^
A
A
A

Vyrų stiprumo kokybė priklauso nuo kraujo grupės

 
, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 16.10.2021
 
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

15 March 2017, 09:00

Turkijos mokslininkai, Ordo universiteto atstovai, sako, kad grupės narys žmogaus kraujyje gali paveikti jo stiprumą.

Daugybė atliktų eksperimentų mokslininkai parodė, kad vyrai, kurie turi pirmos grupės kraują, daug mažiau skundžiasi nekokybišku erekcija.

Įdomu tai, kad pagal statistiką pirmosios grupės savininkai yra daugiau nei 40% visų planetoje gyvenančių žmonių. Todėl daugiau nei pusė vyrų populiacijos pasaulyje gali būti linkę į impotencijos vystymąsi.

Turkų specialistų atliktas eksperimentas buvo atliktas dalyvaujant 350 skirtingų amžiaus vyrų atstovų, kurie skundėsi dėl galios. Vidutinis dalyvių amžius buvo apie 30-50 metų, bet ne daugiau kaip šešiasdešimt metų. Po to, kai visi dalyviai paaukojo kraują analizei, nustatyta, kad iš jų beveik nėra pirmosios kraujo grupės savininkų: vis dėlto likusios grupės buvo maždaug vienodai proporcingos.

Žinoma, eksperimentas iš karto buvo smarkiai kritikuojamas tiek žiniasklaidoje, tiek medicinos specialistams, dirbantiems šia linkme. Analizuojant informaciją, gautą atlikus tik šimtui žmonių tikrinimą, neįmanoma gauti tikrai ir visiškai teisingų išvadų. Nepaisant to, dauguma mokslininkų pripažįsta, kad gauti duomenys taip pat turi reikšmingą reikšmę statistikos srityje: neįmanoma visiškai patvirtinti tokių faktų sutapimo.

Iki šiol nežinoma, ar moksliniai kritikai pripažino tyrimo rezultatus, ar jie buvo oficialiai paskelbti recenzuojamuose moksliniuose periodiniuose leidiniuose.

Rusija dr levas Shcheglov, kuris susijęs su klausimais, psichologijos ir seksualumo daugelį metų, sakė, kad pareiškimas apie santykiai kraujo grupės ir vyrų seksualinės veiklos neatitinka tikrovės ", Seksologija kaip mokslas neturi tokios informacijos apie tokių santykių. Labiausiai tikėtina, kad mes susiduriame su beprasmiais duomenimis, mėgindami jausti vienodą vietą. Jei toks tyrimas atliekamas, jo dalyviai turėtų būti atrenkami ne chaotiškai, bet labai neabejotinai. " Be to, profesorius pridūrė, kad jis tokius teiginius remiasi ironiškai ir mano, kad tai bent "absurdiška".

Mes jau atlikome daugybę tyrimų šiuo klausimu. Pavyzdžiui, buvo nustatyta, kad bent dešimt procentų vyrų populiacijos anksčiau ar vėliau susiduria su erekcijos disfunkcija. Ir asmenims, įveikiantiems 40 metų trukmės barjerą, tokie pažeidimai nustatomi kiekvieną trečią atvejį.

Kaip sako gydytojai, dažniausiai vartojami vaistai, kurių veiksmai yra skirti gerinti erekcijos funkciją, o ne visi padeda. Galbūt tai yra dėl to, kad sutrikusio stiprumo priežastys gali būti skirtingos: dažniausiai tai susiję su blogais įpročiais, nutukimu, diabetu, širdies ir kraujagyslių ligomis.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.