^

Kaip eksperimentuoti su bikini

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Seksualus apatinis trikotažas, pvz., Bikinis, yra labai svarbus meilės darymui. Jūs galite eksperimentuoti su bikini skirtingais būdais, kad atrodytų burnoje ir seksualiai lovoje. Kas gali būti seksualinė pramoga su bikini?

trusted-source[1], [2]

Žaidžia ryškiomis spalvomis

Jei esate paplūdimyje ar baseine, bet kuriuose maloniuose kurortuose ar viešbutyje, turite įsigyti keletą ryškių skirtingų spalvų bikini. Ir tada visos nuomonės bus pasvirtos tik tau. Bikini yra nuostabus dalykas. Tai gali padaryti jus labiau seksualiai ir atsipalaidavę.

Įrodyta, kad skirtingos spalvos, psichologai, skirtingai įtakoja žmogaus psichiką. Bikini juoda yra neįtikėtinai viliojanti. Bikini raudona spalva gali iškart uždegti gyvulinės aistros. Baltas bikinis yra nekaltumo įsikūnijimas, bet kas žino, ką velnį galima paslėpti už klusnios merginos atvaizdo.

Gaisras ir bikini

Savaitgaliais galite praleisti tingumą ir palaimą, jei atliksite savo tvarkaraštį. Sureguliuokite sau ir jį tinginį sekmadienį, ypač romantišką, kuris pasirodys po pietų. Naudodamiesi bikini, galite tiesiog nusimesti nuobodulį. Kaip? Tai labai paprasta. Paskambinkite jam šašinio kebabo ar grilio, kuris bus virti bikini. Ugnis ir bikini mergaitė yra svajonė bet kuriam žmogui, kuris iš savo smegenų iš karto pasieks kažką senovės ir gyvulį. Jūsų naktis bus nepamirštama - ir visa tai dėka eksperimentai su bikini.

trusted-source[3], [4]

Atkreipkite bikinią kūrybingai

Bikini namuose esanti mergaitė ir plaukų segtukas yra dar vienas būdas išbandyti šį "aprangą". Jūs galite lėtai nusirengti priešais savo vaikiną, išlaisvinti plaukus nuo špagato ... Nepaisydami jo. Būkite tikri, kad šiuo seksualinio apeliacinio akto metu bet kokia žvaigždė pavydėtų. Pažiūrėk, kaip jis reaguoja - galbūt šios akimirkos taps jūsų gyvenime ryškiausiomis.

trusted-source[5]

Susprogdinti savo smegenis

Jei norite, kad jūsų vaikinas būtų malonus siurprizas arba ištirptų jo smegenis - žiūrėkite į bikini į veidrodį ir paimkite keletą nuotraukų. Atsukite bikinio viršaus juosteles ir paprašykite, kad šiuo momentu fotografuotume veidrodyje. Arba paimkite nuotrauką atspaudžiant juosteles ant liemenėlių ar kelnaitės ir atsiųskite į savo mobilųjį telefoną su karštu tekstu.

Bikini ir ledas

Bikini - tai ne tik drabužiai, bet ir galimybė plikas, o ne atskleisti. Jei esate karštyje, uždėkite bikini ir paprašykite jo masažuoti atvirą kūną ledo kubeliais. Leiskite vaikinui stebėti, kaip šie kubai paverčia jūsų kūnu. Atspėk, kaip baigsis šis ledo masažas.

trusted-source[6]

Bikini - daugiau nei drabužiai

Bikini - mažos audinių juostelės ant krūtinės ir šlaunų. Bet tai ne tik drabužiai. Jei norite žaisti ir eksperimentuoti, naudokitės bikini ir padarykite savo seksą nepamirštamą.

trusted-source[7]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.