^

Sveikata

Virusai

ŽPV 68 - genitalijų žmogaus papilomos virusas

Tarp šiuo metu žinomų genomo žmogaus papilomos viruso (ŽPV) padermių labiausiai tiriama alfa-papilomos viruso (Alphapapillomavirus) gentis. Ši gentis apima didelės onkogeninės rizikos virusus.

2 tipo ŽPV moterims ir vyrams

Vienas iš šimtų nustatytų žmogaus papilomos viruso padermių yra 2 tipo ŽPV, kuris kartu su 27 tipo ŽPV sukelia odos infekcijas paprastųjų karpos (verruca vulgaris) pavidalu.

Koronaviruso COVID 19

2019 m. Pabaigoje pasaulį sukrėtė mažai tyrinėta virusinė infekcija - vadinamasis „kinų virusas“ arba koronavirusas COVID-19. Tai yra ūmi virusinė patologija, kuriai būdingas vyraujantis kvėpavimo sistemos ir, mažesniu mastu, virškinamojo trakto pažeidimas.

ŽPV tipas 58 moterims, vyrams ir vaikams

Žmogaus papilomos virusas (ŽPV) yra labiausiai paplitusi lytiškai plintanti infekcija JAV. Žmogaus papilomos viruso (ŽPV) paplitimas tarp 18–69 metų suaugusiųjų yra 7,3%; Aukštos rizikos ŽPV - 4,0%.

ŽPV 33 tipas: simptomai, gydymas

Žmogaus papilomos virusas (ŽPV) 33, priklausantis alfa-9 grupei, pasitaiko maždaug 5% gimdos kaklelio vėžio atvejų visame pasaulyje.

35 tipo žmogaus papilomos virusas moterims ir vyrams

Žmogaus papilomos virusas (HPV santrumpa) dažniausiai girdimas mūsų organizme dėl karpų susidarymo ant kūno. Tiesą sakant, ji turi daug veislių (šiuo metu yra žinoma daugiau kaip 600 padermių), tarp kurių yra ir nekenksmingų, ir vėžį sukeliančių. HPV 35 yra didelis onkogeninio pavojaus virusas.

HPV 6 tipas

Žmogaus papilomos virusas (ŽPV) siejamas su įvairiomis ligomis: nuo odos karpos iki gyvybei pavojingų vėžio. ŽPV 6 tipas reiškia ne onkogeninius virusus, ty vėžį nesukelia.

HPV 56 tipas

Papilomos virusas (ŽPV) turi daugiau kaip 100 tipų (pagal tam tikrą informaciją, apie 600), ir, nepaisant jo mažo dydžio, jis nėra toks nekenksmingas, koks gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Alternatyvios priemonės žmogaus papilomos virusui gydyti

Papilomų ir kondilomų gydymui galima naudoti eterinius aliejus. Jie turi ryškius antivirusinius ir imunostimuliuojančius poveikius, sustiprina odos apsaugą nuo įvairių patogenų.

HPV 52 tipas: kas tai yra, kaip gydyti?

HPV santrumpa šiuo metu yra žinoma visiems. Jis reiškia žmogaus papilomos virusą. Daugelis šio viruso padermių jau buvo aptikti, apie du šimtus.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.