^

ILive privatumo politika

, Medicinos redaktorius
Paskutinį kartą peržiūrėta: 19.10.2021
Fact-checked
х

Visas „iLive“ turinys yra peržiūrėtas medicinoje arba tikrinamas, kad būtų užtikrintas kuo didesnis faktinis tikslumas.

Mes turime griežtas įsigijimo gaires ir susiejamos tik su geros reputacijos žiniasklaidos svetainėmis, akademinių tyrimų institucijomis ir, jei įmanoma, medicininiu požiūriu peržiūrimais tyrimais. Atkreipkite dėmesį, kad skliausteliuose ([1], [2] ir tt) esantys numeriai yra paspaudžiami nuorodos į šias studijas.

Jei manote, kad bet koks mūsų turinys yra netikslus, pasenęs arba kitaip abejotinas, pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter.

Suprantame, kaip svarbu, kad mūsų naudotojams būtų užtikrinta asmeninės informacijos konfidencialumas. Šioje Privatumo politikoje sužinosite, kokią informaciją renkame apie jus ir apie jūsų naudojimąsi šia svetaine ir jos paslaugomis. Jis paaiškins pasirinkimus, susijusius su jūsų asmeninės informacijos naudojimu ir tuo, kaip saugome šią informaciją. Mes primygtinai rekomenduojame atidžiai perskaityti šią privatumo politiką.

Ši privatumo politika taikoma svetainėms, kurios skirtos vartotojams (ne profesionalams) naudoti nekomerciniais, asmeniniais, šeimos ar namų ūkio tikslais, įskaitant „iLive.com.ua“, „iLiveOK.ru“, „iLiveOK.com“, įskaitant šių svetainių subdomenus ir mobilias versijas (vadiname šios svetainės yra „iLive Sites“). Mes vadiname „iLive“ svetaines, taip pat informaciją ir paslaugas, suteiktas jums per „iLive“ svetaines, kaip „Paslaugos“.

Jei nenorite, kad mes rinktume, naudojame ar atskleistume informaciją apie jus ir jūsų naudojimąsi Paslaugomis, kaip aprašyta šioje Privatumo politikoje, neturėtumėte naudoti Paslaugų. Naudodamiesi Paslaugomis jūs sutinkate  su „iLive“ naudojimo sąlygomis, kurios yra mūsų ir Paslaugų vartotojų sutartis. Priimdami „iLive“ naudojimosi taisykles ir sąlygas, jūs pripažįstate, kad perskaitėte ir supratote šią privatumo politiką ir „  iLive“ slapukų politiką, ir sutinkate, kad išsaugosime, naudojame ir kitaip apdorosime jūsų informaciją ten, kur esame.

Surinkta informacija apie jus

Kai kurios mūsų paslaugos nesaugo jūsų asmeninės informacijos, o kitos saugo jūsų asmeninę informaciją pagal šią privatumo politiką. Net jei nesate užregistravę ir neteikiate asmeninės informacijos „iLive“, mes renkame informaciją apie jūsų „iLive“ svetainių ir paslaugų naudojimą. Taip pat galime gauti informaciją apie mūsų naudotojus iš išorinių šaltinių.

Naudodamiesi Paslaugomis, renkame informaciją:

Registracija

Nors daugumą Paslaugų galite naudoti be registracijos, tam tikros paslaugos reikalauja, kad užsiregistruotumėte „iLive“, kad jos tinkamai veiktų. Jei nuspręsite registruoti arba atnaujinti esamą paskyrą „iLive“ arba prieiti prie tam tikrų Paslaugų, jums gali tekti pateikti tam tikrą asmeninę informaciją, pvz., Vardą, adresą, telefono numerį, lytį, el. Pašto adresą ir gimimo datą, naudotojo vardą ir slaptažodį paskyros prieiga iLive. Jūs esate atsakingas už asmeninės informacijos, kurią siunčiate „iLive“, tikslumą.

