^

Elektroninis nėštumo testas

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Elektroninis nėštumo testas leidžia nustatyti, ar jo atsiradimas (ar ne įžeidimas) yra tiesiog, greitai ir, svarbiausia, praktiškai neabejotinas: tokių testų gamintojai užtikrina, kad jų tikslumas yra ne mažesnis kaip 99%.

JAV, JAV gaminami elektroniniai nėštumo tyrimai, pirmieji atsakymai (auksinis skaitmeninis nėštumo testas), skaitmeninis nėštumo testas ir skaitmeninis nėštumo testas; Jungtinėje Karalystėje išleidžiami "Lloydspharmacy 2" skaitmeniniai nėštumo testai, o Šveicarijoje - Clearblue skaitmeninis nėštumo testas.

Visi jie nustatyti nėštumą tuo pačiu būdu kaip ir įprastiniu bandymo ruože, kuris remiasi į šlapimo žmogaus chorioninio gonadotropino (žCG) aptikti. Šis hormonas yra "žymeklis" nėštumo, nes jis pradeda gaminti maždaug vieną savaitę po apvaisinimo (įvedimas apvaisintas kiaušinėlis gimdoje), iš paviršinio sluoksnio dalis gemalo ląstelių placentą - chorioninis.

trusted-source[1], [2]

Su kuo susisiekti?

Elektroninis nėštumo testas Clearblue

Iki šiol mūsų moterys daugiausia pasiūlė gerai išbandytą Clearblue nėštumo testą, kurį sukūrė britų specialistai ir kurį nuo 2008 m. Gamina Šveicarijos įmonė SPD Swiss Precision Diagnostics GmbH.

Bandymų rezultatų tikslumo didinimas užtikrinamas jų neginčijamu dekodavimu skaitmeniniu optiniu skaitytuvu, kuris visiškai pašalina tradicinių bandymo juostelių naudojimo žmogaus veiksnį.

Privalumai nėštumo testą sudaro tai, kad be išsiaiškinti nėštumo, šis bandymas turi lemiamą rodiklis kadencijai jos atsiradimo (savaitės prognozės), kurį gamintojai vadinamas kovos laiką nuo apvaisinimo iki per vieną ar dvi, du ar trys ar daugiau nei tris savaites.

Naudojimo instrukcijos elektroninių nėštumo testą šios markės teigia, kad - pagal eksperimentinio patikrinimo rezultatus - iš savo gyvenimo nustatymo teisingumą "aiškus mėlyna" skaitmeninis veiksnys nėštumo yra ne mažesnis nei JAV ir daugiau nei 90%.

Kaip naudotis elektroniniu nėštumo testu?

Vadove yra aiškios nuoseklios instrukcijos, kaip naudoti "Clearblue Digital" elektroninį nėštumo testą.

Pagrindinės Clearblue bandymo taisyklės:

 1. Testavimas turėtų būti atliekamas tam tikru laikotarpiu - nuo artimiausio kito mėnesio pradžios dienos. Nors tai galima vartoti 2-3-4 dienas prieš numatomą mėnesinių periodą (tačiau tada tikslumas bus daug mažesnis).
 2. Tyrimas neapsiriboja dienos dienomis, tačiau didžiausias rezultato tikslumas yra garantuojamas, kai atliekamas šlapimo tyrimas po pirmojo šlapinimosi prabudus.
 3. Prieš atliekant bandymus, didelių kiekių skysčio naudoti nerekomenduojama.
 4. Bandymas turi būti pašalintas iš uždaromos pakuotės prieš pat procedūrą.
 5. Iš tešlos absorbcinio galo apsaugotą dangtelį reikia pašalinti.
 6. Šlapimo proceso metu šlapimo takas per 5 sekundes turi šlapia tik sugeriančio galo. Norint išvengti šlapimo susidarymo kitose prietaiso dalyse, rekomenduojama šlapintis sausoje švarioje talpyklėje ir 20 sekundžių padėkite galą į šlapimą.
 7. Naudotam šlapiui antgaliui turi būti uždėtas apsauginis dangtelis.
 8. Bandymas turėtų būti laikomas nuslopintas, tačiau geriausia jį pateikti griežtai horizontaliai.
 9. Bandymo laiką galima stebėti mirksėjus piktograma, kuri rodoma indikatoriuje; Bandymas neturėtų būti paliestas, pervertas, sukrėsti ir tt
 10. Kai piktograma piktograma nustos mirksėti (maždaug po 3 minučių), indikatorius parodys rezultatus: ženklas "+" reiškia, kad esate nėščia, piktograma "-" yra neigiamas rodiklis. Laikas, praėjęs nuo kontracepcijos momento, rodomas savaitėmis: 1-2, 2-3 ar 3+. Testerio ekrane bandymo rezultatai išlieka apie vieną dieną.

Elektroninio nėštumo testo trūkumai

Specialistai skiria tokius elektroninio nėštumo testo trūkumus:

 • jei naudosite testą 3-4 dienas prieš numatomą kitų menstruacijų pradžią, rezultatas gali būti neteisingas;
 • ne visos moterys gali pirmą kartą gauti teisingą rezultatą, nes testavimo metu hCG lygis nėra pakankamai didelis; antrasis bandymas reikalingas 2-3 kartus po pirmojo;
 • bandymo rezultatai bus neteisingi, jei moteris gydoma nevaisingumu, švirkščiant HCG vaistus arba stimuliuojant ovuliaciją.

Be to, bandymų su elektroniniu nėštumo testu rezultatai gali būti netinkami:

 • jei moteris, netrukus prieš nėštumo testą, nutraukė hormoninių kontraceptikų vartojimą;
 • nelegaliai kas mėnesį;
 • neseniai persileidęs, abortas arba nėštumas.

Elektroninė nėštumo testas bus negerai ir moterų, turinčių trophoblastic arba lytinių ląstelių navikų (disgermiomų, kiaušidžių teratoma, choriokarcinomos hydatidiform molinių, ir tt), kurie gamina žmogaus chorioninio gonadotropino atveju.

trusted-source[3], [4], [5], [6]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.