^

Sveikata

Ultragarsinė diagnostika (ultragarsu)

Transabdominalinis dubens organų ultragarsas

Ultragarsas yra diagnostikos metodas, leidžiantis naudojant atspindėtą tam tikro dažnio ultragarsą vizualizuoti vidaus organus, esančius, įskaitant dubens ertmę: šlapimo pūslę ir tiesiąją žarną, gimdą su priedais ir kiaušides.

Transvaginalinis ultragarsas: paruošimas, kaip daro

Ultragarso tyrimas laikomas vienu iš informatyvių ir saugių asmens vidaus organų tyrimo metodų.

Transvaginalinė gimdos kaklelio cervikometrija: kaip tai atliekama ir kaip dažnai

Cervikometrija - procedūra, skirta nustatyti gimdos kaklelio ilgį. Šiuo tikslu naudojamas specialus ultragarsinis prietaisas.

Hiperechoic formavimas: su anechogeniniais intarpais, akustinis šešėlis, nehomogeninis, avaskulinis

Kiekvienas audinių plotas su padidėjusiu tankiu ultragarso bangoms yra hiperechoic formavimas. Apsvarstykite šio reiškinio priežastis, tipus, diagnostikos ir gydymo metodus.

Smegenų ir sėklidžių ultragarsas

Kapsulių organų ultragarsas prasideda paciento nugaroje su ultragarsiniu jutikliu, kurio dažnis yra ne mažesnis kaip 7 MHz. Jei reikia vizualizuoti išsiplėtusios dygliuotos plonosios venus, tyrimas taip pat atliekamas paciento stovinčioje padėtyje.

Gimdos kaklelio ultragarsas

Gimdos kaklelio ultragarsija yra vienas iš labiausiai informatyvių būdų, leidžiančių mums nustatyti pagrindines patologijos vystymosi priežastis ne tik moterų lyties organams, bet ir dubens organams.

Prostatos liaukų kraujagyslių Doplerio ultragarsas

Ultragarsinė prostatos ląstelių doplerografija yra veiksminga neinvazinio kraujo tėkmės prostatos įvertinimo priemonė. Įvertinti kraujo tekėjimą prostatos liaukoje, kaip taisyklė, spalvų greitį ir energijos Doplerį.

Transrectal ultragarsas (TRUS)

Transaktyvus ultragarsas (TRUS) dabar laikomas pagrindiniu prostatos ligų atpažinimo metodu.

Kepenų elastometrija (fibroskanavimas)

Kvėpavimo elastometrijos metodu galima įvertinti fibrozės buvimą generuojant vibracinius impulsus ir, remiantis kompiuterinės analizės rezultatais, spręsti fibrozės progresavimo ypatybių ir greičio pokyčius.

Ultragarsas urologijoje

Ultragarso yra vienas labiausiai prieinamų diagnostikos metodų medicinoje. Urologijoje ultragarsu naudojamas aptikti urogenitalinių organų struktūrinius ir funkcinius pokyčius.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.