^

Placentos formavimas ir vystymasis

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 17.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Placenta yra kvėpavimo organas, mityba ir vaisiaus ekskrecija. Jis išskiria hormonus, kurie užtikrintų normalią motinos ir apsaugoti vaisių nuo imuninio agresijos motinos dalis, užkirsti kelią savo atmetimo, įskaitant užkirsti kelią motinos imunoglobulino G (IgG) praėjimą.

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5], [6]

Vieta žmogaus kūne

Placentos vystymasis

Po implantacijos trofoblastis pradeda sparčiai plisti. Išsamumas ir gylis implantacijos priklauso nuo lizės ir invazinių gebėjimas trophoblast. Be to, net ir šiais nėštumo trophoblast laikais pradeda išskirti žCG, baltymų PP1, augimo faktorius. Pirminės trophoblast L skiriama dviejų tipų ląstelės: citotrofoblastai - sincitiotrofoblastai ir vidinį sluoksnį - išorinį sluoksnį forma symplast ir šis sluoksnis yra vadinamas "primityvios" arba "prevorsinchatye forma." Pasak kai kurių mokslininkų, ji atskleidė funkcinę specializaciją šių ląstelių prevorsinchaty laikotarpį. Jei sincitiotrofoblastai pasižymi invazijos į vidinės sienelės endometriumo su žalos motinos venų kapiliarų ir sinusoidžių, prymitywnym už citotrofoblastai būdingą proteolitinio aktyvumo, kad sudarytų ertmės gleivinę, kuris gauna motinos eritrocitai iš pažeistų kapiliarų.

Tokiu būdu, aplink nuskendusių blastocistos, turinčio daugybę ertmių pripildytų motinos eritrocitų ir sunaikintų slaptųjų gimdos liaukų laikotarpiu - tai atitinka prevorsinchatoy arba lakūninius ankstyvoje vystymosi stadijoje placentos. Šiuo metu endodermo ląstelėse vyksta aktyvūs pertvarkymai, prasideda embrionų ir ekstra embrioninių formavimų formavimas, amniono ir trynio pūslelių formavimas. Pirminių citotrofoblastinių ląstelių proliferacija formuoja ląstelių kolonijas arba pirminius vulgarus, padengtus sincytiotrofoblasto sluoksniu. Pirminių vilnių išvaizda laiko požiūriu sutampa su pirmąja neegzistuojančia menstruacija.

12-13 d. Vystymosi dieną prasideda pirminių vilnių transformacija į antrines. Trečiosios vystymosi savaitės metu prasideda vaskulizacijos procesas, dėl kurio antriniai vulgaris virsta tretinio vilniu. Pilis yra uždarytas su nuolatiniu sincytiotrofoblastiniu sluoksniu, stromoje yra mezenchimos ląstelių ir kapiliarų. Šis procesas atliekamas palei visą embriono maišo perimetrą (žiedo formos chorionas, atsižvelgiant į ultragarsą), bet taip pat ir tada, kai blauzdos liečiasi implantacijos padu. Šiuo metu laikinų organų rezervuaras veda prie viso embriono maišelio iškilimo į gimdos šviesą. Taigi iki 1 mėnesio nėštumo pabaigos nustatomas embrioninio kraujo apykaita, kuris sutampa su širdies susitraukimo embriono pradžia. Embrionas išgyvena didelius pokyčius, yra centrinės nervų sistemos užuomazga, kraujo cirkuliacija prasideda - suformuoti bendrą hemodinamikos sistemą, formavimas, kuris pildo 5 savaites nėščia.

Nuo 5-6 nėštumo savaitės yra labai intensyvus placentos formavimas, nes būtina užtikrinti embriono augimą ir vystymąsi, ir pirmiausia reikia sukurti placentą. Todėl per šį laikotarpį placentos vystymosi greitis yra greitesnis nei embrionų vystymosi greitis. Šiuo metu besivystantis sincitiotrofoblastas pasiekia spiralines arterijas myometrium. Uteroblokacinis ir placentinis embrioninis kraujo tekėjimas yra intensyvios embriogenezės hemodinamikos pagrindas.

Tolesnė pleneros plėtotė atsiranda dėl tarpsnio formos. Paplitusi sincytotrofobijos citotrofoblastinė medžiaga, apjuosianti spiralines arterijas, transformuojasi į tipiškas gimdos placentos arterijas. Perėjimas prie placentos cirkuliacijos vyksta 7-10 savaičių nėštumo metu ir baigiasi 14-16 savaičių.

