^

Taškas U

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Taškas u yra oda iš erogeninių zonų moters kūne. Pažiūrėkime, kur tu esi, ir kaip tinkamai jį paskatinti. Taip pat labai daug naudingos informacijos apie padidėjusio jautrumo zonas moterų kūne - a ir g punktuose.

Moteriškoji kūno dalis yra daug erogeninių zonų, visų pirma tai yra žinomas taškas g, kuris vis dar ginčijamas iki šios dienos. Be taško g yra taškas u ir net taškas a. Bet tai ne visos jautrios sritys, kurios yra moterys. Erogeninių zonų ypatybė yra ta, kad, tinkamai stimuliuodama, moteris gali gauti nepamirštamą malonumą ir orgazmą.

Taškas u yra minkštas erekcijos audinys, kuris yra susiaurėjęs su nervų galūnėmis. Taškas u yra tarp įėjimo į makštį ir šlaplę. Tokią erogeninę zoną galite rasti savo, paimdami vonią ar dušu. Tai ne apie masturbaciją, pirmiausia reikia rasti tausojančią erogeninę sritį ir suvokti, kokia stimuliacija suteikia jums daugiau malonumo, nesvarbu, ar tai švelniai paliečia, ar lengva pūsti. Po to, kai radote savo, galite leisti partneriui paskatinti jautrią zoną.

Atkreipkite dėmesį, kad stimuliavimas u taško ne visada baigiasi lytinių santykių. Labai dažnai paprastas pirštų lazdas ir glostymas gali sukelti moterį neįtikėtiną jaudulį ir netgi orgazmą. Kadangi taškas šalia klitorio yra tinkamas stimulas, jis taps nauja malonumo šaltiniu.

Gua taškai

Gua taškai yra labai jautrios erogeninės zonos ant moteriškos kūno. Pažiūrėkime apie kiekvieną tašką, jo savybes, stimuliavimo taisykles ir vietą.

  1. G - labiausiai žinomas erogeninis taškas. Zona g yra tiek moterims, tiek vyrams. Moterims jis yra ant makšties priekinės sienelės, 5-6 centimetrų gylio, o vyrams tiesiojoje žarnoje - tarp antsnulio ir prostatos. Stimuliuoja jautrią zoną pirštais ir lytinių santykių metu. Yra specialių pozų, leidžiančių jums padidinti g per lytinius santykius.
  2. U - priešingai nei anksčiau aprašyta erogeninė zona, mažiau žinoma, bet ne mažiau jautri. Žinoma, skambučio taškas nėra visiškai teisingas, nes jis yra gana didelis plotas. Erogeninė zona yra virš šlaplės, iš abiejų pusių. Remiantis tyrimų rezultatais, taškas u nėra jautrus visoms moterims. Tai reiškia, kad ne kiekviena moteris naudojasi ir jaudina jos stimuliacija. Taškas u yra erekcijos audinys, kuris yra sumuštas nervų galūnėmis. Su tinkamu erogeninės zonos stimuliavimu moteris turi stiprų seksualinį susijaudinimą ir norą šlapintis.
  3. A taškas yra jautrių audinių grupė prieš makštį, tarp gimdos kaklelio ir šlapimo pūslės. Ypatingas jaudulys, stimuliuojant tašką a, pasireiškia gimdos aplinkinių audinių susitraukimo metu. A zonos stimuliavimas yra įmanomas, kai penis prasiskverbia į gimdos kaklelį, apie 3 cm. Šiuo metu partneris gali jausti stiprų moters raumenų susitraukimą ir žymiai sudrėkinti organus. Jei taip atsitinka, tada taškas a randamas teisingai.

Gua taškai yra ypatingos erogeninės zonos ant moteriškos kūno. Tinkamas šių punktų stimuliavimas veda prie sužadinimo ir nepamirštamo malonumo. Tačiau pagrindinė taisyklė, kaip rasti ir paskatinti, yra jautri gėja, yra pasitikėjimas partneriu.

U taškas moterims

Moterų taškas yra mažai žinoma erogeninė zona. Erotinis ir įdomus šio klausimo potencialas neseniai buvo tiriamas klinikiniais tyrimais Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jo vardas, tas taškas, kurį gavote iš anglies šlaplės vietos, tai yra šlaplės taškas. Taigi, atsižvelgiant į tyrimus, tau yra kita erogeninė moters moters kūno zona, kurios teisingą stimuliavimą galima susieti su orgazmu ir maloniu jauduliu.

U yra už šlaplės, ty virš įėjimo į makštį atidarymo. Tikslas yra šiek tiek žemiau šlaplės, tarp jo ir makšties. Anatomiškai taškas u apibrėžiamas kaip "odos" liauka arba kūgio kūno kanalo forma.