Elektroninis informacinis biuletenis

Registruodami ir skirtingais laikais, kai naudojate „iLive“ svetaines, jums gali prireikti pateikti mums asmeninę informaciją, kad gautumėte informacinius biuletenius / skelbimus el. Paštu iš „iLive“. „ILive“ skelbimų lentose, jei įjungiate el. Pašto pranešimą apie pranešimus, kuriuos sukūrėte ar dalyvavote, gausite el. Laišką, jei jiems bus atlikti veiksmai. Jei vėliau nuspręsite, kad nebenorite gauti naujinimų el. Paštu, galite jį išjungti, apsilankę paskyros nustatymų skyriuje „Pranešimai el. Paštu“.

Vieši forumai

ILive vieši forumai, kuriuose vartotojai, turintys panašių interesų, įskaitant tam tikrus medicininius klausimus, gali keistis informacija ir remti vienas kitą arba užduoti klausimus ekspertams. Tokias diskusijas internete prižiūri sveikatos priežiūros specialistai, atviri visuomenei ir neturėtų būti laikomi privačiais.

Bet kokia informacija (įskaitant asmeninę informaciją), kurią skelbiate bet kuriame forume, yra atvira visuomenei ir nėra privati. Prieš skelbdami bet kokią atvirą forumą, turėtumėte kruopščiai galvoti apie asmeninę informaciją. Tai, ką skelbiate, gali skaityti, atskleisti ar gauti trečiosioms šalims ir gali būti naudojamas kitais būdais, kurių negalime kontroliuoti ar prognozuoti, įskaitant susisiekimą su jumis dėl neteisėtų tikslų. Kaip ir bet kuriame atvirame forume bet kurioje svetainėje, skelbiama informacija taip pat gali būti rodoma trečiųjų šalių paieškos sistemose.

Jei klaidingai skelbiate asmeninę informaciją mūsų forumuose ir norite jį ištrinti, galite atsiųsti mums el. Laišką, kuriame prašoma jį pašalinti naudodami nuorodą „Susisiekite su mumis“ kiekviename „iLive“ svetainių puslapyje. Kai kuriais atvejais negalėsime ištrinti jūsų asmeninės informacijos.

El. Laiškai siunčiami į „iLive“

Ši privatumo politika netaikoma informacijai, turiniui, verslo informacijai, idėjoms, koncepcijoms ar išradimams, kuriuos siunčiate „iLive“ el. Paštu. Jei norite išsaugoti turinį ar komercinę informaciją, idėjas, koncepcijas ar išradimus, tiek asmeninius, tiek asmeninius, nesiųskite jų el. Paštu iLive.

Paslaugos ir įrenginio informacija

Kai pasiekiate „iLive“ svetaines ir naudojate paslaugas, „iLive“ automatiškai renka ir saugo serverio informaciją iš naršyklės ar mobiliojo įrenginio, pvz., Jūsų IP adresą arba unikalų įrenginio identifikatorių, naršyklės informaciją (įskaitant URL adresą), nustatymai, slapukai ir informacija apie stebėtą medžiagą ir atlikti veiksmai (pvz., paieškos užklausos, dalyvavimas reklamos kampanijose, paspaudimai ir susijusios datos bei laikai).

Slapukai ir kitos stebėjimo technologijos

Mes ir mūsų partneriai naudojame slapukus, kad surinktume informaciją apie jūsų naudojimąsi Paslaugomis. Slapukai yra mažos duomenų bylos, priskirtos jūsų naršyklei, kai lankotės „iLive“ svetainėse, kurios leidžia atpažinti naršyklę, rinkti ir saugoti informaciją apie jūsų naudojimąsi paslaugomis, kaip aprašyta aukščiau. Be slapukų, mes ir mūsų partneriai naudojame kitas stebėjimo technologijas, kurios renka informaciją apie jūsų naudojimąsi paslaugomis, įskaitant mobiliuosius identifikatorius ir „žiniatinklio švyturius“, kurie yra nedideli grafiniai failai (kartais vadinami „skaidriais GIF“ arba „žiniatinklio taškais“). Įdėta į tinklalapį arba raidę, paprastai naudojamą veiklai valdyti ir atitinkamą informaciją siųsti serveriui (kuris gali priklausyti svetainės vietovei, tinklo reklamuotojui ar kitai trečiajai šaliai).