Tokiu būdu, aš trimestro nėštumo laikotarpis yra aktyviai trofoblastų diferenciacijos, vaskuliarizacijos ir susidarymo chorioninis formavimo placentos ir vaisiaus dėl motinos organizmo.

Placenta visiškai suformuota 70-osios dienos nuo ovuliacijos momento. Iki nėštumo pabaigos placentos svoris yra V, atsižvelgiant į vaiko kūno svorį. Kraujo tekėjimo greitis placentoje yra apie 600 ml / min. Nėštumo metu placenta "senėja", kartu su kalcio nusėdimu vulkėse ir fibrinu ant jų paviršiaus. Perdozavimo fibrino nusėdimas gali būti stebimas cukriniu diabetu ir Rh-konfliktuose, todėl blogai mityba vaisius.

Placenta yra laikinasis vaisiaus organas. Ankstyvosiose vystymosi stadijose jos audiniai skirstomi greičiau nei embriono audiniai. Toks asinchroninis vystymasis turėtų būti laikomas tikslingu procesu. Po atskyrimo placenta srautai turi teikti gimdyvių ir vaisiaus kraują, imunologinį sukurti imunitetą, užtikrinti sintezę steroidų ir kitų metabolinių poreikių besivystančiam vaisiui, šio žingsnio patikimumas priklauso nuo vėlesnio nėštumo eigai. Jei placentos formavimas yra nepakankamas trofoblastinės užkrečiamosios ligos sukūrimas, atsiranda žemutinė placenta - persileidimas arba vaisiaus uždelstas vystymasis; su nepakankama plakato konstrukcija susidaro antrojo nėštumo pusės toksiškumas; jei užkrėtimas yra per gilus, galima padidinti placentą ir tt Placencijos ir organogenezės laikotarpis yra labiausiai atsakingas nėštumo vystymuisi. Jų teisingumą ir patikimumą užtikrina sudėtingas motinos kūno pasikeitimas.

Trečiojo ir ketvirto nėštumo mėnesio pabaigoje, kartu su intensyvaus vulgų augimu implantacijos srityje, prasideda vagų degeneracija už jos ribų. Negaunant tinkamos mitybos, jie patiria spaudimą iš augančio vaisiaus maišo, praranda epitelią ir sklerozę, kuri yra sklandaus choriono formavimo stadija. Morfologinis placentos formavimo bruožas šiuo laikotarpiu yra tamsiai vulgaris citotrofoblasto išvaizda. Tamsios citotrofoblastinės ląstelės turi didelį funkcinį aktyvumą. Kitas struktūrinis vilnos stromos bruožas yra kapiliarų prie epitelio dangalo požiūris, kuris leidžia pagreitinti metabolizmą, sumažinant epitelio ir kapiliarų atstumą. 16-osios nėštumo savaitės pločio ir vaisiaus masė yra išlyginta. Ateityje vaisius greitai pasieks placentos masę, ir ši tendencija išliks iki nėštumo pabaigos.

Penktame nėštumo mėnesyje atsiranda antroji in vitro citotrofoblasto banga, dėl kurios plinta spiralinės arterijos ir padidėja uteroplacentinio kraujo tėkmė.

6-7 mėnesių nėštumo laikotarpiu tolesnis vystymasis vyksta labiau diferencijuotu būdu, sincytiotrofoblasto sintetinis aktyvumas, ląstelių stromos aplink vaginių kapiliarų fibroblastai išlieka.

III nėštumo trimestre placentos masė nepadidėja, vyksta sudėtingi struktūriniai pokyčiai, leidžiantys patenkinti augančius vaisiaus poreikius ir žymiai padidinti svorį.

8-ame nėštumo mėnesį buvo pastebėtas didžiausias placentos masės padidėjimas. Buvo pažymėta visų komponentų plastos struktūros komplikacija, reikšmingas vilnių šakelių susidarymas su katijonų susidarymu.

9-ojo nėštumo mėnesio metu placentos masės augimo greitis sulėtėjo, o tai dar labiau sustiprėjo per 37-40 savaičių. Yra aiški lobed struktūra su labai galingu kraujagyslių srautu.

trusted-source[7], [8], [9], [10]

Baltymų hormonai iš placentos, decidualo ir membranų

Nėštumo metu placenta gamina pagrindinius baltymų hormonus, kurių kiekviena atitinka tam tikrą hipofizį ar hipotalamino hormoną ir turi panašių biologinių ir imunologinių savybių.