Odos liaukos yra pavadintas vardu Alexander Skin, kuris pirmą kartą atrado ir apibūdino šią erogeninę zoną medicinos literatūroje. Taigi, remiantis mokslininko tyrimais, taškas u vadinamas mažomis vestibulinėmis (paraurethral) liaukomis arba, kitaip tariant, moterų prostatos liauka. Tikslas u yra visoje kumšteliame kanalo kūne ir yra panašus į jo struktūrą, t. Y. Homologiškas žmogaus prostatos liaukai. Taškas u užfiksuoja šlaplę, klitorį ir įėjimą į makštį. Visa tai rodo, kad su tinkama stimuliacija taško, moteris gali gauti beprotišką malonumą, viršijantį klasikinį makšties orgazmą.

Kur tau ta vieta?

Kur yra taškas ir kaip teisingai ieškoti? Visų pirma, verta žinoti, kad taškas ar zona yra speciali minkšto erekcijos audinio sritis. Sužadinimas yra susijęs su tuo, kad šioje svetainėje yra daug nervų galūnių. U yra tarp įėjimo į makštį ir šlaplę.

Jusu jautrumas yra individualus. Be to, už kiekvieną iš sąžiningos lyties zona turi vietą. Taigi, kai kuriose vietose šlaplė yra viduryje, kiti yra arčiau įėjimo į makštį. Tai yra iš vietos, nuo taško u jautrumas priklauso.

Paprastai per lytinius santykius taškas u nėra stimuliuojamas ir net paveiktas, taigi papildomam stimuliavimui reikia atskiro dėmesio ir stimuliacijos. Norėdami gauti nepamirštamų pojūčių, galite pabandyti nedelsdami dirbti visose erogeninėse zonose. Šiam tikslui ideali padėtis yra ideali, kai moteris yra ant viršaus ir šiek tiek pakreipta į priekį. Tokiu atveju poveikis bus u taške ir moterų prostatos liauka, tai yra, odos liauka. Bet kuriuo atveju, kai ieškosite taško, moteris patirs daug linksmybių.

Kaip rasti tašką u?

Kaip rasti tašką, klausimą, į kurį domina daugybė moterų, norinčių dar labiau pasidžiaugti seksualine intymumu. Taško paieška taip pat įdomi vyrams, ieškantiems vis daugiau ir daugiau būdų, kaip įtikti savo partnerį. Jo pavadinimas - erogeninė zona, kurią gavote iš anglų žodžio "šlapimas", ty šlaplės ar šlaplės. Tinkamas u taško stimuliavimas skatina serotonino laimės hormono gamybą.

Raskite tašką u, kuris yra labai paprastas, užtenka stimuliuoti sritis abiejose šlaplės pusėse. Moterys gali stimuliuoti savarankiškai, su šviesos dėmėmis ir traukinukais. Taškas u gali paveikti ir lytinio akto metu. Dėl to moteris turi stumti dubenį į žmogaus šlaunis, kad erogeninis u liečia varpą.

Jei vis tiek abejojate u taško jautrumu, pabandykite lengvai liesti erogeninę zoną. Atkreipkite dėmesį, kad taškas u užfiksuoja klitorį ir įėjimą į makštį. Tai reiškia, kad stimuliuojant galite gauti milžinišką klitorio orgazmą. Rekomenduojame paskatinti tašką keliais būdais. Visų pirma, tai yra masturbacija, kai moteris savarankiškai tiria savo kūno jautrumą. Patyrimas ir preliminarios partnerio glamonės yra dar vienas būdas rasti tašką u ir džiaugtis.

Orgazminiai taškai gua

Orgazminiai taškai gua - moters kūno zona su padidėjusiu jautrumu. Kiekvieno punkto stimuliavimas atskirai, ir visi iš karto - puiki proga įvairinti seksualinį aktą, padaryti seksą intensyvesniu, įdomiu ir įdomiu. Kiekvienas orgazminis taškas yra nervų galūnių grupė, kuri plinta visoje moteriškoje kūno pusėje ir suteikia nepakartojamą malonumą.

A taškas

Ši erogeninė zona laikoma antra jautrumo po g. Taškas yra makšties priekyje, tarp gimdos kaklelio ir šlapimo pūslės. Labai jautrus a - audinių grupes su nervų galūromis, kurių palietimą atlieka malonumas ir šviesos drebulys visame kūne. Su pakankamu sužadinimu ir tinkamu taško a stimuliavimu, gimdos audinys pradeda sustoti.

