^

Sveikata

Error message

  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 798 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).
  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 799 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).

Ligų gydymas

Dabartinis ir naujas gydymas COVID-19 pacientams

Pandeminis COVID-19 infekcijos plitimas labai paveikė pasaulinės sveikatos priežiūros sistemos veiklą. Daugelis ekspertų buvo priversti sustabdyti kai kuriuos vykdomus tyrimus, siekdami sukurti ir išbandyti naujus vaistus koronaviruso pacientams gydyti.

Stafilokokų gydymas be antibiotikų

Turime nedelsiant nurodyti, kad kalbama ne apie visus žinomus antibiotikus, o apie vaistus. Negalima gydyti bakterine infekcija be antimikrobinių medžiagų.

Ką daryti ūminio cistito atveju?

Vienas iš efektyvių ūminio cistito gydymo būdų yra etiotropinis gydymas. Tai antimikrobinis ir antibakterinis gydymas specialiais vaistais, kurie pašalina uždegimo priežastį - bakterijas. Kartu su kitais metodais etiotropiumas skatina greitą atsigavimą.

Ką daryti ir kaip gydyti multifolikulines kiaušides?

Sindromą gydo ginekologas-endokrinologas ir daugybė susijusių specialistų. Gydytojo užduotis yra pašalinti hormoninį disbalansą ir išvengti jo sutrikimų ateityje, taip pat atstatyti paciento reprodukcinius gebėjimus.

Hiperobrazijos gydymas

Norint pasiekti teigiamą ir tvarų rezultatą, rekomenduojama atlikti sudėtingą gydymą. Dažniausiai tai atstovauja įvairūs vaistai, taip pat fizioterapijos procedūros.

Smegenys plaučiuose: ką daryti, kaip elgtis?

Deguonies terapija yra naudojama siekiant sumažinti dusulį ir kitus kvėpavimo nepakankamumo požymius. Pateikiamos kelios plazmofezės ir hemosorbcijos procedūros.

Išeminės neuropatijos gydymas

Išeminė neuropatija yra ypatinga nervų sistemos patologija, kai viskas sprendžia laiką. Kraujo apytakos pažeidimas labai greitai patenka į nervų ląsteles, kurios praktiškai nėra atkurtos.

Veiksmingas erysipelių gydymas

Rožė, ar rožė - tai anthroponotic infekcija, kurią sukelia hemolizinis streptokokas grupės A. Ši liga gali būti išgydoma pakankamai sunku, dažnai tampa lėtinė - ypač tais atvejais, kai pacientas negali iš karto po pirmųjų simptomų kreiptis į gydytoją.

Kapsulito gydymas vaistais ir alternatyvomis

Sinovialinio maišelio ir sąnarių kapsulių uždegimo gydymo būdas priklauso nuo ligos stadijos. Tai atsižvelgia į tai, kad patologija yra linkusi į savęs išsprendimą. Gydymas vyksta ambulatoriškai.

Žmogaus demarizacijos sindromas: ką daryti, kaip išgerti tabletes

Būklė, besivystanti kaip savarankiškas sindromas ant ūmaus arba ilgalaikio streso fone, atsiranda staiga ir bent jau įkvepia žmogų. Ką daryti su deralizacija?

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.