Nėštumo proteino hormonai

Baltymų hormonai, kuriuos gamina placenta

Hipotalaminiai hormonai

 • gonadotropiną atpalaiduojantis hormonas
 • kortikotropinas atpalaiduojantis hormonas
 • tirotropino atpalaiduojantis hormonas
 • somatostatinas

Hipofiziniai hormonai

 • chorioninis gonadotropinas
 • placentinis laktogenas
 • chorioninis kortikotropinas
 • adrenokortikotropinis hormonas

Augimo veiksniai

 • insulino tipo augimo faktorius 1 (IGF-1)
 • epidermio augimo faktorius (EGF)
 • iš trombocitų atsirandančio augimo faktoriaus (PGF)
 • fibroblasto augimo faktorius (FGF)
 • transformuojantis augimo faktorius P (TGFP)
 • slopina
 • aktyvai

Citokinai

 • interleukin-1 (il-1)
 • interleukin-6 (il-6)
 • kolonijas stimuliuojantis faktorius 1 (CSF1)

Nėštumui būdingi baltymai

 • beta1, -glikoproteinas (SP1)
 • eozinofilinis pagrindinis baltymas pMBP
 • tirpūs PP1-20 baltymai
 • membraną surišančių baltymų ir fermentų

Motinos gaminami proteino hormonai

Dietiniai baltymai

 • prolaktinas
 • atsipalaiduoti
 • baltymų surišantis insulino tipo augimo faktorius 1 (IGFBP-1)
 • interleukinas 1
 • kolonijas stimuliuojantis faktorius 1 (CSF-1)
 • su progesteronu susijęs endometriumo baltymas

Hipofizės hormonų trigubas dalis atitinka chorioninio gonadotropino (hCG), žmogaus chorioninio somatomammotrophin (CS), žmogaus chorioninio tirotropinas (XT), placentos kortikotropiną (FCT). Placentos gamina panašus į AKTH peptidų, ir atpalaiduojančio hormono (gonadotropiną atpalaiduojančio hormono (GnRH), kortikotropiną atpalaiduojančio hormono (CRH), tirotropinas atpalaiduojantis hormonas (TRH) ir somatostatino) panašių gipatolamicheskim. Manoma, kad kontrolė šią svarbią funkciją placentą vyksta žCG ir daug augimo faktorius.

Chorioninis gonadotropinas - nėštumo hormonas yra glikoproteinas, panašus į jo poveikį LH. Kaip ir visi glikoproteinai, jis susideda iš dviejų alfa ir beta grandžių. Alfa subvienetas yra beveik identiškas visoms glikoproteinams, bet beta subvienetas yra unikalus kiekvienam hormonui. Chorioninis gonadotropinas gaminamas syncytiotrofoblasto. Genas, atsakingas už alfa subvienetą sintezės, yra chromosomoje 6, ir beta subvienetas LH taip pat turi vieną geną chromosomos 19, kadangi beta subvienetas hCG turi 6 genus chromosomos 19. Galbūt tai paaiškina beta subvieneto žCG unikalumą, kaip savo gyvenimo laikotarpis yra maždaug 24 valandos, o gyvenimo betaLG yra ne daugiau kaip 2 val.

Chorioninio gonadotropino yra sąveikos lytiniais steroidais, citokinų, kortikotropiną atpalaiduojančio hormono, augimo faktorių, inhibino ir aktyvino rezultatas. Chorioninis gonadotropinas pasirodo 8 dieną po ovuliacijos, kitą dieną po implantacijos. Funkcijos žmogaus chorioninio gonadotropino yra labai daug: ji palaiko vystymąsi ir funkciją geltonkūnio nėštumo 7 savaites, dalyvauja steroidų gamybai vaisiui, vaisiaus zona antinksčių DHEAS ir testosterono Iki vyrų vaisiaus sėklidės, dalyvaujančių vaisiaus lyties formavimuisi. Atrado genų ekspresiją žmogaus chorioninio gonadotropino vaisiaus audiniuose: inkstų, antinksčių, nurodant, kad žmogaus chorioninio gonadotropino dalį, susijusią su šių organų vystymąsi. Manoma, kad ji turi imuninę sistemą slopinančių savybių ir yra vienas iš pagrindinių komponentų "blokuojančius serumo", neleidžiantis atmetimo svetimas imuninės sistemos vaisiaus motinos. Receptorių chorioninio gonadotropino rastas į raumeninį audinį ir raumeninį audinį laivų, matyt, žmogaus chorioninio gonadotropino vaidina vaidmenį gimdos ir vazodilatacija reglamentą. Be to, pagal chorioninio gonadotropino receptoriai išreikštas skydliaukės, ir tai paaiškina, katalizinį aktyvumą, skydliaukės pagal žmogaus chorioninio gonadotropino įtakos.

