^

Sveikata

Klinikiniai tyrimai

Moterų šlapime padidėjęs raudonųjų kraujo kūnelių kiekis

Moterų šlapime padidėję eritrocitai yra svarbus diagnostinis ženklas, galintis parodyti įvairias patologines būkles, padidėjusį vidaus organų ir sistemų stresą, sutrikusius adaptacijos procesus ir daug daugiau.

Prostatos slaptoji analizė

Laboratorinis kūno skysčių, išskiriamų iš prostatos liaukos, tyrimas - prostatos sekrecijos analizė - neinvazinė (neskausminga ir saugi) diagnostinė procedūra. Ši analizė leidžia įvertinti liaukos būklę, taip pat nustatyti ligą ankstyvoje stadijoje.

Cistito tyrimai: ką turėčiau imtis?

Jūs neturėtumėte žaisti su savo sveikata, ypač dėl to, kad sunku diagnozuoti cistitą. Atsižvelgdamas į esamus skundus, pacientas gali kreiptis į savo gydytoją, ir jis atliks preliminarią diagnozę, remdamasis medicinos istorija ir laboratoriniais tyrimais, ir nuspręs, kuris gydytojas lankysis: pacientas, urologas, nefrologas, ginekologas, venereologas ir kt.

Tepimo ant floros rezultatai: leukocitai, eritrocitai, epitelis, gleivės

Ginekologinis ar urologinis tepinėlis yra ne tik mūsų kūno viduje gyvenančios mikrofloros tyrimas, bet ir kiti vidinės aplinkos komponentai, kurie taip pat gali turėti svarbią informaciją diagnozei.

Bakterinė ir ne bakterinė augalija

Drožlių, kurių atstovai yra sferiniai, coccal flora gali būti atstovaujama visose jo rūšyse. Paprastai kokosai kartu su kitais oportunistiniais ir neutraliais makšties mikroorganizmais yra ne daugiau kaip 5%.

Ką rodo tepinėlis, rodantis florą?

Mikrobiologinio ar citologinio tyrimo rezultatas gali būti perduotas pacientui arba siunčiamas analizę paskyrusiam gydytojui (ginekologui, urologui ir kt.). Įrašyti įrodymus buvo pateikta speciali bakteriologinio ar citologinio tyrimo forma.

Eritrocitai šlapime: simptomai, poveikis, diagnozė

Skundai dėl skausmo paprastai lydi urolitizę, cistitą, šlapimo rūgšties krizę. Kitais atvejais skausmas gali būti ne. Didžiausias pavojus šiuo atveju yra naviko procesai šlapimo pūslėje ir inkstuose.

Padidėjusio raudonųjų kraujo kūnelių priežastys šlapime

Laboratorinių tyrimų rezultatai dažnai kelia daug klausimų pacientams. Tai ypač aktualu, kai kraujo elementai yra skysčiuose, kur jie paprastai neturėtų būti, pavyzdžiui, jei šlapime yra raudonųjų kraujo kūnelių.

Streptokokas moterims, turinčioms nėštumą, vyrams ir vaikams

Streptokokai yra gramneigiami mikroorganizmai, kurie yra daugelio gleivinių užkrečiamųjų ir uždegiminių ligų sukėlėjai. 

Fluorijos tepinėlių analizė: kaip paruošti, kas rodo?

Tarp daugelio laboratorinių tyrimų yra mikrofloros tepinėlis - analizė, kuri nustato bakterijų buvimą surinkimo vietoje, taip pat juos identifikuoja.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.