^

Sveikata

Rentgeno spinduliai (rentgeno studijos)

Bario rentgenas: paruošimas, ką rodo

Rentgeno tyrimai paremti tuo, kad skirtingo tankio žmogaus audiniai skirtingai sugeria spindulius, sklindančius iš rentgeno vamzdelio.

Švitinimas rentgeno spinduliais

Rentgeno spinduliai yra elektromagnetinių virpesių srautas, kurio ilgis yra intervale tarp ultravioletinių ir γ spindulių. Ši bangų įvairovė turi specifinį poveikį žmogaus organizmui.

Krūtinkaulio rentgenograma 2 projekcijomis

Krūtinės ląstos rentgenograma dažniausiai daroma diagnostikos tikslais, tačiau gali prireikti fokusuotos plokščio krūtinkaulio, esančio jo priekinės sienelės viduryje, vizualizacijos – krūtinkaulio rentgenogramos.

Moterų, vyrų ir vaikų dubens rentgenograma

Dubens kaulų ir klubų sąnarių rentgenograma gali būti atliekama trimis projekcijomis: anteroposterior (AP), užpakalinė priekinė (AP) ir šoninė (šoninė).

Turkiško balno rentgenas: ką jie veikia, ką rodo

Turkijos balno būklės rentgeno analizė yra gana dažna diagnostinė procedūra, įskaitant ginekologiją.

Raktikaulio rentgeno nuotrauka dviem projekcijomis

Klinikinėje praktikoje rentgeno spindulių vaizdavimas išlieka vienu iš pirmaujančių instrumentinės raumenų ir kaulų sistemos traumų ir ligų diagnostikos metodų.

Šonkaulių rentgeno nuotrauka

Kai šonkaulių rentgeno spinduliai, vizualizuojama kaulų mechanizmo būklė ir iš dalies matomas stuburas. Jonizuojančiosios spinduliuotės laipsnis nelaikomas pavojingu žmonių sveikatai, todėl rentgeno spinduliai gali būti laikomi gera alternatyva ultragarsui.

Šlaunikaulio rentgeno nuotrauka

Kadangi ne visada įmanoma iš karto nustatyti patologijos priežastį, gydytojai naudoja mentelės rentgeno nuotrauką. Mes kalbame apie neinvazinį, neskausmingą ir prieinamą diagnostikos metodą, kuris, be to, yra gana informatyvus.

Skaitmeninis rentgenas

Kas yra naujas diagnostikos metodas - skaitmeninis rentgenas? Tiesą sakant, tai yra įprastas rentgeno tyrimas su skaitmeniniu būdu apdorotu vaizdu.

Kaklo stuburo rentgeno nuotrauka su funkciniais tyrimais

Kaklo stuburo rentgenogramos poreikį gydytojas įvertina kiekvienoje konkrečioje situacijoje. Daugeliu atvejų šis diagnostikos metodas leidžia medicinos specialistui greitai ir tiksliai nustatyti diagnozę ir pradėti tinkamą gydymą.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.