Maksimalus chorioninio gonadotropino kiekis pastebimas 8-10 nėštumo savaičių metu, po to 100 000 vienetų lėtai mažėja ir yra 16 savaičių - 10 000-20 000 TV / 1, likusių iki 34 nėštumo savaičių. Per 34 savaites daugelis žmonių pažymi antrą chorioninio gonadotropino piką, kurio svarba nėra aiški.

Placentinis lakotas (kartais vadinamas chorioniniu somato-mammotropinu) turi biologinį ir imunologinį panašumą su sincitiotrofoblasto sintezuojamu augimo hormonu. Hormono sintezė prasideda nuo implantacijos momento, o lygis padidėja lygiagrečiai su placenta, pasiekiant maksimalų 32 nėštumo savaitę. Šio hormono paros dozė nėštumo pabaigoje yra daugiau nei 1 g.

Pasak Kaplan S. (1974), placentinis laktogenas yra pagrindinis metabolinis hormonas, kuris suteikia vaisiui maistinę substratą, kurio poreikis didėja kartu su nėštumo augimu. Placentinis lakotas yra insulino antagonistas. Svarbus vaisiaus energijos šaltinis yra ketoninis kūnas. Padidėjęs ketonogenezė yra insulino veiksmingumo mažėjimas, paveikus placentrinį laktiną. Šiuo atžvilgiu mažesnis gliukozės panaudojimas motinai, kuris užtikrina nuolatinį vaisiaus gliukozės kiekį. Be to, padidėjęs insulino lygis kartu su lydytuoju laktalinu suteikia baltymų sintezę, stimuliuoja IGF-I gamybą. Placeto laktogeno vaisiaus kraujyje motinai yra mažai - 1-2% jo kiekio, tačiau negalima atmesti galimybės, kad jis tiesiogiai veikia vaisiaus metabolizmą.

"Chorioninio augimo hormono" arba "augimo hormono" variantas yra sincitiotrofoblasto, nustatytas tik motinos kraujyje antrojo trimestro metu ir padidėja iki 36 savaičių. Manoma, kad, kaip ir placentos laktogenas, jis dalyvauja reguliuojant IGFI lygį. Jo biologinis poveikis yra panašus į placentos laktogeno poveikį.

Placentos gamina didelius kiekius peptidų hormonų yra labai panašios į hipofizio ir pagumburio hormonai - chorioninio Tirotropiną, chorioninio adrenocorticotropin, žmogaus chorioninio gonadotropino - atpalaiduojančio hormono. Iš placentos veiksnių vaidmuo dar nėra visiškai aišku, jie gali veikti paracrine būdu, suteikiant tokį patį poveikį kaip kad pogumburio ir hipofizės kolegomis.

Pastaraisiais metais daug dėmesio skiriama placentiniam kortikotropiną atpalaiduojančiam hormonui (CRH) literatūroje. Nėštumo metu CRH plazmoje padidėja iki gimdymo. CRH plazmoje yra susijęs su CRH rišančiu baltymu, kurio lygis lieka pastovus iki paskutinių nėštumo savaičių. Tada jo lygis smarkiai sumažėja, o dėl to CRH žymiai padidėja. Jos fiziologinis vaidmuo nėra visiškai aiškus, tačiau vaisius CRH stimuliuoja AKTH lygį ir dėl jo prisideda prie steroidogenezės. Manoma, kad CRH vaidina svarbų vaidmenį sukelia darbą. CRH receptorių yra pateikti į raumeninį audinį, bet veikimo CRH mechanizmas neturėtų sukelti susitraukimo ir atsipalaidavimo raumeninį audinį, kaip CRH padidina cAMP (camp ląstelėje). Manoma, kad pokyčiai raumeninį audinį izoformos CRH receptorių ar surišantį baltymą fenotipą, kad per stimuliacija fosfolipazės gali padidinti intraceliulinio kalcio lygį ir tokiu būdu sukelti Skurczony aktyvumą raumeninį audinį.

