^

Šiame skyriuje rasite išsamią informaciją apie tai, kokia kontracepcija yra, kada vartoti kontracepciją, kiekvieno kontracepcijos tipo pranašumus ir trūkumus. Išsamiai aprašyti kontracepcijos metodai ir metodai, skubios kontracepcijos priemonės ir hormoninė kontracepcija. Aprašyti populiarūs kontracepcijos preparatai, skirti kontracepcijai.

Kontracepcija

Coitus interruptus: veiksmingumas ir žala

Pertraukiamas lytinis aktas yra vienas iš kontracepcijos metodų, kuris susideda iš vario pašalinimo iš makšties, kol prasideda ejakuliacija. Šis metodas yra naudojamas siekiant užkirsti kelią kontracepcijai ir yra seniausias kontracepcijos metodas.

Neatidėliotinos kontracepcijos

Neatidėliotina kontracepcija yra kontracepcijos metodas po neapsaugoto lytinio akto, kai reikia nedelsiant apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo: po atsitiktinio seksualinio bendravimo, su prezervatyvu pertrauka, išžaginimas ir kt.

Hormonų turintys intrauteriniai kontraceptikai

"Mirena" yra levonorgestrelio išleidimo sistema, pagaminta iš polietileno ir T formos. "Mirena" ilgis yra 32 mm. Apie vertikalią veleną yra cilindrinis bakas, užpildytas levonorgestreliu (52 mg), kuris stipriai veikia endometriją nei progesteronas. Iki

Grynai gestageniniai implantai

Įvadas ir implantų pašalinimas atliekamas per pirmąsias 5 menstruacinio ciklo dienas ar bet kurią kitą dieną, su pasitikėjimu, kad nėštumas moteriai nėra.

Gryni gestageno kontraceptikai

Pirmoji vaisto injekcija atliekama nuo 1-7 dienomis menstruacinio ciklo. Vaistas gali būti skiriamas bet kuriai kitai menstruacinio ciklo dienai su pasitikėjimu, kad moteris nėra nėščia (neigiami tyrimo ir istorijos duomenys).

Grynai gestageno tablečių kontraceptikai (mini pili)

Priėmimas gestagenovyh tablečių kontraceptikus reikia pradėti nuo 1-osios mėnesinių ciklo dienos, kai tabletės vartojamos be pertraukos, kai yra reikalinga kontracepcija.

Kombinuoti geriami kontraceptikai (COC)

Kombinuoti geri kontraceptikai yra labai efektyvi grįžtama nėštumo prevencijos priemonė. Šiuolaikinių KKL Perlo indeksas (TL) yra 0,05-1,0 ir daugiausia priklauso nuo narkotikų vartojimo taisyklių laikymosi.

Kas yra hormoninė kontracepcija?

Hormoninės kontracepcijos tikslais naudojami moterų lytinių hormonų sintetiniai analogai, naudojami estrogenai ir progesteronas, kurio struktūra yra artima natūraliai, o veikla yra daug didesnė. Tai leidžia jums vartoti kontraceptines priemones labai mažomis dozėmis.

Kontraindikacijos į gimdą vartojančius prietaisus

Kontraindikacijos, kaip naudoti šį kontracepcijos metodą, yra: nėštumas arba įtarimas dėl jo. Ūminės, pasibaigusios ir lėtinės uždegiminės gimdos ir priepuolių ligos, dažnai pasunkėjančios.

Intrauterinių prietaisų komplikacijos ir šalutinis poveikis

Naudojant intrauterinius prietaisus gali būti tiek komplikacijų, tiek nepageidaujamų šalutinių poveikių. Įvedus intrauterinius prietaisus, galima išsivystyti komplikacijas, tokias kaip gimdos perforacija (0,2%).

Pages

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.