^

Sveikata

Virškinimo trakto ligos (gastroenterologija)

Aholia

Būklė, kai tulžis nesigamina ir nepatenka į plonąją žarną, apibrėžiama kaip acholija. TLK-10 šis pažeidimas priskiriamas tulžies pūslės ligoms - kodu K82.8. 

Tenesmas: kas tai?

Tenesmas - šią sąvoką iš graikų kalbos galima išversti kaip „neveiksmingą potraukį“. Šį simptomą gali lydėti skausminga reakcija.

Stemplės leukoplakija

Jei viršutinio virškinamojo trakto gleivinės audinio epitelio sluoksnis pradeda intensyviai keratinizuotis, tada jie kalba apie stemplės leukoplakijos vystymąsi. Pradiniame ligos etape susidaro tanki plokštelė, kuri yra tinkama pašalinti ir praktiškai nėra lydima uždegiminio proceso požymių. 

Stumdoma stemplės išvarža

Turint diafragminę išvaržą arba hiatalinę išvaržą, diagnozę galima suformuluoti kaip slenkančią stemplės išvaržą. Akivaizdu, kad supaprastintas pavadinimas, apibūdinantis, pacientams yra suprantamesnis.

Pykinimo gydymas gastritu: tabletes, alternatyvias priemones, žoleles

Nuo pykinimo dėl gastrito bet kokie vaistai nuo uždegimo, visi vaistai nuo vėžio, padeda gerai. Galite pabandyti hilak, hilak-form, ranititdin, maalox, fosfalugel, smect.

Gastritas pykinimas

Po paviršiaus gastritas reiškia ūminį uždegiminį procesą viršutiniame, gleivinės sluoksnyje. Dažnai šiame procese dalyvauja ir submucosa, esanti tiesiai po gleivine. 

Rėmuo su gastritu

Daugelis žmonių yra susipažinę su nepatogiu dirginimo jausmu, degančiu palei stemplę: tai yra rėmuo. Problema gali kilti valgant aštrus ar kepti maistas, greitas maistas po persivalgymo ir net po pernelyg didelio fizinio aktyvumo. 

Kodėl gelsta ir ką turėčiau daryti?

Nebūtina iš anksto nerimauti: gali būti, kad mūsų pateikta informacija padės jums orientuotis į simptomus ir nustatyti patologijos buvimą ar nebuvimą.

Overeating riešutai

Vertingi mitybiniai produktai, kurie pagerina širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimą, prisideda prie svorio mažinimo, Alzheimerio ligos prevencijos ir onkologinių ligų yra riešutai.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.