Be baltymų hormonų, placenta gamina daug augimo faktorių ir citokinų. Šios medžiagos yra būtinos vaisiaus augimui ir vystymuisi bei imuninei motinos ir vaisiaus santykiams, kurie užtikrina nėštumo išsaugojimą.

Interleukinas-1beta gaminamas deciduoje, koloidus stimuliuojantis faktorius 1 (CSF-1) gaminamas deciduoje ir placentoje. Šie veiksniai yra susiję su vaisiaus hematopozeze. Placentoje gaminamas interleukino-6, naviko nekrozės faktorius (TNF), interleukino-1 beta. Interleukinas-6, TNF stimuliuoja chorioninį gonadotropiną, insulino tipo augimo faktorius (IGF-I ir IGF-II) gamina nėštumo vystymąsi. Augimo faktorių ir citokinų vaidmens tyrimas atveria naują erą atliekant endokrininių ir imuninių santykių tyrimą nėštumo metu. Insulino tipo augimo faktoriaus (IGFBP-1beta) baltymas yra svarbus nėštumo baltymas. IGF-1 gamina placenta ir reguliuoja maistinių medžiagų substratų pratekėjimą per placentą prie vaisiaus ir taip skatina vaisiaus augimą ir vystymąsi. IGFBP-1 gaminamas deciduose, o rišantis IGF-1 slopina vaisiaus vystymąsi ir augimą. Vaisiaus svoris, jo vystymosi greitis tiesiogiai susijęs su IGF-1 ir atgal su lGFBP-1.

Trofoblastoje sintezuojamas epidermio augimo faktorius (EGF) ir jis yra susijęs su citotrofoblasto diferencijavimu į sincitiotrofoblastą. Kiti placentos nustatomi augimo veiksniai yra: nervų augimo faktorius, fibroblastai, transformuojantis augimo faktorius, trombocitų augimo faktorius. Placentoje inhibuojamas aktyvinas. Inhibinas apibrėžiamas sincitiotrofoblastoje, jo sintezę skatina placentos prostaglandinai E ir F2 fla.

Placento inhibino ir aktyvino veiksmai yra panašūs į kiaušidžių. Jie dalyvauja GnRH, HG ir steroidų gamyboje: aktyvinas stimuliuoja, inhibinas slopina jų gamybą.

Placentinis ir decidualinis aktyvinas ir inhibinas atsiranda ankstyvose nėštumo stadijose ir, matyt, dalyvauja embriogenezėje ir vietiniuose imuniniame atsakyme.

Tarp nėštumo baltymų labiausiai žinomas SP1 arba beta1-glikoproteinas arba trofoblastą specifinis beta1-glikoproteinas (TBG), kurį atrado Tatarinovas J. S. 1971 m. Šis baltymas didėja nėštumo metu, pavyzdžiui, placentos laktogeno ir atspindi trofoblasto funkcinį aktyvumą.

Eozinofilinis pagrindinis baltymas pMVR - jo biologinis vaidmuo nėra aiškus, tačiau pagal analogiją su šio baltymo savybėmis eozinofiluose daroma prielaida, kad yra detoksikuojantis ir antimikrobinis poveikis. Siūlomas šio baltymo poveikis gimdos kontraktiškumui.

Tirpios placentos baltymai taip pat yra baltymų su skirtingais molekulinės masės ir biocheminio amino rūgščių sudėties grupę, bet su bendrų savybių - jie yra placentos, į placentos ir vaisiaus kraujo srauto, bet ne išskiriamas į motinos kraujo. Dabar jie yra atidaryti 30, o jų vaidmuo iš esmės yra sumažintas iki medžiagų perdavimo vaisiui. Intensyviai tiriamas biologinis šių baltymų vaidmuo.

Be gimtosios placentos-vaisiui yra labai svarbus siekiant užtikrinti, reologinių savybių kraujo. Nepaisant didelio paviršiaus ploto kontakto ir kraujo tėkmės lėtėjimą intervillous vietą, kraujo nėra thrombosing. Tai yra neįmanoma sudėtinio rinkinį koaguliacijos ir antitromboziniai preparatai. Pagrindinis vaidmuo tromboksano (TXA2, išskiriami motinos trombocitų -. Aktyvatorius motinos kraujo krešėjimo, taip pat receptoriai trombinui dėl apikalinių membranų sincitiotrofoblastai skatinti konversiją patronuojančios fibrinogeno į fibrino priešingai krešėjimo faktorius, kurie veikia antikoaguliantų sistemą, apimančią aneksija V dėl microvilli paviršiaus sincitiotrofoblastai dėl riba motinos kraujo ir viliozinės epitelio, kai prostaglandinai ir prostaciklino (RG12 ir PGE2), kuris be to turi kraujagyslių išsiplėtimas antiag nustatyti veiksniai, turintys antitrombocitų savybes, ir jų vaidmuo vis dar turi būti ištirtas.

