^

Sveikata

Odos ir poodinio audinio ligos (dermatologija)

Vyrų kapšelio niežėjimas

Tarp odos ir poodinio audinio ligų TLK-10 atskirai išskiriamas niežulys, nors tai yra antrinis dermatologinių ligų simptomas. 

Sausos nuospaudos ant rankų

Jei dėl trinties susidaro įprastas pūslės pavidalo nuospaudas, tai kietos sausos nuospaudos ant rankų – plaštakų ir pirštų – turi šiek tiek kitokią kilmę ir skirtingai gydomos.

Žili plaukai vaikams

Ar vaikas gali turėti žilus plaukus? Taip, jie gali. Kodėl jie atsiranda ir ką tai reiškia? Tai reiškia, kad plaukų folikuluose melanino pigmento, kuris dažo plaukus, lygis yra sumažėjęs arba jo visai nėra.

Įtrūkimai rankų ir kojų naguose

Nagai, kaip ir šukuosena, visada turi būti nepriekaištingi – ir tai yra ne tik sutvarkymo, bet ir bendros moters sveikatos rodiklis. Bet ką daryti, jei atsiranda nenumatytų problemų – pavyzdžiui, įtrūksta nagas? Be to, ką daryti, jei jokie namų metodai nepadeda susidoroti su nelaime?

Niežulys kojose – kaip ligos simptomas

Odos niežėjimas sukelia ne tik fizinį skausmą. Dažnai tai sukelia psichologinį diskomfortą. Juk pats simptomas nepraeina, priversdamas žmogų užkabinti mintimis, kaip pašalinti nemalonius pojūčius (tai ne visada ir ne visada patogu daryti visur) ir kas juos gali sukelti.

Niežulys kojose: gydymas

Veiksmingas kojų niežėjimo gydymas neįmanomas be tikslios diagnozės. Juk vabzdžių įkandimų gydymas iš esmės skiriasi nuo odos ligų, vidaus organų gydymo

Žili plaukai ankstyvame amžiuje: priežastys, gydymas

Žilų plaukų buvimas taip pat yra susijęs su nerviniu pervargimu ir neigiamais streso veiksniais, ir nors dažnas adrenalino antplūdis neigiamai veikia melanocitus, tačiau tyrimas nepatvirtina gebėjimo iškart papilkėti nuo sielvarto.

Odos niežėjimas ir lupimasis

Galvos niežėjimas ir lupimasis - atsiranda seborėjinio dermatito fone dėl netinkamos mitybos, hormonų disbalanso, žalingų įpročių, psoriazės, egzemos ar grybelio.

Žaizda pašalinus karpas

Po kurio laiko žaizda turėtų užgyti pašalinus? Kaip apsisaugoti nuo galimų nemalonių pasekmių?

Virusinės karpos: priežastys, gydymas

Gerybiniai navikai mažų suapvalintų ataugų su plokščiu paviršiumi, mazgeliais ant kojų ar aštriu galu, kūno spalvos, atsirandantys ant odos ar gleivinės, vadinami skirtingai, priklausomai nuo išvaizdos, karpomis, papilomomis, kondilomomis.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.