Kontracepcija

Šiame skyriuje rasite išsamią informaciją apie tai, kokia kontracepcija yra, kada vartoti kontracepciją, kiekvieno kontracepcijos tipo pranašumus ir trūkumus. Išsamiai aprašyti kontracepcijos metodai ir metodai, skubios kontracepcijos priemonės ir hormoninė kontracepcija. Aprašyti populiarūs kontracepcijos preparatai, skirti kontracepcijai.

Pertraukiamas lytinis aktas - veiksmingumas ir žala

Pertraukiamas lytinis aktas yra vienas iš kontracepcijos metodų, kuris susideda iš vario pašalinimo iš makšties, kol prasideda ejakuliacija. Šis metodas yra naudojamas siekiant užkirsti kelią kontracepcijai ir yra seniausias kontracepcijos metodas.

Neatidėliotinos kontracepcijos

Neatidėliotina kontracepcija yra kontracepcijos metodas po neapsaugoto lytinio akto, kai reikia nedelsiant apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo: po atsitiktinio seksualinio bendravimo, su prezervatyvu pertrauka, išžaginimas ir kt.

Hormonų turinčios gimdos kontraceptikai

"Mirena" yra levonorgestrelio išleidimo sistema, pagaminta iš polietileno ir T formos. "Mirena" ilgis yra 32 mm. Apie vertikalią veleną yra cilindrinis bakas, užpildytas levonorgestreliu (52 mg), kuris stipriai veikia endometriją nei progesteronas. Iki

Gryni gestageniniai implantai

Įvadas ir implantų pašalinimas atliekamas per pirmąsias 5 menstruacinio ciklo dienas ar bet kurią kitą dieną, su pasitikėjimu, kad nėštumas moteriai nėra.

Gryni gestageno kontraceptikai

Pirmoji vaisto injekcija atliekama nuo 1-7 dienomis menstruacinio ciklo. Vaistas gali būti skiriamas bet kuriai kitai menstruacinio ciklo dienai su pasitikėjimu, kad moteris nėra nėščia (neigiami tyrimo ir istorijos duomenys).

Grynai gestageno tablečių kontraceptikai (mini pili)

Priėmimas gestagenovyh tablečių kontraceptikus reikia pradėti nuo 1-osios mėnesinių ciklo dienos, kai tabletės vartojamos be pertraukos, kai yra reikalinga kontracepcija.

Kombinuoti geriami kontraceptikai (COC)

Kombinuoti geri kontraceptikai yra labai efektyvi grįžtama nėštumo prevencijos priemonė. Šiuolaikinių KKL Perlo indeksas (TL) yra 0,05-1,0 ir daugiausia priklauso nuo narkotikų vartojimo taisyklių laikymosi.

Kas yra hormoninė kontracepcija?

Hormoninės kontracepcijos tikslais naudojami moterų lytinių hormonų sintetiniai analogai, naudojami estrogenai ir progesteronas, kurio struktūra yra artima natūraliai, o veikla yra daug didesnė. Tai leidžia jums vartoti kontraceptines priemones labai mažomis dozėmis.

Kontraindikacijos į gimdą vartojančius prietaisus

Kontraindikacijos, kaip naudoti šį kontracepcijos metodą, yra: nėštumas arba įtarimas dėl jo. Ūminės, pasibaigusios ir lėtinės uždegiminės gimdos ir priepuolių ligos, dažnai pasunkėjančios.

Intrauterinių prietaisų komplikacijos ir šalutinis poveikis

Naudojant intrauterinius prietaisus gali būti tiek komplikacijų, tiek nepageidaujamų šalutinių poveikių. Įvedus intrauterinius prietaisus, galima išsivystyti komplikacijas, tokias kaip gimdos perforacija (0,2%).

iLive portāls nesniedz medicīnisku padomu, diagnostiku vai ārstēšanu.
Portālā publicētā informācija ir tikai atsauce, un to nedrīkst izmantot, konsultējoties ar speciālistu.
Uzmanīgi izlasiet vietnes noteikumus un politiku. Taip pat galite susisiekti su mumis!

Autortiesības © 2011 - 2020 iLive. Visas tiesības aizsargātas.