^

Katės

Privalomos vakcinacijos katėmsPrivalomos vakcinacijos yra skiepijimas, kuris turi būti atliekamas kiekvienam katiui per tam tikrą...

Katės - Dryžuotieji bei margas, juoda ir raudona - klaidžioti aplink mus, murkti ant kelių, trintis kojų tingiai snaudžiančių, ilsėdamiesi ant sofos. Šie nedideli prijaukinti plėšrieji leidžia žmogui patiems save mylėti, bet nelaiko, kad žmonės yra jų šeimininkai ar draugai. Ir dar, kad katės yra ne tik pajusti asmens nuotaiką, bet ir ją gydyti, pašalinti stresą, ramina skausmą ir neatimtų neigiamą energiją.

Beje, žinote, kad katė turi daugiau slankstelių negu žmonės, o jo vestibiuliarinio sistema sukurta taip, kad jis - šokinėja arba mažėja iš bet kurio aukštis - visada atsistos ant visų keturių letenėlių.

Populiariausi šio skyriaus straipsniai

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.