Mūsų reklamos paslaugų partneriai gali naudoti slapukus ir kitas stebėjimo technologijas, kad surinktų informaciją apie jūsų naudojimąsi „iLive“ svetainėmis, įskaitant peržiūrėtą turinį. Šios trečiosios šalys gali naudoti šią informaciją, kad padėtų „iLive“ teikti reklamą „iLive“ svetainėse ir kitose trečiųjų šalių svetainėse pagal jūsų naršyklės veiklą „iLive“ svetainėse. „iLive“ gali papildomai pritaikyti reklamą „iLive“ svetainėse ir kitose trečiųjų šalių svetainėse, remiantis papildoma informacija, žinoma „iLive“ arba trečiosioms šalims. Trečiosios šalys, su kuriomis iLive veikia, yra „Google“, „Yandex“, „Facebook“, „Twitter“ ir kt. Be informacijos, surinktos „iLive“, „Google“ ir „Yandex“ taip pat gali naudoti tokią informaciją, kaip aprašyta jų privatumo politikoje. Norėdami sužinoti, kaip „Google“ arba „Yandex“ gali naudoti „Google“ arba „Yandex“ surinktą informaciją, naudodamiesi mūsų paslaugomis „iLive“ svetainėse, apsilankykite puslapyje https://www.google.com/policies/privacy/partnersir https://metrica.yandex.com/about/info/privacy-policy.tuo pačiu metu „Facebook“ ir „Twitter“ neteikia asmeninės informacijos „iLive“, „Facebook“ ir „Twitter“ gali naudoti informaciją apie jus ir teikti paslaugas iLive (kuris gali būti susijęs su asmeninės informacijos, kad "Facebook" ir "Twitter" yra apie jus), kaip aprašyta jų privatumo politikos, kurią galima rasti https://www.facebook.com/about/privacyirhttps://twitter.com/privacy.

Taip pat dirbame su trečiųjų šalių skelbimų tinklais, kad galėtume rodyti skelbimus „iLive“ svetainėse ir trečiųjų šalių svetainėse. Mūsų reklamos paslaugų teikėjai naudoja technologijas, kad surinktų informaciją apie jūsų veiklą „iLive“ svetainėse, kad pateiktumėte „cookie“ orientuotą reklamą mūsų „iLive“ svetainėse ir trečiųjų šalių svetainėse pagal jūsų naršyklės veiklą ir jūsų interesus.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, kaip slapukai ir kitos stebėjimo technologijos naudojamos naudojantis Paslaugomis, perskaitykite mūsų  slapukų politiką.

Kaip naudojama informacija apie jus?

Informacija apie jūsų paslaugų naudojimą gali būti naudojama šiais tikslais:

 • teikti, tobulinti ir kurti naujas paslaugas, \ t
 • atsakyti į užklausas ir siųsti administracinius pranešimus apie „iLive“ svetaines ir paslaugas,
 • gauti atsiliepimus apie „iLive“ svetaines ir paslaugas,
 • atsiųskite saugius el. Laiškus ir asmeninius el. Laiškus, kurie yra susiję su jūsų interesais, kaip matyti iš paslaugų naudojimo, įskaitant naujienas, pranešimus, priminimus ir galimybes iš „iLive“,
 • Statistiškai analizuokite tendencijas, naudotojo elgesį ir veiklą, įskaitant tai, kaip dažnai lankomos „iLive“ svetainės, kaip naudojamos paslaugos ir kiek laiškų gaunami ir atvirai
 • suteikti jums ir žmonėms, turintiems panašių demografinių charakteristikų ir interesų, daugiau atitinkamo turinio, įskaitant reklamą tiek „iLive“ svetainėse, tiek už jos ribų,
 • aptikti ir apsaugoti nuo sukčiavimo ir kitų grėsmių Paslaugoms ir mūsų vartotojams,
 • nustatyti su Paslaugomis susijusias problemas,
 • atlikti mokslinius tyrimus ir analitinę veiklą, įskaitant toliau aprašytas \ t
 • administruoti paskyrą.

Be to, „iLive“ gali naudoti asmeninę informaciją apie jus kitiems tikslams, kurie jums atskleidžiami informacijos rinkimo metu ir (arba) su jūsų sutikimu.

