^

Penki būdai palaikyti naujus santykius

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Moterims ir vyrams nieko nepaprastai malonu nei gauti šviežius ir naujus įspūdžius apie kartu praleistą laiką. Problema ta, kad nauji santykiai palaipsniui tampa stabilūs, patikimi, bet ... Nuobodu. Bet tai neturėtų atsitikti! Kiekvieną kiekvieną minutę galite gyventi kaip laisvo kritimo jausmą. Čia pateikiami penki pagrindiniai principai, kuriuos mėgdamos poros gali taikyti, kad nauji santykiai būtų nauji ir įdomūs.

Metodas Nr. 1. Naudokitės tuo, kad esi skirtingas

Vyrai ir moterys yra skirtingos ir niekada nebus kitaip. Naudokite šį skirtumą ne dėl to. Padidinti tarpusavio nesusipratimą, kai praeina pirmoji pasigailėjimo meilė. Tegul šis skirtumas suteikia jums galimybę mokytis vieni iš kitų ir žaviuosi viena kitai.

Pavyzdžiui: ji mėgsta virti, bet nepatinka futbolas. Jis myli futbolą, bet nepatinka virti. Paimkite iš vienos pusės, ką jūs nežinote, kaip ir niekada nepadarėte. Labai įdomu išmokti ir gauti naujų žinių. Leisk mergaitei eiti į futbolą, o vaikinas bent kartą virėjas jo mergina picos. Jei tai padarysite kartu, jūs patirsite daugybę ryškių, juokingų, juokingų ir liesiančių akimirkų.

Ir dar daugiau. Laikui bėgant, kad jūsų santykiai taptų gilesniais ir įdomiais, vyrai ir moterys turi suprasti ir gerbti vienišų kitų seksualinį unikalumą. Jūs turite suprasti, studijuoti ir vertinti savo skirtumų pobūdį, įpročius ir išvaizdą vieni kitus, o ne kovoti su jais ar leisti jiems pakenkti jums. Būkite kitokios!

2 metodas. Sukurkite specialius atvejus

Nepaisant jūsų užsiėmimų, vis tiek rasite laiko eiti į restoraną tiesiog tiesiog pažvelgti į vienas kitą, mėgautis maloniomis atmosferomis ir gražiu maistu, šokiu. Sukurkite šią ypatingą progą, apsirengę, rezervuoti ir pasimėgauti tuo, kad jūs jausitės ramus ir paguoda save. Tai puikus būdas praleisti laiką kartu, planuoti savo ateitį, atostogas, keliones ar dalintis savo svajonėmis apie karjerą.

Kartais jums reikia rasti saugią vietą, kur galima bendrauti, - tai gali būti svarbi intymų santykių palaikymo dalis. Bendrinkite, kaip jaučiate ir ką galvoji. Kai jūs galite laisvai ir atvirai bendrauti vieni su kitais, tai sustiprina santykių meilės ir šviežumo jausmą.

3 metodas. Suteik viena kitai mažai dovanų

Kiek laiko laukti, kol bus kitas gimtadienis, naujuosius metus, kovo aštuntą? Netikėtai atleiskite atostogas ir laukite to, kad kiekvienas iš jūsų kasdien išmoktų kurti specialius momentus. Tada jums reikės bendro jausmo, kuris gali atsitikti bet kuriuo metu.

Šis momentas gali būti nedidelis nenumatytų dovanų, el. Laiškų, ekskursijų, kartu mokantis ką nors naujo, kartu dainuojamos rašytinės ar pasirinktos dainos ... Visi šie šauliai yra ypatingo momento sukūrimas.

Metodas Nr. 4. Ar "pagarba"

"Pagarba" kilęs iš lotyniško žodžio, o tai iš tikrųjų reiškia sugrįžti. Atkreipk dėmesį į savo partnerį kaskart, kai jis ką nors daro. Praktiškai tai reiškia, kad reikia atkreipti dėmesį į visus savo partnerio žodžius ir priespaudus, jo talentus ir vertinti juos. Kai jūsų mylimasis kažkas ką nors daro, laikykis jo veiksmų kaip mažas stebuklas.

Pasakykite vieni kitiems, kaip tai padarys jūsų partneris, ar kaip jums malonu turėti savo mažą puokštę violetinių ar kaip jums patinka, kad paruošė jus kavą ryte. Tai visada atnaujina santykius ir sukuria atostogas tomis akimirkomis, kai kitos poros skamba įpročiais ar įprasta.

Patarimas # 5. Dėkoju partneriui dažniau

"Ačiū už tai, kad esi mano gyvenime". Kiekvieną savo santykių dieną raskite būdą kalbėti apie tai savo partneriui. Pagarba jam yra geriausias priešnuodis palaikyti pokyčius santykiuose, kurie įvyks laikui bėgant. Niekas išlieka tas pats, tačiau, jei pasidalinsite dėkingais jausmais vieni kitiems, jūsų santykiai vystysis. Bet kokia nuotaika, pokalbis, dovana, kelionė yra nauja galimybė pasakyti: "Dėkoju, kad esate mano gyvenime".

Galite pasakyti "ačiū" už gėlių, knygų, maitinimas, poilsis, žvakės, vynas, teatras, koncertai, šokiai, plaukiojimas, masažas ir tiesiog galimybę klausytis, bet nepamirškite kasdien išreikšti savo dėkingumą.

Nesunku išlaikyti naujus santykius šviežias ir seksualus - tiesiog dėkojame vieni kitiems ir tiems paprastus momentus, kurie daro mūsų gyvenimą laimingą.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.