Tikrasis taško pavadinimas yra AFE (priekinis Fornix erogeninis). Erogeninę zoną atidarė 1994 m. Ginekologas iš Malaizijos Chua Chi Ann. Kadangi a taškas yra giliai makštyje, jį galima stimuliuoti tik naudojant vibratorių arba lytinio akto metu. Jei taškas yra aptiktas, tada riebalus pradeda aktyviai paskirstyti, o tai rodo artėjantį malonumą. Labai dažnai netgi varpa nesiekia taško a, taigi be sekso žaislų moteris niekada nejaučia, kaip jautri jos kūnas, ypač a.

Taškas U

Orgazminis taškas u yra šalia šlaplės prie įėjimo į šlaplę. Paprasčiau tariant, taškas u yra tarp įėjimo į makštį ir klitorį. Erogeninė zona yra atsakinga už moteriško ejakuliato gamybą (skystis, išsiskiriantis per orgazmą ir susijęs su squirt). Skatindami u zoną, raginkite šlapintis. Tai paaiškinama tuo, kad masažuojant tašką u pagal įtaką, taip pat įeina ir odos liaukas, tai yra moterų prostatos liaukos, esančios ant smegenų šlaplės kūno.

Norėdami gauti orgazmą, jūs galite stimuliuoti save savo pirštais arba paprašyti savo partnerio apie tai. Geriausias būdas mėgautis stimuliacija u yra cunnilingus, tai yra stimuliavimas su liežuviu. Dėl to, partneris turi atlikti minkštus apskrito judesius. Su orgazmu iš taško u, moteris jaučiasi greitai spazmai ir drebulys visame kūne. Normalaus sekso metu taškas t neturi įtakos. Erogeninę zoną galima stimuliuoti pirštais arba naudoti poziciją, kai moteris yra ant viršaus ir pakreipta į priekį. Beje, ši pozicija leidžia jums gauti ir paskatinti visus orgazminius taškus gu a. •

Taškas G

Populiariausi erogeninė zona yra maža antspauda ant priekinės sienelės makšties. G punktas gavo vardą garbei vokiečių ginekologo Ernsto Grafenbergo, kuris atidarė jį 5-6 cm gyliui už šlaplės ir gaktos kaulų. G, kaip taškas u - labiausiai pažeidžiamos erogeninės zonos moteriškoje kūne. Taškas gali būti skatinamas rankiniu būdu, tokiu būdu suteikiant nepamirštamą jausmą moteriai arba naudojantis specialiomis pozomis, skatinančiomis g lyties metu.

Tačiau tuo pačiu metu g punktas nėra taip gerai žinomas dėl klitorio, o ne daugelis moterų išdrįsta ieškoti brangios g. Įdomiausia yra tai, kad g zona yra vyrų, jie turi anos, tarp antsnulio ir prostatos liaukos. Moterims taškas g yra kaip žirnis, kuris išsipūsto stimuliacijos metu, o vyrukas primena kaštoną, kuris gali būti jaučiamas 4-6 cm gilumoje išangėje. Vyrų ir moterų stimuliavimas ir malonumas visiškai priklauso nuo pasitikėjimo partneriu ir emancipacija, ty noru linksmintis.

Stimuliuojant tašką u

U taško stimuliavimas gali būti atliekamas masturbuojant ar lytinio akto metu. Puikios šio erogeninės zonos stimuliavimo galimybės yra misionierių laikysena arba pora, kurioje mergaitė yra ant viršaus. Tačiau labiausiai idealus stimuliacijos variantas yra kunnilingasas, tai yra masažas pagal kalbą. Ką dar galite prisiliesti prie tokios jautrios srities, jei ne su kalba? Be to, vyras savarankiškai kontroliuoja šį procesą, daugiausia dėmesio skiriant partnerio reakcijoms ir pageidavimams.

Taško stimuliavimas taip pat gali būti atliekamas pirštu. Vyriški pirštai vaidina vieną iš lemiamų vaidmenų praleidžiant ir iš anksto, paskatindami kiekvieną moters kūno dalį. Siekiant stimuliuoti pirštu, pakanka nukreipti nuo klitoriaus galo iki makšties pradžios. Bet nepasukite sunkiai į erogeninę zoną, nes vietoj malonumo tai gali sukelti partnerio skausmą ir atsisakymą toliau dalyvauti tokiuose padegimuose. Pirštų judesiai turėtų būti vertikalūs ir horizontalūs, kad būtų malonumas, galite naudoti tepalą, tai yra tepalą.

Kalbant su u punkte, kalbos pagalba stimuliacijos, šis metodas yra sunkiau pirštu stimuliacija, bet daug efektyviau. Visa problema ta, kad ne visi vyrai sutinka, kad savo partneriui duotų žodines garbanojimo. Poveikis taškui u taip pat gali būti lytinis narys. Kad tai padarytumėte, galite naudoti pozą, kai moterys yra ant viršaus, arba tiesiog nuplaukite jautrią zoną su varpos galu.