„iLive“ gali sujungti jūsų asmeninę informaciją ir kitą informaciją, surinktą apie jūsų naudojimąsi paslaugomis, taip pat papildyti ją iš išorinių šaltinių gauta informacija šiame privatumo politikoje aprašytais tikslais. Pavyzdžiui, informacija, kurią „iLive“ renka apie jus, gali būti sujungta su „iLive“ su kita informacija, prieinama trečiosioms šalims, skirta „iLive“ tyrimams ir analizei, įskaitant turinio, reklamos ar programų efektyvumo analizę. Ši informacija iš kitų šaltinių gali apimti amžių, lytį, demografinius, geografinius, asmeninius interesus, produkto pirkimo veiklą arba kitą informaciją. Mes galime pateikti bendrą informaciją, kurios negalima identifikuoti atskiram „iLive“ svetainių naudotojui, dabartiniams ar galimiems reklamuotojams ir kitiems verslo partneriams.

„iLive“ neparduos jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims naudoti be jūsų sutikimo.

Keitimasis informacija

 • ILive dukterinės įmonės ir įmonių filialai

Mes galime dalytis jūsų informacija su mūsų dukterinėmis įmonėmis, filialais ir įmonėmis, įsigytomis ar sujungtomis su mumis ir mūsų filialais. Jei įmonės kontrolė keičiasi, pavyzdžiui, parduodant ar sujungiant su kitu asmeniu, arba turto pardavimo ar bankroto atveju, „iLive“ pasilieka teisę perduoti jūsų asmeninę informaciją naujam kontroliniam ar įsigyjančiam turtui. Tokio pakeitimo atveju jūsų asmeninė informacija bus tvarkoma pagal šią Privatumo politiką, išskyrus atvejus, kai pagal „Privatumo politikos pakeitimai“ bus atlikti privatumo politikos pakeitimai.

 • Įmonės ir rangovai, dirbantys su „iLive“

„iLive“ dirba su trečiųjų šalių įmonėmis ir rangovais, kurie padeda mums teikti paslaugas ir kitaip padėti „iLive“ svetainėms, įskaitant tas, kurios teikia paslaugas, susijusias su technologijomis, duomenų analize, moksliniais tyrimais, el. Pašto ir paskirties vietos valdymu, reklama ir rinkodara ir arba turinio. ILive rangovai kartais turi ribotą prieigą prie jūsų informacijos teikdami „iLive“ produktus ar paslaugas. Reikalaujame, kad mūsų rangovai nenaudotų ar neatskleistų jūsų informacijos jokiu kitu tikslu, o ne teikti ribotą paslaugą ar funkciją „iLive“.

 • Trečiųjų šalių reklamuotojai ir trečiųjų šalių svetainės

Mes galime bendrinti su jumis susijusią informaciją, pvz., Identifikavimo ar IP adreso slapuką, su trečiosios šalies reklamos paslaugų teikėjais, kurie gali naudoti šią informaciją mūsų vardu, kad padėtų „iLive“ reklamuoti „iLive“, taip pat trečiųjų šalių svetaines, kaip aprašyta mūsų politikoje Slapukas.

Tam tikros medžiagos, paslaugos ir reklamos, siūlomos per „iLive“ svetaines, yra palaikomos arba jose yra nuorodų į svetaines, kurias prižiūri ir valdo kita įmonė nei „iLive“ („Trečiųjų šalių tinklalapiai“). „iLive“ nesuteikia jūsų asmeninės informacijos su šiomis trečiosios šalies svetainėmis be jūsų sutikimo, tačiau turėtumėte žinoti, kad bet kokia informacija, kurią atskleidžiate šiose trečiųjų šalių svetainėse, kai pasiekiate šias trečiųjų šalių svetaines, ši privatumo politika netaikoma. „iLive“ nepatvirtina ir neatsako už šių trečiųjų šalių svetainių privatumo praktiką. Turėtumėte perskaityti trečiosios šalies interneto svetainėje paskelbtą privatumo politiką, kad suprastumėte, kaip ši trečiosios šalies svetainė renka ir naudoja jūsų informaciją. „iLive“ deda visas pastangas, kad jums būtų aišku, kai paliekate „iLive“ svetainę ir naršote į trečiosios šalies svetainę, arba reikalaujate spustelėti saitą arba pranešti apie „iLive“ svetainę, kad esate perėję į trečiosios šalies svetainę. Be to, jei matote frazę „Powered by“ arba „Together with“, po kurio seka įmonės pavadinimas, išskyrus „iLive“, tuomet esate svetainėje, kuriai priklauso kita nei „iLive“ įmonė.

