^

Meilė toli: 6 motyvai

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Pirmieji romantinių santykių mėnesiai yra be debesys, pilni aistros ir optimizmo. Lankytojai atrodo, kad jie turi visą gyvenimą į priekį - laimingi ir rami.

Bet kas, jei žmonės dėl kokių nors priežasčių negali būti fiziškai kartu ir turi išlaikyti santykius nuotoliniu būdu? Kai kurios poros sugeba įveikti visus sunkumus, netgi kilometrai jiems nėra kliūtis, tačiau, deja, dauguma tokių sąjungų yra pasmerktos iš anksto. "Ilive" atstovauja 10 labiausiai paplitusių priežasčių, kurios tampa nuotolių santykiais, realiais spuogais, nesilaikant tikrovės ir realybės sapnų.

Komunikacijos stygius

Žinoma, daugelis sakys, kad mobilieji telefonai ir "Skype" bendravimas yra puikus išeitis, nes žmonėms buvo savaites ir mėnesius, kol laukė laiško iš mylimo. Tačiau technikos pažanga vis dar nepakeis asmens pokalbio apie tete-a-tete, ypač jei pora buvo kartu ilgą laiką ir dabar priversta bendrauti tik tokiu būdu.

"Phantom" bendra ateitis

"Phantom" bendra ateitis

Fantomo kolektyvo ateitis yra dar viena priežastis, kodėl meilė atstumia avarijas. Jei žmonės negali nuspręsti perkelti, tuomet vargu ar bus galima planuoti ateitį. Toks santykis, kai niekas nenori duoti, paprastai trunka ilgai.

Išdavystė arba vieno miesto taisyklės

Lankytojai, esantys atstumu vienas nuo kito, lieka ištikimi ... Arba bent jau bando tai padaryti. Tiesą sakant, tai nėra taip paprasta, nes kartais būna vienatvė, o įdomios pažintys kartais baigiasi ne tik drauge ...

Pasitikėti

Pasitikėti

Jei šiuo metu jūs tiesiog palaikote santykius su mylimuoju atstumu, tada, greičiausiai, perskaičiusi ankstesnę pastraipą, pagalvokite apie lošėjo lojalumą. Tačiau nepagrįstas pasitikėjimas partneriu gali kelti pavojų santykiams ir galų gale sunaikinti juos. Tiesą sakant, mažai tikėtina, kad galėsite išsiaiškinti, ar asmuo keičia tave, ar esi ištikimas. Tas pats pasakytina apie įprastus santykius. Būti šalia vienas kito žmonės net negali įtarti, kad jų pusė sukelia audringą gyvenimą šone. Todėl tikimybė, kad nepasitikėjimas ir nuolatinis smegenų plovimas padės jums sukurti tvirtus santykius.

trusted-source[1]

Kiek kainuoja meilė?

Kiek kainuoja meilė?

Žmonės, esantys toli nuo kito, bando susitikti kuo dažniau, o tai, žinoma, reikalauja pinigų. Keliaudami traukiniu, autobusu, automobiliu ar skrydžiu lėktuvu, taip pat mokėdami už sąskaitas už telefoną, visa tai gali būti papildoma veiksniai, kurie ilgainiui įtrauks romantinius santykius į pastovų meilės išlaidų skaičiavimą. Daugelis porų dažnai skiriasi dėl finansinių priežasčių.

Gyvenimas tęsiasi

Gyvenimas tęsiasi

Kai nėra kitokios išeities ir aplinkybių negalima keisti, tada santykiai tolimoje vietoje yra vienintelė išeitis. Negalima sakyti, kad absoliučiai visos poros yra pasmerktos nesėkmei, o daugelis negali atlaikyti ilgo atsiskyrimo ir tampa emociškai toli. Bet net jei šis plonas siūlas, kuris jungia žmones, yra grėsmingai įtūžęs ir plūstantis, negalima išvengti rimtų pokyčių, jei santykiai yra brangūs ir tai ne tik meilė.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.