Erogeninis taškas u

Erogeninis taškas u yra padidėjusio jautrumo erekcijos audinio dalis. Tikslas u yra abiejose šlaplės pusėse, šiek tiek virš įėjimo į makštį, bet žemiau klitorio. Vykdant taško u erogeninio potencialo tyrimą ir tyrimą nustatyta, kad jautrioji zona gali būti stimuliuojama ir prispaudžiama pirštais masturbacijos proceso metu, pagal kalbą ar varpą lytinio akto metu.

Kadangi taškas u yra šlaplės dalis, ty šlaplė, nereikia priminti moteriškos ejakuliacijos. Pavyzdžiui, vyrams šlaplė yra kanalas, kuriame judama kaip sėklinė skystis, ty sperma ir šlapimas. Daugelis klaidingai tiki, kad moterų šlaplė rodo tik šlapimą, bet tai nėra. Kai galingas orgazmas, kai kurios sąžiningos lyties organai gali išskirti specialų skysčių iš šlaplės, tačiau tai nėra šlapimas.

Tinkamai stimuliuojant erogeninį tašką u, odos liaukos patenka į pavojų, todėl cheminė sudėtimi panašus šarminis skystis yra vyriškas spermatozoidas. Tokio skysčio kiekis gali būti nuo kelių lašų, iki 2-4 stalo šaukštų. Su stipria dubens raumenų susitraukimu, skystis išeina kaip purkštukas, ir panašus reiškinys vadinamas squirting. Įdomiausia yra tai, kad tokia visiško malonumo pasireiškimas ir iliustruotas orgazmo pavyzdys gali sukelti kompleksų ir net ginčus tarp partnerių. Kadangi kai kurie vyrai, kurie nėra išsilavinę ir nėra nurodyti moteriško orgazmo niuansuose, squirting už šlapimo srovę.

Taško orgazmas u

Taško u orgazmas dažnai yra susijęs ir lyginamas su klitoriniu orgazmu. Taip yra dėl to, kad šlaplės stimuliavimo metu ir po įtakos esančio taško klitoris taip pat patenka. Šią orgazmą gali patirti kiekviena moteris. Be to, po gimdymo momento u ir klitorio orgazmo orgazmas yra vienintelis būdas patenkinti moterį, nes gali būti uždrausti ryšiai su įsiskverbimu.

Tačiau dažniausiai taško orgazmas pasireiškia masturbuojant. Norint pasiekti orgazmą stimuliuoti tašką u, galite naudoti pirštus, varpą ar padaryti kunnilingą. Norėdami pasiekti orgazmą, galite naudoti specialias pozas, pavyzdžiui, 69 pozą, kai kiekvienas partneris gauna burnos padegimą. Jei norite paskatinti, tu padėsi kelti, kai moteris yra ant viršaus ir šiek tiek nukreipta į priekį arba bet kurią kitą padėtį, kurioje moteris ar seksualinis partneris gali paskatinti tašką su pirštu. Daugelis sekso terapeutų rekomenduoja naudoti sekso žaislus, kurie leidžia įvairinti seksualinį gyvenimą ir išsiaiškinti visus erogeninius taškus ir zonas moterų kūne.

Masažo taškas u

Taško u masažas, tai yra vieno iš pernelyg jautrių moters erogeninių zonų stimuliavimas, turėtų būti teisingas. Visų pirma, jums reikia jaudintis, nes tinka šiam išankstiniam priertikavimui ar maudymui. Būtent šiuo momentu žmogus gali pradėti masažuoti u tašką. Tam, kad masažas taptų orgazmo priežastimi, rekomenduojama naudoti kunnilingusą, tai yra poveikį erogeninei sričiai su liežuviu. Be burnos padegimų galite stimuliuoti ir pirštais. Tai gali būti padaryta tiek savarankiškai per masturbaciją, tiek patikėti tokį intymumą partneriui.

Tačiau nesijaudink, jei tuo metu stimuliuodami tašką ir orgazmą nepasiekėte arba jokių ypatingų jaudinančių pojūčių nepasirodė. Kiekviena moteris yra unikali, todėl žmogus gali patirti išprotėjantį orgazmą nuo silpno erogeninio taško stimuliavimo, o kitam - orgazmą galima tik pilname seksualiniame bendravime.

Taškas u yra viena iš jautrių erogeninių zonų moters kūne. Šio taško stimuliavimas gali suteikti malonų jaudulį ir ilgą orgazmą. Yra keletas stimuliavimo būdų, iš kurių kiekvienas leidžia atskleisti moters erogeninį tašką u. Svarbiausia - nebijoti eksperimentų ir pasitikėti savo partneriu.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.