių dalis yra lygiagreti grindims.
  • Vėl pakelkite iki beveik pilno rankų ištiesinimo, bet nesumažinkite alkūnių.
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.