^

Sveikata

Odos ir poodinio audinio ligos (dermatologija)

Skausmingas nuospaudas

Skausmingas nuospaudas dažniausiai būna šlapias (šlapias) – per didelio spaudimo arba odos trinties srityje susidaro pūslelė, tačiau vaikščiojant skausmą gali sukelti ir sausos nuospaudos, pirmiausia šerdies nuospaudos.

Vidinis nuospaudas

Sausas nuospaudas – dėl intraderminio strypo, susidariusio susikaupus negyviems odos keratinocitams, jis kartais apibrėžiamas kaip vidinis kaliusas.

Vandens nuospaudos vaikams ir suaugusiems

Skausmingas vandens nuospaudas yra ribotas odos plotas skysčio burbulo pavidalu, kuris susidaro pakartotinio slėgio ar trinties srityje.

Nuospaudų šalinimas skystu azotu

Vienas iš aparatūros būdų atsikratyti nuospaudų yra jų sunaikinimas naudojant tokį krio-skystį kaip suskystintas azotas, kurio temperatūra šioje agregacijos būsenoje yra -195,8 ° C.

Kietas nuospaudas suaugusiems ir vaikams

Kaip žinote, kukurūzai skirstomi į šlapius (šlapius) ir sausus (kietus). Taigi kietasis nuospaudas – išorinio (raginio) epidermio sluoksnio sustorėjimas, susidedantis iš negyvų keratinocitų – yra sausas kaliusas.

Pėdų kulnų odos įtrūkimai

Atrodytų, banalūs įtrūkimai ant kojų kulnų, bet kiek kančių ir nemalonių akimirkų su jais asocijuojasi. Jie neatsiranda iš niekur. Ant švelnių, prižiūrėtų ir elastingų pėdų toks defektas atsirasti negali. 

Vaikų ir suaugusiųjų nevi pašalinimo būdai

Nevus yra įgimtos ar įgytos kilmės gerybinė dėmė arba augimas. Neoplazmos gali būti įvairių formų ir dydžių – nuo suplotų dėmių iki didelių papilomos formos elementų.

Kukurūzai su juodais taškais ant kojų ir rankų

Juodas nuospaudas siejamas su nepatogių ar nekokybiškų batų ir drabužių dėvėjimu, ilgai vaikščiojant ar stovint, pernelyg jautria ir plona oda.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.