Be to, į „iLive“ svetaines galime įtraukti socialinius objektus, kurie leidžia bendrauti su atitinkamomis socialinių tinklų paslaugomis, pavyzdžiui, skelbti straipsnį. Šie valdikliai gali rinkti duomenis, kuriuos gali gauti trečioji šalis, teikianti valdiklį ir kuriuos kontroliuoja šios trečiosios šalys. Galite tvarkyti privatumo nustatymus tiesiogiai naudodami socialinio tinklo platformą.

Įstatymų, teisės aktų ir teisėsaugos reikalavimų laikymasis

Siekdami bendradarbiauti su vyriausybės ir teisėsaugos agentūromis bei privačiais asmenimis įstatymo vykdymo ir laikymosi tikslais, mes galime perduoti asmeninę informaciją trečiosioms šalims: (1) laikytis teisinių reikalavimų, tokių kaip teisė, tvarka, paieškos orderis, teismo įsakymas ar teismo nutartis;; (2) kai manome, kad atskleidimas yra būtinas siekiant apsaugoti mūsų teises, apsaugoti jūsų saugumą ar kitų saugumą, tirti sukčiavimą arba reaguoti į vyriausybės prašymą; arba 3) ypatingais atvejais, pvz., reaguojant į fizinę grėsmę jums ar kitiems, apsaugoti turtą arba apsaugoti ar gerbti teisėtas teises. Be to, mes galime atskleisti asmeninę informaciją, kaip aprašyta toliau.

Kaip saugoma ir saugoma jūsų informacija?

Mes imame pagrįstų saugumo priemonių jūsų asmeninei informacijai apsaugoti. Nepaisant „iLive“ pastangų apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, visuomet yra rizika, kad neteisėta trečioji šalis gali rasti būdą apeiti mūsų saugumo sistemas arba kad jūsų informacijos perdavimas internetu gali būti sulaikytas.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra svarbus. Kai įvesite asmeninę informaciją (įskaitant asmeninę informaciją apie įvairias paslaugas), mes užšifruojame šios informacijos perdavimą arba naudojame SSL ryšio technologiją (Secure Socket Layer).

Mes saugome jūsų asmeninę informaciją, jei paskyra yra aktyvi arba reikalinga, kad suteiktumėte jums paslaugas. Bet kuriuo metu galite ištrinti savo asmeninę informaciją arba nurodyti mums ją ištrinti, tačiau turėtumėte žinoti, kad technologiškai neįmanoma ištrinti visų duomenų, kuriuos pateikėte „iLive“ iš mūsų serverių. Daugiau informacijos apie tai, kaip galite atnaujinti ar ištrinti asmeninę informaciją, rasite toliau „Jūsų funkcijos ir teisės“. Mes taip pat saugome jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume įvykdyti teisinius įsipareigojimus, išspręsti ginčus ir vykdyti mūsų susitarimus.

Jūsų galimybės ir teisės

 • Atnaujinkite / ištrinkite savo asmeninę informaciją

Jei nenorite, kad jūsų asmeninė informacija, kurią naudojasi „iLive“ pagal šią privatumo politiką, neturėtumėte naudoti „iLive“ svetainių ir paslaugų. Galite pataisyti, atnaujinti arba peržiūrėti anksčiau pateiktą asmeninę informaciją prisijungdami prie paskyros ir atlikdami būtinus pakeitimus. Taip pat galite atnaujinti bet kokią asmeninę informaciją, kurią išsiuntėte, susisiekdami su mumis per nuorodą „Susisiekite su mumis“ kiekvienos „iLive“ svetainių puslapio apačioje.

