^

Sveikata

Urogenitalo sistemos ligos

Kas yra Fordyce granulės?

Matomas odos riebalines liaukas – mažų įvairios lokalizacijos mazgelių (papulių) pavidalu – 1861 m. Pirmą kartą aprašė šveicarų anatomas Albertas Kellikeris, tačiau Fordyce granulių pavadinimą jos gavo kito gydytojo, amerikiečių dermatologo Johno Johno vardu. Fordyce'as, kuris apie juos pranešė po 45 metų...

Deginimas, mėšlungis ir baltos išskyros vyrams

Apsvarstykite dažniausiai pasitaikančias vyrų ligas, kurioms būdingas deginimas, mėšlungis ir baltos išskyros.

Baltos išskyros iš šlaplės vyrams

Viena iš galimų balkšvų išskyrų iš šlaplės vyrams priežasčių yra uretritas. 

Baltos išskyros su šlapimu vyrams

Jei šlapime atsiranda baltų išskyrų, tai yra vienas iš patologinio proceso požymių. Balkšvi intarpai gali būti gleivingi arba panašūs į dribsnius. 

Baltos išskyros iš šlaplės vyrams

Baltosios paslapties sekrecija atsiranda dėl įvairių veiksnių ir priežasčių. Apsvarstykite pagrindinius vyrų urogenitalinių išskyrų tipus, jų gydymo būdus.

Baltųjų išskyrų iš šlaplės gydymas vyrams

Prieš pradedant pašalinti baltų išskyrų atsiradimo vyrams priežastį, būtina atlikti išsamią diagnozę. Gydytojui nustačius nozologiją ir patogeno tipą, sudaromas terapijos planas.

Kairiojo ir dešiniojo inkstų angiomyolipoma

Tarp gerybinių navikų yra toks specifinis neoplazmas kaip angiomyolipoma, kurį galima atsitiktinai aptikti vaizduojant pilvo organus.

Vyrų ir vaikų apyvarpės įtrūkimai

Įtrūkimai apyvarpėje atsiranda vidinėje odos lapo pusėje. Jie yra ir maži, nepastebimi, nesukeliantys skausmingų pojūčių, ir dideli, kurių negalima nepastebėti.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.