^

Ypatingas susidomėjimas

Naujagimių ligos atsiranda dėl įvairių priežasčių ir turi daug skirtingų simptomų. Pirma, liga gali būti įgimta, ir tokia patologija yra ne viena dešimtoji. Antra, vaikas gali gauti infekciją, kurią turi jo motina, nėštumo ar gimdymo metu. Galiausiai, virškinimo trakto ir vaiko kvėpavimo takus nuo pirmųjų gyvenimo minučių pradeda gyventi aplinkos mikroorganizmai, tarp kurių gali būti patogeniškumas ...

Dažniausios naujagimio ligos yra susijusios su oda, virškinimu ir bendro apsinuodijimu, kai bakterinės arba virusinės infekcijos patenka į organizmą. Būkite atsargūs ir neleiskite papildyti savo žiniomis, kad suprastumėte, kokios ligos naujagimis gali atsikratyti kūdikio išvaizdos džiaugsmo jūsų šeimoje.

Karšto vandens butelis naujagimiui iš kolikų: druska, gelis, vaikiški

Colic tikriausiai yra pirmoji problema, su kuria susiduria naujagimio motina. Vaikų kolikų išvaizda lydima verkimo, motorinio nerimo, miego sutrikimo, padidėjusio dujų išleidimo iš žarnyno.

Babotik naujagimiui

Medicina ir vaistų rinka auga kiekvieną dieną, ir yra daug kolikinių priemonių. Būtina atsižvelgti į "Bobotik" veiksmo pranašumus ir mechanizmus, kad suprastų, kada jį taikyti.

Bifidumbakterinas naujagimiams

Bifidumbakterinas naujagimiams gali būti vienas iš daugelio problemų pasirinktų vaistų. Šis vaistas yra probiotikas, kuris iki šiol naudojamas labai plačiai.

Kodėl vaikas įkanda krūtį ir ką daryti?

Kūdikis įkanda krūtinę - tai yra įprasta priežastis kreiptis į gydytoją, dėl kurios daugelis motinų galvoja apie maitinimą krūtimi. 

Skysta, putojanti išmatose kūdikyje geltona, žalia

Pediatrai visada atkreipia dėmesį į visus kūdikių išmatų pokyčius, kurie yra pagrindinis virškinamojo trakto būklės rodiklis, kurio tinkamas veikimas priklauso nuo vaiko vystymosi. 

Neuralgija kūdikiams: požymiai, gydymas

Naujagimių neuralgija yra nervo uždegimas, dėl kurio atsiranda daug nemalonių pojūčių, įskaitant stiprų skausmo sindromą. Vaikų neuralgija gali būti daug priežasčių, o gydymas tiesiogiai priklauso nuo etiologijos. Todėl svarbu žinoti apie galimus neuralgijos pasireiškimus vaikui, kad laiku pastebėtumėte ir tinkamai diagnozuotumėte patologiją.

Kūno ir kūno rankų raumenų hipertonas: priežastys, kada jis praeina, kaip nustatyti, ką daryti?

Labai svarbu įvertinti naujagimio raumenų toną kartu su kitais simptomais, kad tiksliau kalbėtų apie konkrečios problemos buvimą.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.