Placentos tipai

Kraštovaizdžio priedas - juostinė virvelė yra pritvirtinta prie šono. Korpuso tvirtinimo elementas (1%) - bambos indai, prieš tvirtinant prie placentos, praeina per sincitio-kapiliarines membranas. Su tokių indų (pvz., Placentos kraujagyslių) plyšimu kraujo netekimas atsiranda iš vaisiaus kraujotakos sistemos. Papildoma placenta (placenta succenturia) (5%) - tai papildomos lobulės, esančios atskirai nuo pagrindinės placentos. Jei po gimdymo vėluoja papildomo lapelio gimdas, gali išsivystyti kraujavimas ar sepsis.

Filmus placentos (placentos membranacea) (1/3000) yra Plonasienė maišeliu supančio vaisių ir tokiu būdu užima didelę dalį gimdos. Apatiniame gimdos segmente esanti placenta predisponuoja kraujavimui prenataliniu periodu. Jis negali atsiskirti gimdymo vaisiaus laikotarpiu. Placentos padidėjimas (placenta akreta) - nenormalus visos placentos arba jo dalies prieaugis prie gimdos sienelės.

Placentos prezentacija (placenta praevia)

Placenta slypi apatinėje gimdos dalyje. Placenta previa yra susijusi su tokiomis sąlygomis kaip didelė placenta (pvz., Dvyniai); gimdos ir fibroidų sutrikimai; žaizda gimdai (daugelio vaisių gausos, neseniai atlikta chirurginė intervencija, įskaitant cezario pjūvį). Nuo 18 savaičių trukmės ultragarsu galima vizualizuoti žemo lygio placentą; dauguma iš jų perkelia į normalią padėtį darbo pradžioje.

I tipo I placentos kraštas nepasiekia vidaus gimdos kaklelio; II tipo atveju ji pasiekia, bet neuždaro vidaus gimdos žioties; III tipo vidinėje gimdos ertmėje uždaras placentas iš vidaus, tik uždaroje, bet ne su atvira gimdos kakleliu. IV tipo vidaus gimdos ryklė yra visiškai uždengta iš vidaus su placenta. Prenatalinio laikotarpio (prenatalinė) kraujavimas gali būti klensinis placentos vietos anomalijos pasireiškimas. Placentos hiperekstenzija, kai hyperinflate mažesnis segmentas yra kraujavimo šaltinis, arba nesugebėjimas įdėjimo vaisiaus galvos (aukštas vietą pateikiant dalis). Pagrindinė problema tokiais atvejais yra susijęs su kraujavimu ir pristatymo būdą, nes placenta yra gimdos obstrukcija burna ir gali gimdymo metu nukrypti arba pasukite didinimą (5% atvejų), ypač po to, kuris įvyko per pastaruosius cezario pjūvį (daugiau nei 24% atvejų).

Patikrinimai, skirti placentos funkcijai įvertinti

Placenta gamina progesteroną, žmogaus chorioninį gonadotropiną ir žmogaus placentą laktiogeną; tik paskutinis hormonas gali suteikti informacijos apie placentos gerovę. Jei nėštumo 30 sav su pakartotinio nustatymo jo koncentracija neviršytų 4 ug / ml, tai rodo, pažeidimas placentos funkciją. Gerovės sistemos vaisius / placentos buvo stebimas dar kartą matuojant paros išsiskyrimą estrogenų arba estriol šlapime ar nustatymo estriolio plazmos pregnenalono susintetintas placentos vėliau metabolizuojamas antinksčių ir vaisiaus kepenų, placentą ir tada už estriol sintezei. Estradiolio kiekis šlapime ir plazmos yra maža, jei ji motinos kenčia nuo sunkios kepenų ligos arba įvedant į kepenis cholestaze ar atsižvelgiant antibiotikų; pažeidimo atveju motinos inkstų žemos estradiolio lygį šlapime bus stebimas ir padidėjo - kraujyje.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.