^

Sveikata

Vėžys (onkologas)

Osteoblastoklastoma

Vėžio atvejų pasaulyje nuolat daugėja. Tarp skeleto sistemos pažeidimų dažnumo lyderis yra osteoblastoklastoma - gerybinis naviko procesas, linkęs į piktybinius navikus, galintis pažeisti įvairius skeleto kaulus.

Kankorėžinės liaukos pineocitoma

Aiškiai lokalizuotas smegenų auglys - kankorėžinės liaukos arba kankorėžinės liaukos (corpus pineale) pineocitoma - dažniausiai pasireiškia suaugusiesiems. 

Žandikaulio ameloblastoma

Naviko odontogeninis procesas - ameloblastoma - yra epitelio pobūdžio ir yra linkęs į agresyvų augimą. Navikas nėra piktybinis, tačiau gali sukelti kaulų sunaikinimą ir retais atvejais metastazuoti.

Blužnies cistos gydymas: ką daryti, kaip jį pašalinti?

Daugeliu atvejų cista pašalinama naudojant minimaliai invazinį laparoskopinį metodą. Pasveikimas po tokios operacijos yra greitesnis ir patogesnis pacientui.

Vaiko ir suaugusiojo blužnies cista

Blužnies cista yra terminas, jungiantis daugybę patologijų, kurioms būdingas bendras simptomas - ertmės formavimosi buvimas organo parenchimoje.

Smegenų pineoblastoma

Blastoma, reto tipo vėžinis neuroektoderminis navikas, esantis smegenų kankorėžinėje ar kankorėžinėje endokrininėje liaukoje, apibrėžiamas kaip smegenų pineoblastoma.

Serosocele

Serosocele yra gana dažna patologija, kuri gali pasireikšti beveik bet kuriame amžiuje. Tačiau dažniausiai problema diagnozuojama 30–45 metų moterims.

Kankorėžinė smegenų cista suaugusiesiems ir vaikams

Kankorėžinė cista yra pūslinė ertmė, užpildyta skysčiu, būtent liaukos sekrecija. Tokia ertmė nėra naviko pobūdžio ir, kaip taisyklė, nėra linkusi į plėtrą ir progresavimą. 

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.