^

Sveikata

Genito sistemos organai

Moterų išskyros su kvapu ir niežuliu

Moters lytinių organų anatomijoje viskas taip sutvarkyta, kad sekrecijos liaukos išskiria gleives, kurios palaiko sveiką mikroflorą ir užtikrina jų grynumą. Išskyros iš makšties yra normalus procesas, jei tik jos yra skaidrios ir be ryškaus nemalonaus kvapo.

Geltonos išskyros ir niežėjimas moterims

Makšties išskyros yra baltos spalvos ir neutralaus kvapo. Esant normaliai būklei, jo rūgštinė aplinka apsaugo nuo patogeninių bakterijų, kurios nedideliais kiekiais yra jos mikrofloroje, dauginimosi ir neleidžia joms prasiskverbti į giliuosius sienų sluoksnius.

Niežulys intymioje zonoje moterims

Jei niežulys moterų intymioje srityje – vulvos ir tarpvietės srityje (tarpvietėje) – trunka ilgiau nei kelias dienas ir sustiprėja arba atsiranda lydinčių simptomų, tokių kaip paraudimas ar išskyros, reikia kreiptis į gydytoją..

Kodėl niežulys atsiranda prieš menstruacijas ir ką daryti?

Galbūt dauguma moterų prieš prasidedant naujam mėnesiniam ciklui gali skųstis įvairaus laipsnio diskomfortu. Vieniems tai pasireiškia padidėjusiu dirglumu ir nuovargiu, kitiems – pilvo skausmais ir žarnyno sutrikimais.

Nepageidaujamas kvapas iš moterų: ką tai reiškia, priežastys

Makšties išskyros atsiranda dėl makšties viduje esančios liaukų sistemos darbo. Jų pobūdis gali keistis periodiškai - pavyzdžiui, pasikeitus mitybos ar klimato sąlygoms, atsiradus seksualinei veiklai ar vystantis ligoms.

Ką daryti ir kaip gydyti, jei išleidžiamas kvapas?

Siekiant išsiaiškinti diagnozę, daugelis gydytojų pataria atlikti dubens organų ultragarso funkciją, kuri leidžia pašalinti naviko procesus.

Simptomai ir tipai ūminio cistito

Šlapimo pūslės uždegimas yra viena iš dažniausiai pasitaikančių šlapimo sistemos ligų. Pagrindinis patologijos bruožas yra skausmingi ir sunkūs simptomai

Deginimas ir niežėjimas šlaplėje po šlapinimosi

Tarp simptomų, kurių pasireiškimas yra genito šlapimo organų ir anogenitinės zonos srityje, deginimas po šlapinimosi yra pastebėtas daug dažniau nei kiti nemalonūs pojūčiai ir, žinoma, sukelia nerimą. 

Niežėjimas, deginimas ir paraudimas intymioje vyrų zonoje

Niežėjimas ant kūno nėra pavojingas, bet labai nemalonus ir erzinantis simptomas, kurį dauguma žmonių susidūrė ne vieną kartą. Niežėjimas visada sukelia obsesinį norą palengvinti jūsų kančias, nusišlifuodamas niežtinčią vietą.

Stiebas ir kiti simptomai: kvapas, niežėjimas

Vaginalinė paslaptis paprastai yra skaidri, kartais būna balkšvi arba gelsva, jos nuoseklumas skiriasi nuo drėgmės iki gleivinės. Jo kiekis truputį skiriasi priklausomai nuo mėnesinių ciklo fazės.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.