^
A
A
A

10 patarimų jaunoms mamos

 
, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 16.10.2021
 
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

24 October 2012, 17:52

Pirmieji motinystės metai yra mieguotos naktys ir tuo pačiu metu didelis džiaugsmas, taip pat daug patarimų iš giminaičių, pediatrų ir draugų, kaip rūpintis vaiku, ką daryti ir ką nedaryti. Tai gali tiesiog supainioti jaunąją motiną, neaišku, kokios rekomendacijos yra naudingos ir kurių negalima laikytis. Padėdami suprasti šią situaciją nusprendė tos pačios jaunos motinos, kurios dalyvavo apklausoje ir atsakė į klausimus, ir domėjosi visomis nėščiomis moterimis. Mes atstovaujame 10 geriausių moterų patarimų, kurie jau tapo motinomis ir patyrėme visą motinystės džiaugsmą.

Negalima palyginti su kitomis mama

Dažnai matome jauną motiną, vaikštinančią vežimėliais. Moterys dalijasi naudingos informacijos ir patarimų viena su kita. Žinoma, šiuo požiūriu nieko blogo, o patarimas iš asmens, kuris jau susidūrė su jūsų susidomėjimu, yra labai naudingas. Vis dėlto nedarykite visko, kas su kuo nors susitvarkytų. Visi žmonės yra skirtingi, kiekvienas turi savo požiūrį į išsilavinimą.

Pasitikėk savo instinktais

Žinoma, jūs jau išmokote daug naudingų knygų apie vaikų priežiūrą patarimų, kur, pavyzdžiui, rekomenduojama neimti vaiką į savo rankas, jei jis šaukia, kad nesugadintų jo. Tačiau, jei jaučiate, kad jūsų siela yra neteisinga, kai vaikas verkia, tada atsisakykite visų šių rekomendacijų ir sekite savo instinktais.

Nepirkite per daug dalykų

Be abejo, labai malonu užsiimti apsipirkimu, ypač kai pasirenkate mažus slankiklius, ryoshonkus ir skrybėles. Tačiau patirties turinčios motinos sako, kad naujai atsiradęs didžiulis dalykas bus tik tualetuose, nes vaikas auga greitai, o daugeliui dalykų net negalima to išbandyti. Todėl būk atsargus, nepirkite vaikų daiktų su lagaminais.

Palaikykite ramybę

Rami motina - ramus kūdikis. Mažiau nervingas, nes vaikas yra gerai ir nusiminęs su savimi. Rūpinkitės savo vaiko nervais ir savo.

Nepamiršk apie savo vyru

Jei prieš sutuoktiniui visą jūsų dėmesį ir meilę, tada su vaiko gimimu daug moterų ryškiai keičia orientyru ir pereina prie vaiko. Stenkitės nepažeisti savo vyro, nes tai gali neigiamai paveikti jūsų santykius. Taip pat jaunos mamos pataria nepamiršti apie save. Suteik laiko savo išvaizdai, nes esate ne tik rūpestinga motina, bet ir graži jauna moteris.

Dienos režimas

Laikantis režimo, vaikas nereikalauja papildomo ramybės, jam jau apie vienerius metus sukurtas reikalavimas valgyti ir svajoti tam tikromis valandomis. Ir pabudimo laikas palaipsniui didėja po pietų ir miego naktį.

trusted-source[1], [2], [3]

Mėgaukitės laiku

Mėgaukitės mintimis, praleistomis su vaikais, kai ateis laikas, kai jie augs, ir jūs vėl norėsite pajusti tuos laimingumo momentus, kai vaikai buvo labai trupiniai.

Nebandykite būti supermatu

Negalima paklausti savęs per daug, nes nesate geležis. Vaikų auginimas yra ilgas ir aštrus kelias, o jei neturite laiko, vaikas to nepadarys dėl to mažesnio.

Kantrybė ir vėl kantrybė

Kartais sunku būti kantrūs, ypač jei esate jaunoji mama. Rūpinkitės savo nervais ir būkite mažiau nervu, nes nėra beviltiškų situacijų, o patirtis ateina su laiku.

Skaitykite

Geriausias dalykas, kurį gali padaryti tėvai, norintys šviesti savo vaiką, yra skaityti. Negalima nusipirkti vaikų knygų su gražiais vaizdais, bet parodyti jam įdomų pasakų pasaulį, lėtai įkūnydami meilę literatūrai.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.