Jei užsiregistravote ir norite pašalinti bet kokią registracijos informaciją, kurią pateikėte iš mūsų sistemų, susisiekite su mumis naudodami nuorodą „Susisiekite su mumis“ kiekvienos „iLive“ svetainių puslapio apačioje. Jūsų pageidavimu ištrinsime jūsų registracijos informaciją iš aktyvių duomenų bazių ir, jei įmanoma, iš atsarginių laikmenų. Turėtumėte žinoti, kad technologiškai neįmanoma ištrinti visos informacijos, kurią pateikėte „iLive Sites“ iš mūsų serverių.

Kai užsiprenumeruojate gauti el. Laiškus bet kuriai mūsų paslaugai, įskaitant mūsų el. Laiškus, galite bet kuriuo metu atsisakyti papildomų informacinių biuletenių ar kitų el. Laiškų iš „iLive“ ar mūsų reklamuotojų ar rėmėjų.

Galite atsisakyti naujienlaiškio el.

 1. Vadovaukitės naujienlaiškio apačioje pateiktomis instrukcijomis ir naudokite nuorodą „Atsisakyti“.
 2. Prisijunkite prie savo paskyros „iLive“ svetainėse ir atšaukite prenumeratą, kurio nebenorite gauti „Mano profilio“ skiltyje.
 • sausainiai

Dauguma naršyklių gali būti sukonfigūruoti atmesti slapukus. Dauguma naršyklių siūlo instrukcijas, kaip naršyklę iš naujo atsisakyti slapukų naršyklės įrankių juostos skiltyje „Pagalba“ arba „Nustatymai“. Daugiau informacijos apie tai, kaip atsisakyti slapukų, rasite mūsų slapukų politikoje.

 • Mobilioji reklama

Taip pat galite valdyti interesais pagrįstus skelbimus savo mobiliajame įrenginyje, įjunkite „iOS“ įrenginio nustatymų nustatymą „Apriboti skelbimų stebėjimą“ arba „Android“ įrenginio nustatymuose „Neprisitaikyti skelbimų“. Tai netrukdys matyti skelbimų, tačiau apribos įrenginių reklamos identifikatorių naudojimą, kad skelbimai būtų pritaikyti pagal jūsų interesus. Jei turite klausimų, kaip uždrausti slapukus konkrečiame įrenginyje, kreipkitės į įrenginio gamintoją.

 • Vaikų privatumas

Esame įsipareigoję apsaugoti vaikų privatumą. „ILive“ svetainės nėra suprojektuotos ar skirtos vaikams iki 13 metų. ILive svetainės nerenka asmeninės informacijos apie asmenį, nebent žinome, kad jis yra jaunesnis nei 13 metų. Tėvų ar globėjų atsakomybė yra užtikrinti, kad nepilnamečiai kontroliuotų „iLive Sites“ naudojimą. Tėvas ar globėjas taip pat prisiima visą atsakomybę už bet kokios informacijos ar paslaugų, teikiamų per „iLive“ svetaines, aiškinimą ir naudojimą.

 • Papildoma informacija „iLive“ lankytojams iš Europos ekonominės erdvės („EEE“)

Kai naudojatės Paslaugomis, mes renkame, saugome, naudojame ir kitaip apdorojame jūsų asmeninę informaciją, kaip aprašyta šioje Privatumo politikoje. Mes tvarkome daugybę teisinių pagrindų, kad galėtume apdoroti jūsų informaciją, taip pat ir tada, kai: i) būtinas mūsų teisėtiems interesams teikiant ir tobulinant paslaugas, įskaitant turinį ir reklamą, kuri gali jus dominti; ii) yra būtinas mūsų teisėtiems interesams užtikrinti Paslaugų ir Svetainių saugumą ir saugumą; iii) yra būtinas teisėtiems mūsų paslaugų teikėjų ir partnerių interesams; (iv) būtini mūsų sutartiniams įsipareigojimams pagal „iLive“ naudojimo sąlygas; (v) su jūsų sutikimu tvarkyti, kurį galite bet kada atšaukti (tačiau peržiūra neturi įtakos jūsų asmens duomenų tvarkymo teisėtumui, įvykusiam prieš atšaukimo datą); vi) paskelbėte informaciją, pavyzdžiui, „iLive“ skelbimų lentoje arba kituose viešuose forumuose; vii) turi būti laikomasi teisinio įsipareigojimo, pvz., įstatymo, nutarimo, paieškos orderio, teismo ar teismo sprendimo, arba atlikti arba ginti teisinius veiksmus; ir (viii) turite apsaugoti savo gyvybinius interesus ar kitų interesus.

Jei esate „iLive“ naudotojas EEE, galite: (i) susipažinti su asmenine informacija, kurią mes turime apie jus (bandysime pateikti informaciją per 30 dienų nuo jūsų prašymo); (ii) ištaisykite arba ištrinkite savo asmeninę informaciją (daugeliu atvejų galite ištaisyti asmeninę informaciją, kurią išsiuntėte mums prisijungdami prie paskyros ir atlikdami būtinus pakeitimus); (iii) tam tikromis aplinkybėmis galite prieštarauti mūsų asmeninės informacijos apdorojimui ir nutrauksime tokį apdorojimą, jei neturime teisinio pagrindo tęsti; (iv) atšaukti anksčiau suteiktą sutikimą (tačiau peržiūra neturi įtakos jūsų asmens duomenų tvarkymo teisėtumui, įvykusiam prieš atšaukimo datą); arba (v) jei manote, kad nesilaikome Asmens duomenų apsaugos įstatymo reikalavimų, galite pateikti skundą savo vietinei priežiūros institucijai. Jei norite sužinoti, ar saugome bet kokią jūsų asmeninę informaciją, ir jei taip, naudokite bet kokias teises, kurios jums prieinamos dėl tokios asmeninės informacijos, galite susisiekti su mumis, kaip aprašyta skyriuje „Susisiekite su„ iLive “.. Atsakysime į jūsų prašymą per pagrįstą laiką.

Kai tvarkome jūsų asmeninę informaciją rinkodaros tikslais, galite atsisakyti prenumeratos nuorodos el. Laiškuose, kuriuos siunčiame jums, keisdami abonemento nustatymus paskyros nustatymuose arba kitu būdu, kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje.

Mes išsaugosime jūsų asmeninę informaciją tol, kol jums bus reikalinga Paslaugų teikimas ir įvykdyti šiame Privatumo politikoje aprašyti tikslai. Tai taip pat taikoma trečiosioms šalims, kurioms mes perduodame informaciją, kad galėtume teikti paslaugas mūsų vardu. Kai mums nebereikės naudoti jūsų asmeninės informacijos ir mums nereikia jų saugoti pagal mūsų teisinius ar reguliavimo įsipareigojimus, mes arba pašalinsime jį iš mūsų sistemų, arba anonimizuosime. Jei užsiregistravote „iLive“ ir nebenorite naudoti registracijos informacijos, kad suteiktumėte jums paslaugas, galite uždaryti paskyrą.

Susisiekite su „iLive“

Atsiųskite mums el. Laišką naudodami nuorodą „Susisiekite su mumis“, esantį kiekvieno „iLive“ svetainių puslapio apačioje, jei turite kokių nors klausimų apie šią privatumo politiką ar asmeninę informaciją, kurią mes laikome.

Jei turite neišspręstą konfidencialumo ar duomenų naudojimo problemą, kuri neatitiko mūsų sprendimo, galite pateikti skundą savo vietos priežiūros institucijai.

Šio privatumo politikos pakeitimai

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti ar papildyti šią Privatumo politiką ir bet kurią mūsų Paslaugą, o bet kokie pakeitimai bus taikomi po to, kai jie bus paskelbti, nebent mes informuosime kitaip. Jei padarysime reikšmingus šios Privatumo politikos pakeitimus, informuosime jus apie „iLive“ svetaines ir (arba) el. Paštu atsiųsdami registruotus naudotojus (atsiųsdami registracijos metu pateiktą el. Pašto adresą) prieš įsigaliojant pakeitimams. Toliau naudodamiesi Paslaugomis, atlikus pakeitimus šioje Privatumo politikoje, sutinkate su tokiais pakeitimais. Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką, kad galėtumėte gauti naujausią informaciją apie mūsų privatumo politiką. Jei nesutinkate su šios Privatumo politikos nuostatomis, prašome ne registruotis pas mus ir nenaudoti „iLive“ svetainių. Jei nesutinkate su šios Privatumo politikos sąlygomis, iš karto palikite „iLive“ svetaines.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.